Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 875
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 395
Inna, сходни дни викаш. Не може без екшън, те се стараят да не ни стане прекалено скучно и спокойно Crazy

Milla, Хексорал спрей? На мен много ми помага. Биомарокса не става Crossing Arms

# 31
  • Варна
  • Мнения: 245
Ради, не се притеснявай, има и такива бременности, ти просто си късметлийка Wink
Кат всичко звучи супер, особен но щом нямаш и болки  Praynig
Ей момичета не се излагайте, а бързо давайте идеи за нови заглавия Wink Коригирах февруарското заглавие със мартенско, ако не се сърдите Wink Ако и следващия път не го изберем, вече ще го махна, защото се надявам живот и здраве постепенно всички да чуем сърцича  Hug
Аз си запазих час за вторник да се записвам за ЖК, предполагам, че и на стола ще ме гледа и изследвания ще ми пусне, тайничко се надявам, че и на видеозона ще се гледкаме Wink
Мила за хомеопчатични се сещам за гърло - Хомеожен, а за кашлица Стодал.

# 32
  • Мнения: 16
Добро утро, Мамита!

   http://www.laylita.com/recipes/wp-content/uploads/2009/02/blood- … pari-cocktail.jpg - Нещо свежарско за събуждане. За мен това е идеалния заместител на кафето  Mr. Green
Еврика123 -  Praynig всичко да е наред! Пиши как е минало - дано новините са добри! Ние сме с теб!
Сега отивам да стягам багаж, че останаха още едни роднини да посетим  travel  и се прибираме да си нагушкаме големите муцунки   animal037  , че много ни липсват вече. Някои от вас, вече горди мами поне на едно човече, имате ли домашен любимец и как се справяте и с него и с бебоците? Ние много искаме да си задържим 2-те кучета, които живеят вътре в къщата( много са чисти, кастрирани са, ваксинирани са, на всеки 3месеца ги водим на ветеринар и от опит знаем, че обичат децата и са много търпеливи). Изобщо ако има някой, които дели жилище с домашен любимец и бебок да пише, моля  Simple Smile
Кат88 -  Praynig  Hug
 Абе то и моя не е света вода не напита, ама като цяло проявява железни нерви към капизите ми и променливите настроения  kiss. Заслужава похвала - много си ме глези, чете "бебешките" книги и винаги идва с мен на прегледите и разпитва доктора повече и от мен. Понякога имам чувството, че както беше написал някой в предната тема хормоните го тресат повече и от мен и споделя глупавите ми опасения ама не си признава.
Спирам вече, че този пост стана километричен Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 109
андреа ние имаме коте,но за съжаление гинекологът ми веднага каза да е махаме и сега е при родителите на моят приятел,много ми беше трудно и много ни липсва,но сега бебо е на първо място,след това може би пак ще си е вземем, а за кучето мисля,че няма проблем,но котката е носител на токсоплазмоза,която е много опасна и за това е махнахме.

# 34
  • Мнения: 472
Добро Утро   bouquet


Дано днес минем с по-малко неразположения и само добро настроение  Flutter
Мамите,които чакат да чуят сърчица  Praynig Успех,чакаме ви тук с новини.

Еврика  Hug Всичко ще бъде наред
Андреа_нико според мен трябва да се консултираш с гинеколога си,аз лично съм против животинки около малко дете,но това си е мое мнение.

Аз съм добре уж,малката не спира да вилнее и купона е пълен вкъщи.

# 35
  • Мнения: 51
Момичета пола може да се види при навършена 13 седмица Така ми казаха поне от екипа  на  проф.Кременски Викат ме при навършване на 13 седмица при проф Димитрова  за определяме на пола на бебето а 16 седмица за аминоцеза пак тя я правила  Изках да правя БХС но ми казаха че няма нужда след като ще правя останалите изследвания
Момичета знаете ли дали трябва да взема ново направления  -при регистриране на бременност??????
Взех на 25.01 за АГ  и колко време важи Предния път ми говори нещо че ще трябва ново за избор на АГ
За симтовите освен запека  напрежението в гърдите и това че немога да стоя клекнала дълго време -поевяват се болки -нямам и съм нямала други симтоми
Кат88 -     Praynig Praynig само спокойно Когато раждах сина си преди ....... имаше една женичка която през цялата бременност е имала кървене  а си роди живо и здраво бебче !!!!!!!!!!!!!
Ние също имахме кученце много трудно го приживяхме но я върнахме от там от където я вземахме -много ни беше мъчно но се свиква за цената на здравето

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 09:23 от evrika123

# 36
  • Мнения: 356
evrika123 , много стиснати палци за сърчице днес!!!  Praynig  bouquet fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Ние сме с теб!

kat88, дано вече отшумят тези проблеми и другата седмица, след прегледа да си много спокойна и щастлива!  Praynig

RadiValio , и аз на същата дата се надявам на сърчице  Wink

Данитка, хубава закусчица си спретнала!

 На мен кръвното снощи ми беше 95/70. Цял ден ходих като ударена с мокър парцал и днес едва се надигнах и като знам колко тичане ме чака..
 Хубав ден, мамчета!

Vache , чакаме добри новини!  Praynig  bouquet

# 37
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утро, мамчета, дано всички са добре без  Sick

Снощи такова бързане направих, чак яйчниците ме заболяха, от работа трябваше да мина покрай майка ми да оставя нещо, оттам бързо до пазара да напазаря и в 6 трябваше да съм в детската да взема момата, всичко това в рамките на половин час, направо луднах, но после като успокоих топката и всичко беше ОК.

Ох по-скоро мъжо да се оправя, че като е болен е такъв глезльо  ooooh!

Мила, за гърло съм много доволна от Трахизан, смучат се (не съм сигурна дали е противопоказен за бременни), а за сироп Мукоплант на д-р Тайс (той е хомеопатичен).

Ваче, айде чакаме новини.
Кат, радвам се, че си по-добре.
Еврика, надявам се всичко да е наред Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 17 292
Да се запиша и аз да чакам Вачето  Peace

# 39
  • Мнения: 1 167
Добро утро Laughing LaughingВие сте страшно бързи докато ви изчета и хоп нова тема.
Кат,радвам се,че си добре,явно всичко е било фалшива тревога.Лек ден милички Hug

# 40
  • Мнения: 27
http://oktomvri2010.snimka.bg/children/mariana-75.471145.17314722

andrea_nicko това е специално за теб. Нещо не се справям с поставянето на снимка. Погледни последната в албума. Никакви проблеми не сме имали с кучето. Разбира се малко по-трудно е да се поддържа необходимата хигиена (даже невъзможно  Embarassed), но детето ни е здраво, кучето се ваксинира и обезпаразитява по всички правила и не ни се е наложило да се разделяме. А относно техните взаимоотношения, май няма смисъл да разказвам  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 1 395
За домашните любимци - котките са по-опасни от кучетата, костенурките също. При котка няма проблем ако всеки ден се сменя тоалетната. Кучетата, стига да са чисти, са дори по-скоро полезни: присъствието им помага при 'израстването' на атопичния дерматит. Понякога минава по-бързо, а при моя син така и не се и появи. Кучето го бяхме оставили на свекървата (защото мъжо не го извеждаше с дни, а аз не можех след секциото да вдигам сама количката 20тина дни и не излизахме сами с малкия, та представете си що лай** и т.н. щяха да са вкъщи Sick ) Когато малкият стана на 3 месеца си взехме кучето - не е имал дерматит! Много бях доволна Flutter Сега пак го махнахе, защото пак не излизахме с малкия по студовете, мъжо пак не го извеждаше, та бяха едни кафеви вкъщи и скандали, та направих бойкот за Бъдни вечер ако кучето е още в нас няма да готвя Crazy
Те така де с 2 думи съм напълно ЗА кучетата.

Марианче, този мечо как не ви е хапнал за закуска Crazy Много е готин!

# 42
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Айде и аз на опашката за новини от Ваче!  Hug

Аз преди малко писах, писах и компютъра ми реши, че ще се упдейтва и ми затри всичко!

Та всички се чувствайте поздравени, с настискани палци и тн.!  Hug

Сега само за животинките да си кажа - когато бях бременна с Георги в къщи си имахме коте, нашата котка беше много специална, тъй като когато я намерихме не и даваха повече от 1-2 седмици живот, беше почти напълно сляпа, с увреждане на гръбначния стълб, и други, а по времето когато чаках Георги, вече на 10ина години. Ми не я махнахме, не бих и позволила, доживя до цели 15 години и наскоро почина от старост - още много ни липсва! Детето ми си е живо и здраво, но и котката ни нямаше от къде да хване токсоплазмоза освен от някой от нас. Баща му на Георги има български овчарски кучета и котка - ми и тях не махнахме, не сме имали проблеми! Сега у нас имаме куче, обезпаразитено, кастрирано, ваксинирано и тн и таралеж и изобщо не мисля да ги гоня. Все едно да изгоня член от семейството. До таралежа не се доближавам, а когато чистя на кучето като сме на разходка, въпреки пликчетата после старателно си мия ръцете с антикбактериален сапун. Няма да обяснявам каква любов са с детето, как се търсят и играят!  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 5 725
Привет милички Simple Smile
Добро утро!  Hug

Еврика,радвам се,че се появи!
Всичо ще бъде наред! Hug Praynig
Чакаме те да пишеш след прегледа!

Животни не гледам отдавна колото и трудно да свикнах!
Обожавам кучета,а брат ми развъжда и така все сред тях съм била  Heart Eyes
Ставам да оправям малкия,че бая сън дръпмнахме  Grinning

# 44
  • Варна
  • Мнения: 245
Момичета знаете ли дали трябва да взема ново направления  -при регистриране на бременност??????
Взех на 25.01 за АГ  и колко време важи Предния път ми говори нещо че ще трябва ново за избор на АГ

Не знам какво ти е било предното направление, защото за записване на ЖК ти трябва направление специално за първоначален избор на специалист за майчино здравеопазване. Ако е било такова и си записана, повече не ти трябва. Ако е било просто за гинеколог предното, ще ти трябва сега това за ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт