Баба Марта с усмивка съблече на ЮНЧЕ зимното елече. Тема №103.

  • 17 393
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 814
Минди, много, много  Hug на теб и Юли.

# 661
  • Мнения: 639
... Не знам защо плаче - поне да му излизаха зъби, а то нямаме ни един още.  Laughing


Ами точно - може и да му излизат, щом няма.  Wink

# 662
  • Плевен
  • Мнения: 860
Ехооо здравейтеее!

Направо по въпросите-

Минди,  Hug, дано Юли бързо да се оправи! И Преси беше така, но смед 7 дни АБ, направо го сложиха на инжекции, вчера свършиха, а сега още 5 дни ще пие Суметролим. Аман вече, натъпках го с тия лекарства. Ама добре, че иначе нищо му няма, ядене изяжда по 250 гр. и реве за още, крием се като ядем  Crazy

Кате, и Пресчо нито лази, нито става, но пък с проходилката е пършинг направо, като вземат да се гонят с Андреа съм в бойна готовност за да няма някой полет  Laughing
Не приспивам, и никога не съм, и с Преси и с Андреа, ядат и ги оставям сами в леглото, сами си заспиват. Така съм ги научила  smile3521 (е, Андреа вече е голяма и почва да се глези, четем приказки, друго е вече, но като бебе - никога не съм приспивала)
Нели, голям смях с метъра и щипките, от сега се сещам, живот и здраве, на прощъпулника, какво ще хване Тончо-бонбончо  knit

А, и да споделя с вас една рецепта,   chef която опитах на 8 март и съм влюбена в нея. Ето сега пия чаша вино и си замезвам с това  newsm24:
Плочка сирене, поръсена обилно със сусам и мед, запича се за 10 мин. във фурната и после се сервира и полива с портокал(сока му се изстисква отгоре) Ох, голяма вкуснотия ви казвам! Е, за който обича по-изкелифирчени яденета де, не е за традиционалисти    chef

Хайде, приятна вечер, и да гледате Бербатов след малко!  Hug

П.П. Франчи, красотата се упъти към принцесата  Wink

# 663
  • Мнения: 269
Мindi,  Hug Hug Hugна теб и Юли.
tanka80  bouquet
Отново бяхме на преглед .CryИмаме ужасно разтройство.На почти пълен глад сме,само лечебно АМ,преварена вода и чай от шипки,а толкова е гладен Cry
Не успях да ви прочета Embarassedсъжалявам но не мога за минутка да го оставя.Спокойна вечер! Hug

# 664
  • София
  • Мнения: 2 132
Сенайде, нашата педиатърка препоръчва чай от джоджен за разстройство. Не съм правила, но не вярвам да навреди.

# 665
  • Мнения: 9 814
Сенайде, за теб и Алиджан.  Hug Дано се оправи бързо детето!

Анито, благодаря, душата, ще пиша като долети и отлети към хартийката.  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 111
Сенайде а за лечебна хумана защо не питаш педито? Аз съм много доволна от нея  Peace
За повръщането (ако още повръща) млякото против повръщане е идеално веднага спира да повръща а и доста запича и дано се оправи по-бързо  Praynig
Всички болнички  Hug
Ани как са Андреа и Преси?
Нели и Аморе доста ме разсмяхте  Joy
Лека и спокойна вечер  newsm46

# 667
  • Мнения: 639
Сенайде, горкото дете! Той е толкова ящничък, как ли издържа с тая драстична диета!  ooooh! Колко време ще е така? Оризова водичка също може да помогне. Пиши как е, когато можеш.

Франчи, Ани, к'ви са тез кодирани съобщения, я разяснете за невежите.  Mr. Green

На Феникс юнаците колко са пораснали, големи сладури!

# 668
  • Мнения: 57
Франчи, Ани, к'ви са тез кодирани съобщения, я разяснете за невежите.  Mr. Green

И аз така, ама и баш клюкарка си падам Wink Анито е поръчала нещо за някоя от щерките на Франческа и то сега долита към тях Wink

Забавлявах се с Анелия и Аморето Simple Smile  Joy

Онзи ден се нахаках в готварския, там пък е жлътнало едно слънчогледово, саде се плъзга олио  Sick не ме кефи. Синьото си е синьо, за душата, за очите, ееееееееееее, ама няма да ме откажат, де. Докато не тръгна на работа, ще вися Wink

Лили, ква спирала, бе душа, от ваште спирали и хапчета, без работа ще остана  Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 22:27 от gmarinova

# 669
  • София
  • Мнения: 29
от ваште спирали и хапчета, без работа ще остана  Mr. Green
smile3542

# 670
  • Плевен
  • Мнения: 860
Франчи, Ани, к'ви са тез кодирани съобщения, я разяснете за невежите.  Mr. Green

И аз така, ама и баш клюкарка си падам Wink Анито е поръчала нещо за някоя от щерките на Франческа и то сега долита към тях Wink

Ааааа не познахте! Тайна-майна, а да ви видя сега дали ще спите от любопитство  hahaha

Леле, Сенайде, горкичкия, давай лечебна Хумана, тя е гъста и засища много и много помага. И свещичките Вомитусхил също, хомеопатични са. Също Био Гаята знам, че и при запек, и при разстройство се дава.

А само да добавя, в подкрепа на Петя, за хомеопатията, че Андреа, въпречи, че хвана пневмония, аще на третия ден си пеше супер весела и енергична, без кашлица и хрипове, а отидохме в болницата много зле. Та лекаря на изписването каза, че явно благодарение на хомеопатията, която ползваме от месеци насам, толкова скорострелно се оправи и изчисти хрипчетата. И да продължаваме с нея.

А за АБ - ами вредни, не вредни, въпреки, че беше вирусна, пневмонията само с антибиотици се лекува, после вкъщи също. А за Преси бронхита пак веднага АБ че за часове можело да се превърне в пневмония. Давам Био Гая, поне малко да се неутрализират АБ.

Оле, Танка, ужасна случка!  Sad Дано нямате повече такива!
Честит имен ден на Галките   bouquet

Аааа тия дни ще си посетя гинеколожката и започвам хапчета! В тази връзка - Още ли нямаме бременна юнка, или се спотайва, а?  Wink

# 671
  • Мнения: 57
Аааа тия дни ще си посетя гинеколожката и започвам хапчета!

 smile3516 ща делит-на от фейса, ей Mr. Green ако "работех" шоколад, щяхте да го уважите, нали, поне лубрикантите ще ми останат  Mr. Green

Много ме карате да се замисля и аз за хомеопатията. Обаче хич не съм наясно, освен класическа, каква друга има? И всъщност, хомеопат въпреки думите на педиатъра ли ползвате и как става тая работа, къде се ходи първо, как се започва, има ли общи хомеопати, детски хомеопати и т.н.?

# 672
  • Мнения: 269
Geraldine,Франческа,anjeelina,Amorevole,anyto  Hug  bouquet
Цитат
anyto -И свещичките Вомитусхил също, хомеопатични са. Също Био Гаята знам, че и при запек, и при разстройство се дава.
Свещичките ги ползвах,дори споменах вчера за тях Peaceно ни ги спряха,защото вече не повръща.Сега сме на( china rubra9,podophyllum peltatum9 и хидрасек за кърмачета).За лечебна Хумана,ще се обадя сутринта на педито да го попитам PeaceТой каза да му давам АЛ110. След  дозата тази вечер на тези лекарства и млякото АЛ110 до момента няма инцидент(разстройство Mr. Green) PraynigСпи спокоен,няма и Т.Дано скоро се оправи и да почне да си играе,да ми се усмихва Sadда ми говори,много ми е мъчно като го гледам така .Cry

# 673
  • Мнения: 57
Ох, Сенайде, милата  Hug дано се оправи бързо малкото ти лъвче  Hug

# 674
  • Мнения: 96
Сенайде, дано Алиджан се оправи бързо, питай педито за лечебната хума, отделна има една хумана с елетролити при повръщане и разтройство, помага детенце да не се обезводни, биогаята е добро решение, също съм и ЗА оризовата водичка. Дано тази нощ спинка и до утре е по-добре.
Бързо оздравяване и на другите болните дечица. Hug
Нели, твоя Тони е голям сладур. Hug

Общи условия

Активация на акаунт