Баба Марта с усмивка съблече на ЮНЧЕ зимното елече. Тема №103.

  • 17 363
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


На раздумка сме се събрали  
151 сладки юнски мами.
Отглеждаме с любов
65 момичета,
нежни като малките кокичета

и 93 момченца,
напористи като пролетни листенца
.


НАШИТЕ БЕБЕТА РЕКОРДЬОРИ:

Най-едър мъж: Боян, 4450 гр., на Gydelichkova
Най-едра мадама: Миа, 4250 гр., на Ins от Варна, и Елица, 4250 гр., на tanka80 от Бургас
Най-висок мъж: Витомир, 55 см, на Rosicp от Варна, и Константин, 55см, на tanya-nikolo от София
Най-висока мадама: Рая, 56 см, на enex-ta от Калифорния
Най-често мъжко име: Калоян - 5 бебчета, Александър - 5 бебчета,Георги-5 бебчета
Най-често женско име: Катерина - 3 бебчета и Андреа - 3 бебчета
Ден с най-много родени момченца - 4 юни - 5 бебчета
Ден с най-много родени момиченца - 15 юни - 6 бебчета
Най-нетърпеливи бебета: Александър на Missy; Георги и Мария-Стефани на Safira, родени на 21 Април, с термин 19 юни
Най-търпелива мама: lsb, с бебе Антон, роден на 15 юни, с термин 3 юни
Ден с най-много бебета: 9 юни - 9 бебчета
Най-късно паднало пъпче: Теодора на мама baby12 - на 21 ден
Най-точно бебче: Георги на Wiwi - 4 юни, Велин на Аyas - 8 юни,  Дениз на mayjko - 9 юни,
Калина на Тakanat на 12 юни, Максим на Mishelle на 28 юни и Теодора на baby12 на 15 юни

СПИСЪКЪТ С ПРЕКРАСНИТЕ НИ БЕБЧЕТА Е тук

СПИСЪКЪТ С ВСЕОТДАЙНИТЕ МАЙКИ Е тук

Снимките: jnki2009
за парола, изпратете лично съобщение на администраторите тук
И групата ни във Facebook


Старите ни теми:

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 11:01 от jnki2009

# 1
  • Мнения: 187
Много красива темичка! А мартеничката е страхотна!
Дано тази опазим без препирни!
Усмихнат и прекрасен ден на всички!

# 2
  • Мнения: 269
 newsm44 БАБА МАРТА ИДВА newsm44
Браво за темата,супер е Peace

# 3
  • Мнения: 1
Гретхен, прекрасна е темата  Hug  

Приятен слънчев ден на всички  Nature Sunny

# 4
  • Мнения: 96
Темата е супер, браво   bouquet

Хайде ние излизаме на разходка  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 456
Хайде и аз набързо в новата тема със снимки на снахата, която се роди преди седмица  Hug gmarinova, страхотно оформление - много пролетно и празнично! Ние се стягаме за разходка че времето е прекрасно!



# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Запис Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 294
Хайде и аз цопнах  Whistling Мерси за темата   bouquet

Мен ме е страх да давам да гризка сам каквото и да било , просто отхапва много големи късове и се дави ... лакомник е  Rolling Eyes

Иви , много е нежна , върна ме назад във времето когато и нашите бебчета бяха толкова малки  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 111
Само влизам да кажа че за днес нещата пак се отложиха

# 9
  • Мнения: 50
При нас вали дъжд  ooooh! Снегът обаче още не се е разтопил, и е една кишааа - ужас. Добре че сме на плуване довечера, че да излезем малко, иначе хич не ми се излиза в това сиво време.

Аз усещам как желанието ми да се върна на работа се увеличава...Скучно ми е вкъщи...Явно не знам как и с какво толкова да занимавам Стефан / той нищо не възприема, освен едно плезене научи от мен  Crazy (нито чао, нито пляска с ръце)...Уж сядам да си играя с него, ама на господина хич не му е интересно ни топка да си подава, ни песни да му пея - дай му да се катерчи...Така че моето участие в неговите игри е да го пазя...Та затова ми става едно такова - скучно. Ежедневието си върви - чистене, готвене - ама то това не ме е разнообразява, нито ми отнема кой знае колко време...В книга не мога да се съсредоточа, поради участието ми в неговите игри. И така -  денят ми минава в пазене на катерач Tired Искам да е топло и да сме навън по цял ден  Sunglasses

Това беше вместо Запис

# 10
  • Мнения: 9 814
Грета,  Hug

Вместо запис, пак да ви призова да прочетете подписа ми!

# 11
  • София
  • Мнения: 6
  Peace В подкрепа на петицията!!! Peace
Иви 81- страхотно бебче, късмет в живота му желая! Heart Eyes
gmarinova-страхотна тема

Поли на малкият да взимаш да му отваряш "Ключарско ателие"- страшен е бе, как не ги изпусна тия ключове newsm78, сладур!

# 12
  • Мнения: 165
Грета, мерси за темичката Hug, така кратка повече ми харесва, имаше доста ненужна информация.
Иви, страхотна сладуранка. Heart Eyes
Моите сега и двете спят, след като малката се дра един час преди да заспи. Преумори се, сутринта скочи в 7.30, разхождахме се цяла заран, но дремна съвсем малко, после няколко пъти хапва, два пъти сука и край не можа да заспи и пощуря направо. Crazy
Иначе и аз практикувам пазач на катерачка от един месец, не се спира за секунда като е будна, пълзи, катери се, пада, става, с играчките за повече от минутка не се заиграва. ooooh! Още няма зъбче, но отдавна гризе каквото й дам - банан, портокал, мандарини, трохички хляб, бисквитки, баница, но не й давам цели парчета, а аз й отчупвам.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 658
вместо запис- и аз се подписах  Peace

Все по-трудно ми става да бутам количката с двете деца на по-далечни дестинации като Борисовата градина. Габи слиза и ходи през една част от пътя, но по улиците не смея да я пускам иначе и я возя. Направо каталясах днес. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 138
Благодаря на всички за споделения опит,
аз също му давам доста неща да яде от ръката ми без да се пасират
ориза си го яде цял, месото също му го късам и давам, плодове също,
но ме е страх да му дам той да си определя големината на парчето,
но наистина май трябва по смело да го давам  Hug

Грета чудна темичка, размера има значение, но в случая по-малкия по ми харесва  Wink

Общи условия

Активация на акаунт