Баба Марта с усмивка съблече на ЮНЧЕ зимното елече. Тема №103.

  • 17 386
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 165
О и при нас смяната на памперса е мисията невъзможна. Вече няколко пъти я хващам в последния момент преди да се преобърне с паяка.
И да я похваля, че от вчера, след като се покатери и изправи по мен, се пуска самичка и стои "бобче" ooooh!
Снежи ще чакам да споделиш като го отучиш от нощното цокане, на мен вчерашния опит да заспи сама без гърда и то през деня, завърши както бях писала с ужасно дране близо час Sick, а и малко преди това сука два пъти. Явно татковците трябва да се заемат, аз като съм до нея съвсем пощурява, ако не й давам.

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 11:28 от vanny_

# 46
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА mrk_79 Да ви е жив,здрав и много миличък и добричък.

gemirova,peta tag,angelina,nana 7504,Amorevole,Fresh,Франчи,Благодаря за съчувствието
Моят съпруг,каза ,че сама съм си виновна трябвало да погледна,все пак е оргинален документ.Но нали бързах,че децата бяха сами в колата.Др. което се сещам да са я дали на друг.Оставих телефона си пак ще видим.

Amorevole,да са ви честити новити зъбки Peace
Франчи и ние викаме и много дърдорим за сега си мълчи навън,но не се знае до кога
Geraldine каква голяма коса.Сладур!


# 47
  • София
  • Мнения: 2 658
mrk, Честит рожден ден! Много здраве и късмет!


Geraldine, браво за хубавите новини! Малката е голяма кукла.


Марти не само, че бърбори постоянно и доста често крещи, като му се доспи и започва да си пее и то на фалцет.  Laughing Като почне едно ля-ля-ля. Сигурно е защото аз от месеци му пея приспивни песни и той го свързва със заспиването.  Wink

# 48
  • Мнения: 57
mrk_79, честито и от мен! Бъди щастлива!   bouquet

Ех, че гадно време! Бях се приготвила за разходка  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 269
mrk_79, честито и от мен!Много здраве и щастливи дни !  bouquet
Geraldine Hug
Mindi -това с паяка ми е познато Laughing
bellaa - ooooh!ако са я взели там направо ужас,какви хора има!
Amorevole,честито tooth
Цитат
Ех, че гадно време! Бях се приготвила за разходка
SadДа ,бях решила и аз да излизам с малкия за мартеници.

# 50
  • Мнения: 85
запис - ще пиша по-късно

# 51
  • Мнения: 69
Да се разпиша и аз в новата и мнооого красива тема! Много сте изписали, сега ще се върна да чета.

 Тия дни бяхме по цял ден навън, а вчера бях по лекари - най-сетне ми поставиха точна диагноза - имам Улцерозен колит  smile3516. Досега 3 месеца ме лекуваха с предположение за хемороиди и колит, но лекарствата не ми действаха изобщо. Вчера ми направиха ендоскопско изследване и се видя гадостта. Болестта може да е страшна, само ако не е хваната навреме. Но на този етап се лекува дълго със специални лекарства и стриктна диета. В петък ще излязат резултатите от биопсията. Стискайте палци всичко да е наред.  Praynig Praynig Praynig


Франчи, и аз подписах петицията. Дано има резултат от нея!

Връщам се да чета

# 52
  • Мнения: 9 814
KaterinkaPraynig Дано всичко е наред.

Излязохме със Симона, минахме 200 м. и ни заваля град  Shocked Едвам се прибрахме.

Минди, много ме кефи Юли.

# 53
  • Мнения: 46
Катеринка, стискам палци и дано всичко е наред Hug
Аморе, честити нови зъбчета ан Алекс. А явно това със скърцането е нормално явление, защото и Ицко го прави. Звукът ме побърква Crazy

Ох, това дете натисна нещо и буквите ми станаха малки Shocked Моля, помогнете! Как да си върна стария размер? Лелеее, че то сега с лупа трябва да чета.

# 54
  • Мнения: 69
 ... само пържените картофки много ще ми липсват  Laughing Crazy

Сладка тема сте подхванали - за малките папагалчета Simple Smile Сави вчера за първи път направи нещо в отговор на мое подканяне - като й махна с ръка и й кажа "здрасти" - тя ми отвръща с махане с ръчичка. Голяма радост беше!

Относно сядането - нашето се получи след 3 месеца подпиране и пазене. Вече седят много по-стабилно от преди, но все още има вероятност да се килнат. Няма грам желание за лазене или ходене, не искат и да стоят изправени. Придвижват се с проходилката, но не ходейки, а бутайки с двата крака  Rolling Eyes


mrk_79, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!

Ние си имаме баба на помощ за няколко дни, ще се възползвам да накупя мартенички и да пазарувам в Била. За жалост като е тя тук хич не ми е удобно да вися на компа, защото тя все нещо шета, а аз съм мързеливата сърфираща снаха  Sunglasses Laughing

# 55
  • Мнения: 456
bella, много неприятно това с дипломата! Дано да се появи Praynig
Нашия човек не си затваря устата тези дни. Май ще го правим говорител Laughing Прави беличка след беличка с проходилката, че и без нея. Отваря шкафове и чекмеджета, всичко което докопа първо е в устата, а после на земята ooooh! Страшна работа направо, а още нищо не съм видяла ooooh! Вече го оставям да пълзи на килима, че спалнята ни е тясна, а за кошарка и дума не може да става. Без проблем се изправя ако има за какво да се хване. Аз разбира се съм му любимата катерушка.
snowwhite, и на мен ми се струваше мисия невъзможна отучването от нощното сукане, както и приема на АМ че Стелиян не искаше да го пие. Както и да е с упорство и постоянство реших и двата проблема, и отучването от нощното сукане ни се получи някак си от само себе си. Това след като почнахме да изпиваме препоръчителното количество АМ за неговата възраст преди сън.
От два дни премахнах и следобедното кърмене и вече сучем само сутрин. Честно вече не ми се кърми. Изкарах доста повече отколкото си мислех. Ще карам известно време още така само с едно кърмене, но няма да съм кой знае колко нещастна ако ми спре кърмата междувременно.

# 56
  • Мнения: 79
nana7504 като отвориш сайта най горе в ляво отиваш на view и от там на zoom in и увеличаваш колкото искаш.И Георги ми го прави много често и вече знам Laughing

Кате стискам палци да се оправиш и да издържиш стриктната диета Grinning

Петицията я подписах още вчера Peace

# 57
  • Мнения: 50
Kate, tova e mnogo seriozna diagnoza Sad. Bashta mi veche 10 godini se bori s neia - koga ima podobrenie, koga se vloshava. Striktna dieta mu e majkata, mnogo dvijenie! Toj praveshe I mnogo kryvoizlivi, lejal e dosta pyti v bolnica I tn! Pazi se mnogo - nego go zaraziha I s Hepatit C pri edno lejane v bolnica!
Dano pri teb byrzo se opraviat neshtata! Moga da go pitam - toj beshe kandidatstval za edno eksperimentalno le4enie, no ne go odobriha zaradi Hepatita. No ako iskash, moga da pitam za podrobnosti, I da ti kaja - moje ti da otgovariash na kriteriite.

# 58
  • Мнения: 111
Нана и на мен ми е до болка познато това колко се мъчих добре че тук ми казаха Simple Smile Фреш тия Гоговци май много белички правят  hahaha
Кате  Praynig дано всичко е наред

# 59
  • Мнения: 1 475
mrk79 Честит Рожден Ден!    bouquet

Времето е ужасно днес Close

Bella, неприятна  е загубата, но поправима! Отиваш в съответния университет с лична карта и копието на дипломата, и я обявявте за невалидна, доколкото ми е известно се обявяваха някъде тези невалидности, но къде точно незнам.  В университета  ти издават нова диплома  с нов  номер, копие на старата!

За петицията - лошо впечатление и на мен ми направи,че много малко хора са подписали, а толкова много майки,четат този форум!Повечето българи са  такива, "на мен това никога не може да ми се случи, що да подписвам"! Не вярвам, че ще се промени нищо! Толкова петиции вече съм подписала, нито една не е променила нито един закон/или поне нямам такъв спомен/ и май  никой не ги взима под внимание ! Никога няма да стигнем Гърция,която заради залятата с киселина нашенка, се вдигнаха масово на протести или за осъдения на 18г българин в САЩ, че рисувал свастики по стените, за сравнение въпросния "татко",ще лежи 5 год в затвора, ще го пуснат предсрочно за добро поведение и отново ще продължи да извършва гадории,които дори ме е страх да ги изрека със следващото  дете, което ще създаде!

Кате  Praynig Hug

Amore,честити нови зъбки на най-искания зет- все по-вкусни манджи да опитва с тях! Simple Smile

Днес забелязах първата бенка на Андреа на едно много интимно място. Mr. Green

Грета, страхотна тема и много хубаво заглавие! Hug

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 14:48 от somebody

Общи условия

Активация на акаунт