Баба Марта с усмивка съблече на ЮНЧЕ зимното елече. Тема №103.

  • 17 392
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 860
Здравейте мацки  Hug
Благодаря на всички ви за съчувствието  Heart Eyes Андреа е още в болницата на инжекции, сиропи инхалации и т.н., много гадна е тая пневмония, дано по-бързо да се маха  Praynig
Преси и той от вчера е на АБ, защото ти той кашля, та за да не се влоши и защото е бил в близък контакт с Андреа и директно и на него АБ, сиропи, капки, чудо  Sad Мама днес остана в болницата, а аз си дойдох да си го видя него и утре пак отивам там.

Много ми липсвахте и даже имаше едно момиче с лаптоп и се изкушавах да ми даде да ви попрочета, но ми беше неудобно,  Blush че пускаше филмчета на децата.

Разбрах, че и Франчи е била болна - бързо оздравяване! Как ли е минала снимката на Гого на Анджи? Кате, и на всички болни дечица - бързо оздравяване!   bouquet

Исках само да споделя нещо с вас:
В болницата останах учудена, потресена и не знам още как от факта, че деца, колкото Андреа, на 2.5 г.-3 г., не могат да говорят, ходят масово с памперси, биберони и биват приспивани на ръце, съпроводено с силно тръскане и клатене  Shocked Какво става - не знам????!!!??? Незаинтересованост от родителите ли е, мързел или нещо друго... Не мисля, че Андреа е вундеркинд, а съвсем нормално-развито за възрастта си дете, но само тя там говореше, казваше изречения, общува с персонала. Другите майки се учудват, че от 1 г. е без памперси и биби, че толкова говори, че заспива сама до мен. Rolling Eyes  Та той Преси вече си ака и пишка на гърне, какво остава за нея. Всички други деца на тази възраст казваха само "Мамоо, дай", "Мамоо ам-ам", Мамо, пишам" (в памперса, разбира се) Направо съм изумена  Shocked  И това в частна болница, майките бяха съвсем нормални, имам предвид, че не са някакви запуснати или от малцинствата... Както и да е..., Много ви моля, не искам да провокирам спор или дискуси, или да обидя някого. Знам че децата са много различни, но просто не можах да си повярвам на очите и ушите и ми се искаше да споделя с приятели  Hug

Хубав ден на всички, аз се връщам да чета. И дано са ви здрави дечицата  Hug

# 61
  • Мнения: 9 814
Ей, Анито, радвам се, че се включи.  Hug Милата Андреа, много ми стана мъчно като научих, че е в болница. Tired
Много неприятно е, че и Преси е на АБ. Дано бързо се оправят и двамата.

И мен ме очудват такива неща като теб. Но...във форума е пълно с примери на дечица, които са ходили с памперс до ІІ-ра група на ДГ.

Имам да те питам нещо на ЛС.

# 62
  • Мнения: 85
Едва сега успях да изчета новата тема - Грета много е пролетна - мартенички, лалета - напомня ми за топло време и разходки!!!
Ние днес имаме 8 месечинка !   party023 Почерпете се!

anyto - Андрея да се оправя по -бързо!  Praynig
Честит рожден ден на mrk79 - здрава и много щастлива!
Bella, дано да откриеш оригинала на дипломата  Praynig, че иначе преди да ти издадат дубликат трябва да публикуваш в Държавен вестник и се чака 6м. и тогава се издава дубликат!
Кате - дано диетата и хапчета бързо да повлияят! Praynig
Аморе честито и от мен зъбче! Ние още нямаме  Laughing затова и нямам опит с Марти, но големият ми син също така скърцаше - явно е период!
В Пловдив валя сутринта - сега изсъхна, но Марти спи и сигурно няма да можем а излезем навън днес, но от утре ..... дават го цяла седмица хубаво време!

# 63
  • Мнения: 269
anyto - Бързо да се оправят, Андреа и Преси  Praynig,
KaterinkaM  Hug
galinkacat ЧЕСТИТО  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 2 658
anyto, искрено ти съчувствам и много, много ми е мъчно за двете ти болни душички. Пожелавам ти час по-скоро да се оправят.  Praynig
Кате, замисляла  ли си се и за алтернативно лечение? Не само традиционна медицина?
анджи, а какво стана, защо не направихте снимката?
благодаря ви за предложенията за моторизация(анджи, Грета, Алиента), ама който ми го монтира ще го черпя. Laughing
Аморе, хич и не ме ласкай, не съм толкова младолика. Тази година влизам в Христовата възраст.

# 65
  • Мнения: 0
Грета (цветът е заради лилавите лалета)Hug

Анито, бързо да оздравяват дечицата, милите те!    love001

Кате, аз също бих те посъветвала да се поинтересуваш и от нетрадиционна медицина. Peace

mrk79, Честит рожден ден, всичко най-хубаво ти желая!

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 16:16 от vili_diankova

# 66
  • София
  • Мнения: 2 132
Анито, нацелувай си дечицата от мен!
Анджи вчера писа, че са отложили снимката.
КатеHug
По въпроса за разликата между децата...Имам сестра с 4,5 години по-малка. Трябват ни 5мин. заедно, за да се скараме. Звъним си всеки ден, за да го правим  Mr. Green Тя обожава Моника.
Днес видях, че и Мони има хематомче на венеца. Посинял е.

# 67
  • Мнения: 46
Фреш, благодаря ти, получи се Hug
Анито, съчувствам ти мила Hug Дано Ани и Преси бързо се оправят!
Галинка, честито!
Аз вече  на компа не мога да седна спокойно, защото Ицко веднага допълзява, мушка се под стола и се опитва да го изключи от копчето. Три пъти си удари главата в стола, реве ама не се отказва Mr. Green После отиде на скрина да дърпа най-долното чекмедже и си удари пръстчетата. Ох, само дивотии прави и нямам грам спокойствие. Купила съм от Джъмбо едни предпазители, които пречат да отваря чекмеджетата и сега ще взема да ги монтирам.

# 68
  • Мнения: 111
Ани дано по-бързо се оправят дечицата че знам колко е лошо да са в болница  Praynig
Снимката се отложи защото този доктор който ни приема чувал хрипчета а за цистографията било противопоказно, дори завеждащата предложи да го лекували там и след това да направят снимката аз категорично отказах той си е здрав и това хъркане и покашляне е носогърлено, абе цялата работа май беше че искаха да ни оставят за лечение за да си вземат парите по клин.пътеки, но нашата кардиоложка която му е и лекуваща му даде вентолин и да пръскам стеримар и другата седмица на преглед и след това отново ще назначим дата
Галинкакат честито   bouquet
Днес взехме столче на Гого 9-18 Конкорд на Бертони и е удобно веднага заспа в него, само малко закрепването не можахме да оправим не съм сигурна дали е така както го направихме

# 69
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен, първо на празнуващите днес едно голямо ЧЕСТИТО! Здраве и щастие, желая на рожденичката mrk79, честита месечинка на Марти на galinkacat! smile3501 bigdance2

За Катеринка- дано всичко бъде наред с биопсията, пиши веднага като излязат резултатите! Praynig
За Анито- дано скоро сте си във вкъщи- здрави и засмяни!!!  Hug Целуни малката и я похвали от нас!  bouquet
За зъбките на всички бебоци - ЧЕСТИТИ ДА СА ВИ! Много ви се радвам и все така нови да излизат!

# 70
  • Мнения: 57
Ани,  Hug  Hug  Hug бързо оздравяване за всички!

Галинка, честита месечинка!

Нана, този Ицко много подвижен  Shocked Мойто още цикли на леглото в поза клатещо куче.  Joy

Somebody, няма какво да се възмущаваш. Примери един милион, важното е да се включваме и да действаме. Моите лични наблюдения са, че хората масово си седят по къщите и общо взето не ги е еня. Евала на Франческа и на Муцуна, че ни правят съпричастни на каузите. Ето, например, утре има протест срещу ГМО. Моя близка приятелка ще ходи там с 10 месечното си бебе. А аз?! - не.

КатеринкаHug

# 71
  • Мнения: 3 294
Анито , бързо оздравяване на каката и малкия . А за възмущението ти , имам чувството че ще стане масово този начин на гледане на деца  Rolling Eyes

Франчи Hug ще се радвам ако имаме възможност и да запознаем Юли и твоите щерки  Hug

Кате , открития проблем е на половина решен . Дано биопсията да е безпроблемна  Praynig Praynig

Сомебоди , Юли също има бенка от няколко месеца , в началото не бях сигурна дали е бенка , но си стои толкова време . Нашата е тип Синди Крауфорд  Flutter

# 72
  • Мнения: 9 814
Минди, всяко лято почиваме по южното черноморие- Черноморец или Созопол. А пътя за там както добре знаеш, минава през Бургас.  Grinning

Честити зъбки на всички. Един нов може да честитите и на нас. Имаме си вече и горно озъбване.

Честита месечинка на Марти!

# 73
  • Мнения: 69
Анито, прегръдки и от мен за Андреа.  Hug Пожелавам от сърце да се оправи бързо и скоро да си бъде вкъщи. Добре, че сега позволяват на майките да бъдат до децата си, защото аз като съм била със същата диагноза на година и 8 месеца, съм била самичка и съм викала татко (за ужас на мама Simple Smile ) А за децата на 2,5 - 3 години си мисля (със скромния ми родителски опит), че за децата си трябва къртовски труд всеки ден - общуването с тях не трябва да е между другото, както вероятно много от хората практикуват. Виждам как за всяка малка победа - махането с ръчичка например, аз съм повтаряла всеки ден упражнението, за да се получи един ден. И как бързо забравят боц-а и "дай 5", ако не сме го правили отдавна. Нали децата от домовете за сираци прохождат и проговарят престъпно късно, само защото никой не работи с тях активно. Може и да не съм права, разсъждавам си, ще видя как ще е след няколко години

 HugБЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА!!! Hug

Пете, мисля за алтернативно лечение. Ще направя всички изследвания преди това, за да съм наясно какво точно ми е. Днес направих най-силното главоболие в живота си, мислех, че ще умра. Сигурна съм, че има връзка със Салофалка (лекарството при този колит). Добре, че пих бързо Беналгин и мина след няколко минути.

Snowwhite, всяка информация е добре дошла.  Hug В петък ще разбера дали е УК или Крон и ще те питам повече за баща ти.

Сега съобщиха за друго малтретирано детенце. Тези "родители" нямат място сред обществото ни, дано станат реалност исканията от петицията

# 74
  • Мнения: 9 814
Катеринка, веднъж ти го писах за храненето, сега ще го напиша пак с риск да ми се разсърдиш.
Сави и Ники са родени месец и нещо преди термин, т.е. са недоносени. Като коригираш гестационната им възраст са едни типични осеммесечни бебета. По твоите думи си правят всичко типично за този месец. Обиновено при недоносените разликите с доносените изчезват около двегодишна възраст- това от книгите. По мой наблюдения по-рано.
Същото се отнася и за хубавците на Близначкова.
Пиша това с най-добри намерения, дано не съм разбрана погрешно!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт