Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?-тема 9

  • 40 345
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 624
От опит като казваш напиши свястна петиция .
За съжаление не мога да кажа браво на младите майки ,които видях и чух на "протеста".
Разбрах само ,че не им стигат парите като на повечето хора .Разбрах ,че искат детските добавки да им стигат за пюрета и памперси  и балет ,е на това няма как да му кажа браво.Да искаш да изхранваш детето си със социална помощ не може да доведе "до революционни промени за големи групи от хора- за цели народи и големи общности" нито говори за хъс и борбеност.
И въобще разбирам какво целиш с поста си ама тъй като гледам полза няма да има .
За неграмотността ,явно не е пропуск на всички .Тези ,които правеха най-елементарните грешки дори не изчитаха и темата влизат питат ,стрелят и дим да ги няма.

(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние
Е,какво точно искаш да кажеш с това?Всички ,които отговарят на законовите изисквания за детски добавки ДА трябва да си ги получат в срок ама какво общо има това с имотното състояние на останалите ,които не получават не разбирам?!

# 61
  • Мнения: 0
Щом всички имаме равни привилегии- Нека да получават всички родители детски надбавки,а всеки е свободен да ги харчи както си иска .

# 62
  • Мнения: 2 131
Ама детските добавки са вид социално подпомагане. По цял свят такова получават не всички хора, а тези, които имат по-ниски доходи или нямат никакви, съответно.

Друг е въпросът, че у нас нещата са малко по-особени - тоест има хора с високи доходи, които не са декларирани, и получават помощи /не само детски/.

# 63
  • Мнения: 6 624
Не нямаме равни превилегии закона е определил при какви условия ще се получават детски.
Тъй като пари нЕма държавата  е решила ,че тези пари ще отиват при най-нуждаещите се , а не да се харчат кой за каквото си иска.
То ако нямаше безработица и заплатите бяха по-високи повечето нямаше да се сещат ,че  добавките са изплатени със закъснение.Дай Боже  Praynig

# 64
  • Мнения: 0
Точно това е- аз не чух майка да пита защо няма детски (че и трябват за фризьор , да си купи цигари , че не пушила от 3 дена.........)

# 65
  • на пистата
  • Мнения: 5 858
някой ще подпише ли  Joy
http://bgpetition.com/STOP-DETE/index.html

# 66
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

 Joy Joy Joy

Това е шедьовър.

# 67
# 68
  • Мнения: 78

 Joy Joy Joy

Това е шедьовър.

\Направо се видях в чудо щом прочетох това писмо.Идеята е добра ,но не бих се подписала.С касови бележки ли ще докажем за кво харчим парите?Аз лично съм купувала цигари с детските,но в момент в който детето ми е имало всичко необходимо.Против съм циганизацията,но писмото нещо не ми се връзна.Или аз съм тъпа???? newsm12 newsm12

# 69
  • Мнения: 78
А кой е автор на това писмо?      деЦки ---------упадАк и така нататАк

# 70
  • Мнения: 6 624
А кой е автор на това писмо?      деЦки ---------упадАк и така нататАк
Сигурно автора е черпил идеи за грешките от темите ни.

# 71
  • Мнения: 1 796
Защо превръщате петициите и изобщо проблема с детските в шоу?Вместо някой да си губи времето с подобни глупости,като писането на тази ''петиция'',можеше да седне да напише истинска петиция,ако толкова му е мерак да пише нещо нека да не е толкова....по-добре да не обиждам никой.

# 72
  • Мнения: 50
1.От децката надбавка да се възползват семейства, които имат нуждата от такава помощ.
2.Родителите няма да имат извинение за отказа си да рабоят.
3.Децата ще получават хубаво ядене по три пъти на ден със сигурност.
4.Децата ще се образоват.
5.Децата ще бъдат сред връсници и ще се приборят от по нататъшни проблеми свързани с комуникация и нови запознанства.
6.Семействата не зачитащи моралните норми, родители възползващи се от държавната помощ няма да имат възможност да крадат от собствените си деца....НИЕ СМЕ ПРОТИВ ПАРИТЕ НИ ОТ ДАНЪЦИ ДА ВЛИЗАТ В ВЛАДЕНИЕ НА МЪРЗЕЛИВИ РОДИТЕЛИ ДОБРОВОЛНО ИЗБРАЛИ БИЗНЕСА С КУВИОЗА ЗА ДЕЦА.
ВЪВ ВРЕМЕ НА МОРАЛЕН УПАДАК НА БОЛНОТО НИ ОБЩЕСТВО ЗАНИМАРИЛО ОБРАЗОВАНИЕТО Е ВРЕМЕ ЗА ПРОМЯНА В ЗАКОНОДАТЕЛСТВОТО С ЦЕЛ ВСЯКО БЪЛГАРЧЕ ДА СТАНЕ ДОСТОЕН И ОБРАЗОВАН ГРАЖДАНИН НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
 



Цитат от петицията.Кой не иска да работи ще питам аз.От 2 години съм в България и не ме искат на работа,че съм имала малки деца.Щели да боледуват!!!! #CrazyА този,който е писал тази петиция,да отиде на уроци по правопис.Забележете колко грешки има! ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 227
http://bgpetition.com/finansovi-i-obrazovatelni-problemi-na-nash … e-deca/index.html 
в тази петиция май има повече логика-вие какво ще кажете

# 74
  • Мнения: 1 796
Подкрепям такива кадърни родители,които са се заели сериозно с проблемите и са седнали да напишат една ИСТИНСКА петиция,а не да драскат простотии за да се правят на оригинални.Жалко,че няма повече такива родители,ако аз имах подкрепата на родителите от нашия град,щях да направя и аз подобна петиция,но за съжаление съм сама.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт