Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?-тема 9

  • 40 327
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 796
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=480194.0      Ето тук можем да си честитим празника,тази тема е за друго. smile3525

# 46
  • Мнения: 1 035
гледам вече никой не пише, че чака парички...
само аз ли съм? Thinking още си чакам 70те лв детски. #Cussing out

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
А ти провери ли изобщо при социалните дали всичко е наред с документите ти? Няма начин всички от Бургас да са получили, само ти не. Да не е трябвало да си подновяваш молбата? Отиди, те ще те проверят веднага и ще кажат, ако има проблем  Peace

# 48
  • Мнения: 1 035
А ти провери ли изобщо при социалните дали всичко е наред с документите ти? Няма начин всички от Бургас да са получили, само ти не. Да не е трябвало да си подновяваш молбата? Отиди, те ще те проверят веднага и ще кажат, ако има проблем  Peace

Ами не, не съм ходила... Rolling Eyes
Може утре да ида... Но не мисля, че има някакъв проблем. Получаваме паричките за ТЕЛКа от 1г... На колко често се подновява таз молба? newsm78

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Всяка година се подава нова молба за получаване на детските. Но ти получаваш двойни  детски ли, заради заболяването на детето? Не знам там как стоят нещата, но ти все пак провери.

# 50
  • Мнения: 8
Честит празник на всички мами.
Вече не знам какво да мисля. Това си е България и всичко е възможно. Май някой трябва да поведе парада.

# 51
  • Мнения: 1
Честит празник,и аз така мисля veronika666

# 52
  • Мнения: 531
А ти провери ли изобщо при социалните дали всичко е наред с документите ти? Няма начин всички от Бургас да са получили, само ти не. Да не е трябвало да си подновяваш молбата? Отиди, те ще те проверят веднага и ще кажат, ако има проблем  Peace

Ами не, не съм ходила... Rolling Eyes
Може утре да ида... Но не мисля, че има някакъв проблем. Получаваме паричките за ТЕЛКа от 1г... На колко често се подновява таз молба? newsm78
Всяка година се подава нова молба, в зависимост миналата година през кой месец си подала, ако примерно си подала февруари, тази година отново февруари трябва да подадеш.
 Може Телка ти да е изтекъл....Провери, поне този месец да не си загубиш парите.

# 53
  • Мнения: 1 796
Лелеее,темата е отишла на 2-ра страница,момичета излагаме се,дайте от сега да си мрънкаме,и без това както се чува детските може пак да ги забавят.Не пречи да си се ядосваме от сега,пък може и да се поуспокоим до края на месеца Peace

# 54
  • Мнения: 8
Докато има така настроени майки нищо няма да се постигне. Само едно ще ви кажа в България ни тъпчат, защото винаги има хора със сведени глави и никога не сме единни. Е за какво говорим тогава? Спирам до тук, за да не сменя тона, а не желая това.

# 55
  • Мнения: 6 619
veronik666 ние по-така настроените майки несъгласни с тази петиция с нищо не ви пречим.
Повечето майки си получиха парите в срок и явно са решили ,че няма за какво да протестират.

# 56
  • Мнения: 1 796
 smile3501 Точно това имах в предвид,явно само Iliana__ ме е разбрала. Тъпчат ни защото не можем да формулираме даже исканията си както трябва,ама за мрънкането по форумите нямаме грешка,но за съжаление така нищо няма да постигнем.

# 57
  • Мнения: 531
Евала на момичетата,които протестираха, и които написаха петицията.
Браво, само така млади майки, дерзайте!
Не знам другите дето ги навиквате, какво сте постигнали- не в личен,  а в обществен план, та да казвате кой прав- кой крив. От опит ще ви кажа, обаче, че винаги може да се намери някой, който да ти напише грамотна петиция, грамотно обръщение, или грамотно написано писмо дo институция, но ентусиазъм, хъс и борбеност на духа никой не може да ти внедри в характера. Историята познава много хора, които с не много интелект са постигнали революционни промени за големи групи от хора- за цели народи и големи общности. Така, че поздравявам всеки, който търси законното си право и си остоява позициите в живота и в обществото.
А това, че младите са неграмотни, еми това си е пропуск на цялото ни общесво.
В младите ми е надеждата, те имат ентусиазъм, ние по-големките леко сме се сдухали духовно.

# 58
  • Мнения: 0
 smile3501
Точно на място

# 59
  • Мнения: 0
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние

Общи условия

Активация на акаунт