Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?-тема 9

  • 40 325
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 227
Като гледам няма да е лошо и тези,които правят забележки за правописа да си пускат по една проверка   Peace
А липсата на запетаи не говори ли за неграмотност  newsm78

# 31
  • Мнения: 3 621
Най-добре е да се пише по темата.
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=5253& … 16&id=0000101
Явно ще има проблем и изплащането на детските и този месец.

Ще има проблем с изплащането на всичко .Криза е ,в смисъл нормално е .Ама не е нормално 98% от недоволните майки да изчезнат яко дим от темата .
Аз казах ,че ще продължавам да пиша да ви дразня леко, да ви мотивирам ,ама .....
Iliana__ на мен това ми е много ясно, така че няма как да ме дразниш. Нито съм подписала петицията, нито ще я подпиша, нито ще ходя да протестирам пред общината.
Аз съм си казала мнението по темата няколко пъти -  аз съм против детските, искам реално семейно подоходно облагане.
Изчакай още малко и недоволните майки ще се върнат в темата.

# 32
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
аз съм против детските, искам реално семейно подоходно облагане.Изчакай още малко и недоволните майки ще се върнат в темата.

И аз съм за това!

# 33
  • Мнения: 531
Като чета, си мисля, че все пак е имало ефект и от петицията и от майките на протеста.
А относно оправданието за кризата, иначе да си вдигат депутатските заплати с измислени бонуси могат, а не могат да намерят пари за най-уязвимата и крехка част от населението- децата. Позор !!!

# 34
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Като чета, си мисля, че все пак е имало ефект и от петицията и от майките на протеста.
и ефектът е?

# 35
  • Мнения: 6 620
Като гледам няма да е лошо и тези,които правят забележки за правописа да си пускат по една проверка   Peace
А липсата на запетаи не говори ли за неграмотност  newsm78

Може да ме редактираш ще ти бъда благодарна .А ако редактираш и елементарните грешки на останалите млади интелигентни майки ще е супер ,а ако пък и на тях вземе да им пука за това още по -добре ще е.
sisa7512 още при размислите по първата петиция писах .В тази тема също правих предложения ,даже и нова тема пуснах и ефекта е нулев.
anettee пари явно намират с 2-3 дена закъснение.Повярвай кризата не е оправдание тя си е факт .
аз съм против детските, искам реално семейно подоходно облагане.Изчакай още малко и недоволните майки ще се върнат в темата.

И аз съм за това!
Със сигурност 80% от пишещите в тази тема след кратко разясняване е няма да са с вас.

# 36
  • Мнения: 359
И този месец няма да получа нищо за децата си. Защото работя, осигурявам се честно и си плащам данъците и кредитите.
Против съм детските надбавки като цяло. Да го нарекат 'субсидия за много бедни и нещастни'
Ако ще са детски- да са за всички деца!

# 37
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Със сигурност 80% от пишещите в тази тема след кратко разясняване е няма да са с вас.

знам Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 227
Може да ме редактираш ще ти бъда благодарна .А ако редактираш и елементарните грешки на останалите млади интелигентни майки ще е супер ,а ако пък и на тях вземе да им пука за това още по -добре ще е.
мила,аз нямам за цел да поправям никой и за нищо  Hug и на мен са ми правили забележки,които всеки може да допусне не само поради неграмотност,но и от бързина примерно  Peace
виж това да пишат деЦки не влиза в графата сбъркано по невнимание  Naughty едва ли на някой му пука,че друг му е направил забележка и го смята за неграмотен -това е лошото
лека вечер на всички

# 39
  • Мнения: 531
Като чета, си мисля, че все пак е имало ефект и от петицията и от майките на протеста.
и ефектът е?
Виждам, че и ти си с произход от Абсурдистан, че ме разбираш много добре, сигурна съм.
Клати им се рейтинга и то сериозно, оказаха се неподготвени в хипер-липсата на бюджет и кризата като цяло.

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
... Защото работя, осигурявам се честно и си плащам данъците и кредитите.

Стига с това честно осигуряване, бе! Защо веднъж не отчетете факта, че от заплата до заплата има планина разлика  Naughty И аз се осигурявам честно, скъпа моя, но заплатата ми няма и 400 лв...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро! Честит празник на всички!
Понеже вече в няколко сходни теми се лансира идеята, че детски получават или само определени малцинствени групи, или хора, укриващи данъци и мамещи държавата, държа да споделя своето мнение. Аз в живота си не съм скрила един лев от тази държава и въпреки всичко получавам детски, защото съм в майчинство и доходът ми падна драстично. След половин година, когато ми изтече периодът, отново няма да получавам. Това не ми пречи да съм съпричастна към проблема. Получавала съм и преди доста години, когато работех за 200лв. и си гледах сама детето. Тогава детските бяха 18лв. и пак ги теглех два пъти годишно, както сега. Не ми се нравят приказки от сорта, че който не разчита на тази помощ за храна или сметки, укрива доходи и всъщност няма нужда от нея. Всеки има глава на раменете си и може да си прави сметката. Аз съм направила своята, че предпочитам да ги събирам, за да взема на децата си нещо, което не бих могла да си позволя в ежедневието или, за да имам заделен някой лев настрана, който би ми помогнал в някаква извънредна ситуация. Ето това разбирам аз като помощ.
А, да, и пазарувам дрехи на децата си онлайн, изобщо не смятам, че щом получавам детски, децата ми трябва да ходят голи и гладни, за да доказвам на някого, че заслужавам надбавките Whistling

# 42
  • Мнения: 50

Бъди мила и добра,
вярвай в любовта,
бъди горда за това,
че носиш името "жена"!

# 43
  • Мнения: 3 621
Честит празник на всички
... Защото работя, осигурявам се честно и си плащам данъците и кредитите.
Стига с това честно осигуряване, бе! Защо веднъж не отчетете факта, че от заплата до заплата има планина разлика  Naughty И аз се осигурявам честно, скъпа моя, но заплатата ми няма и 400 лв...
Тарталета много  е трудно да обясниш на човек, който получава 4-ри цифрена сума за заплата, че ти работиш за 300 или 400 лв. За съжаление има хора които си мислят, че в България такива заплати не съществуват.Ама нали знаеш приказката за чуждия гръб и тоягите.Още по-лошото е, че като кажеш, че получаваш такава заплата и веднага си мислят че си в сивия сектор и укриваш данъци

# 44
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДАМИ Two Hearts newsm51 baloni baloni

Общи условия

Активация на акаунт