Обувки - 2

  • 54 141
  • 643
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 364
New Sample sale... uo to an extra 90% off
 Twisted Evil

 newsm44

Като заспи синът, идвам да гледам!!!

# 256
  • Мнения: 8
Не е като да са се престарали...  Thinking

# 257
  • Мнения: 364
Хриси, от обувките ето ги моите фаворити.. 1., 2., 3...

Но единственият модел, който ми грабна окото е този, но не и за триста евро, а и нося по-малък номер.. Дрешки има по-интересни, а сега ще гледам чантите.. 

# 258
  • Мнения: 45
момичета помагайте,моля

http://www.jimmychoo.com/Choo-247/Quiet/invt/247quietpat

искам подобни обувки,но в червено.обиколих всички магазини в пловдив,за които се сетих и не открих и една червена лачена обувка на висок  ток #Cussing out ,а  въоще да не говорим че искам да е хубав червен цвят,peep toe,висока, с платформа.моля предложете ми  моделчета от сайтове,които доставят  до БГ или ако сте виждали в някой магазин още по-добре.Лили-Лу,твоето предложение за обувките на Дюн още го обмислям,но червените   Heart Eyes    .Другото ,което си  мислих е за реплика на тези на Джими  Thinking

# 259
  • Мнения: 364
Муцана, не се вижда моделът, защото сайтът иска регистрация... Пусни ги като img...

Ако питаш мен, не си взимай реплики. Не си струват толкова пари за китайски имитации, а може даже и да не са кожа. По-добре си вземи хубава обувка.. Нямаше ли в Пловдив един хубав завод *Флавия*?

# 260
  • Мнения: 45
не знам как да сложа снимка  Embarassed
първо се сетих за Флавия и бях във фирмения им магазин днес.там помня ,че имаше лачени обувки в различни цветове,но този  велур е превзел света тази година   ooooh!

# 261
  • Мнения: 364
не знам как да сложа снимка  Embarassed
Десен клик върху снимката, копираш URL адреса и го слагаш между [*img][*/img] (отстрани звездичките)

Ако не се оправиш, дай името на модела и аз ще го потърся в гугъл. Да не са тези, които *подарих* на Хриси на първата страница на темата?  Grinning

# 262
  • Мнения: 45
Да!  Heart Eyes точно те са...съжалявам,че не съм разгледала там  Embarassed 
 Лили-Лу имам бяла сатенета рокля,която намирам за мноого скучна и затова държа на червеното ,а лакът е заради сатена

     само за пробата,да видя дали се получава

# 263
  • Мнения: 364
Муцанке, страшни са  Heart Eyes

Точно същите трудно ще се намерят, но ето няколко предложения...

Yoox

klick
klick
klick
klick
klick

Асос:

klick изкуствен материал
klick изкуствен материал

# 264
  • Мнения: 45



разгледах,че много сте обсъждали точно това,което искам в началото на темата и тези обувки определено  ги искам и цената им е страхотна ,но...разбира се в zappos вече ги  няма

   другите са тези   Heart Eyes  тях  вече ги  има ,но очите ми останаха в първите




# 265
  • Мнения: 364
Муцанке, ако искаш да намалиш снимката сложи скобите така [*img height=300]...[*/img] без звездички и точки. Моят филм започна и отивам да гледам, но утре ще потърся лак и ще пусна, ако намеря!  Grinning

# 266
  • Мнения: 122


разгледах,че много сте обсъждали точно това,което искам в началото на темата и тези обувки определено  ги искам и цената им е страхотна ,но...разбира се в zappos вече ги  няма
 другите са тези   Heart Eyes  тях  вече ги  има ,но очите ми останаха в първите


И на мен първите ми харесват повече.  Flutter

# 267
  • Мнения: 451
Бял сатен и червен лак не бих събрала в едно...

# 268
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Бял сатен и червен лак не бих събрала в едно...
И аз това исках да кажа.
Бял сатен стои добре със златни/сребърни обувки/сандали. Ако много държиш на червеното, нека да е велур или кадифе - играй на контраста на материите.

# 269
  • София
  • Мнения: 158
Момичета привет!
Някоя от вас азарувала ли е от този сайт обувки www.urbanog.com  ?Интересува ме размерите дали си съответстват?
Благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт