Смесител за душ или..........

  • 3 225
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 587
Здравейте,  очаквам вашите мнения и препоръки по въпроса дали да си сложа обикновен смесител за душ или хидромасажен душ панел? Нямам възможност за душ кабина, поради липса на място , а ми се повреди настоящия душ. Трябва спешно да го заменя. Моля, тези които имат лични впечатления или мнения , да ги споделят и да ми помогнат.......какво е предимството на хидромасажния душ панел? Всъщност дали има предимства? Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 19:13 от shiva58

# 1
  • Мнения: 1 560
Когато си купувахме в магазина ни казаха следното - ако ще купуваме панел да не е от 300 лв китайски, а на реномирана фирма, а и с 80 л. бойлер леко се обезмисляло. Просто топлата вода свършвала много бързо. В крайна сметка сме със смесител и душ на "Видима" (с 3 вида на струята) за малко под 400 лв. Доволни сме.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 997
Бих си взела обикновен душ. Хидромасажния панел ще ползваш в началото, докато му се нарадваш и после ще си караш по стария начин.

# 3
  • София
  • Мнения: 691
И аз съм за обикновения душ. В два от апартементите, в които съм живяла е имало хидромасажен панел... Да, сигурно е кеф, ако панелът е хубав, ама тези и двата бяха май от по-евтините и изживяването не беше нищо особено. Пък и като се разпредели водата да тече от всички дюзи, налягането във всяка една е малко и... бе не си е работа. Освен това, ако живееш в район с по-варовита вода, много лесно се запушват всички дупчици и почистването е голяма мъка... Така че по-добре си сложи обикновен душ, пък като ти се прииска нещо по-така, иди на истински масаж... Simple Smile

# 4
  • Мнения: 157
И аз съм за обикновения душ. В два от апартементите, в които съм живяла е имало хидромасажен панел... Да, сигурно е кеф, ако панелът е хубав, ама тези и двата бяха май от по-евтините и изживяването не беше нищо особено. Пък и като се разпредели водата да тече от всички дюзи, налягането във всяка една е малко и... бе не си е работа. Освен това, ако живееш в район с по-варовита вода, много лесно се запушват всички дупчици и почистването е голяма мъка... Така че по-добре си сложи обикновен душ, пък като ти се прииска нещо по-така, иди на истински масаж... Simple Smile
Все едно аз съм го казала...
И сега сме с хидромасажен панел, но и налягането хич го няма, и варовика е много...
Ако навремето знаех - не бих си взела отново. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 587
Благодаря ви ,момичета! Май ще ви послушам и ще купя душ с няколко вида струи Peace  А каква марка, освен видима?

# 6
  • София
  • Мнения: 691
С марките съм зле, не мога да помогна - съжалявам... Simple Smile

# 7

Общи условия

Активация на акаунт