Влюбена съм в друг!

  • 37 018
  • 227
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 553
Да, това е ясно, но защо забременя след като не искаш да си с приятеля си? Това не мога да си обясня.. Освен ако не си имала някакви сериозни репродуктивни проблеми и бременността ти да е чудото, което си чакала, иначе не те разбирам ама никак!

# 31
  • Мнения: 54
 Не знам как да постъпя, дали не бъркам.
Ти вече си сгрешила- един път, че не си се разделила навреме с твоя приятел, защото той и преди си е бил такъв, но ти не си го `виждала`, човек когато си остне вкъщи започват да го дразнят и да забелязва много неща, на които преди това не е обръщал внимание.
И втори път- когато си решила да му родиш дете.
И не е необходимо да чакаш до 1 година, колкото по-рано, толкова по-добре. Знай обаче, че при съвместно съжителство нещата с новия ти приятел може и да не изглеждат толкова розови, защото хората се опознават истински едва когато започнат да живеят заедно.

# 32
  • Мнения: 4 841
За да не оставам неразбрана ще си призная, че преди година и половина , когато всичко започна не бях сигурна нито в моите, нито в неговите чувства! Как  още тогава да реша, че ще махна с ръка и ще кажа "Чао" -аз обичам друг???

 Joy Joy Joy Евалла! Човек трябва да играе на сигурно! Да вземеш да се подсигуриш с още един, че ако и с втория не потръгне, да не си на "голата поляна"...

# 33
  • Мнения: 0
Аз друго да попитам - след като не обичаш "приятеля" и имаш връзка с другия от преди да забременееш, защо се вкара в този филм? Ами не можа ли да се разделиш с приятеля, да се събереш с новата любов и после да забременяваш, но от него? Защо остана с приятеля си, допусна да забременееш и да родиш (да ти е живо и здраво мъничето) и сега продължаваш с втория и изобщо ... не мога да те разбера, честно! Като нямаше дете, нямаше и любов между теб и мъжа ти (или приятеля или както там го наричаш) защо не го напусна?

Нали знаете... пораженчестата позиция! Тогава мислех, че може не всичко между нас да е 6+, но това не е болка за умиране. ..... докато не откриеш как по друг начин би могла да живееш...  Cry

В никакъв случй няма да оставя детето си да го гледа някой друг и аз да се гушкам с любимия. Просто така мисля, че е по-правилно. Възможно е да бъркам, за това ви помолих за съвет!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
много странно... Rolling Eyes
защо след като толкова се обичате с другия мъж,все още ти стоиш при мъжа-баща на детето ти? много време е това, би трябвало да ти е станало ясно,че нещата няма да се променят и няма смисъл да живееш този двойнствен, никакъв живот...
толкова нелепо ми звучи,че чак се чудя истина ли е или поредния майтап Crazy

# 35
  • Мнения: 2 553
Ами доста несериозно ми звучи и на мен, но влизайки в положението на авторката ще кажа, че изобщо не е сигурно, че с новия нещата ще са само цветя и рози. Но ако всичко между нея и приятелят й е изчерпано, по-добре да го напусне, без оглед на наличието или липсата на нова връзка.

# 36
  • Мнения: 1 047
Все пак да си казваш с някого по 300 пъти на ден "Обичам те" по телефона не е като да ти попръцква под юргана...
"За да разбереш кой какъв човек е, трябва да поживееш с него."

Joy Joy Joy Евалла! Човек трябва да играе на сигурно! Да вземеш да се подсигуриш с още един, че ако и с втория не потръгне, да не си на "голата поляна"...
Жената казват е като маймуната: "Не пуска клона за който се държи, докато не се е хванала за друг."

# 37
  • София
  • Мнения: 2 217
За да не оставам неразбрана ще си призная, че преди година и половина , когато всичко започна не бях сигурна нито в моите, нито в неговите чувства! Как  още тогава да реша, че ще махна с ръка и ще кажа "Чао" -аз обичам друг???

 Joy Joy Joy Евалла! Човек трябва да играе на сигурно! Да вземеш да се подсигуриш с още един, че ако и с втория не потръгне, да не си на "голата поляна"...

Не виждам нищо подло в случая. Помислила е дали не бърка - и за себе си, и за да не нарани "безмислено" мъжа си.... Разбира се, че първо ще прецени ситуацията - поне като ще стават драми, да си заслужава Tired

# 38
  • Мнения: 60
аз пък искам да го видя тоя мъж - , просто се опитвам да си представя сапунката на живо
как любовника вижда бременната жена и как тя се гушва в него любовно , с корема , носещ чуждото дете и ме напушва голям смях  Joy Joy
Започнахме връзка. Когато разбрах, че съм бременна и му казах видях тъгата в очите му. ЗА моя изненада той вместо да се отдръпне от мен каза, че ще е до мен във всяка ситуация и , че ме обича и няма да ме остави. Заедно решихме, че докато съм бременна няма да имаме сексуална връзка. Виждахме се всеки ден и си казваме 'обичам те" по 300 пъти по телефона и толкова. На 2 пъти аз реших обаче, че е по-добре да спрем, че няма смисъл- аз съм бременна от друг! Не се получи- резултата беше, че плачех по цял ден и в момента, в който го видех се гушвах в него и решавахме да спрем да се тормозим а да си живеем както искат сърцата ни. И така, аз родих и 2 месеца след това отново можеше да сме заедно.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 595

В никакъв случй няма да оставя детето си да го гледа някой друг и аз да се гушкам с любимия. Просто така мисля, че е по-правилно. Възможно е да бъркам, за това ви помолих за съвет!

Лично аз (ама съвсем лично мнение) ще си позволя да цитирам Delusion от друга тема - "Лично щастие заради деца не се жертва". А ако теб и детето не те спира, не виждам какво се чудиш още.
И, пак съвсем лично - ако вече си взела решение, защо че чакаш до годинка на детето? Тогава и бащата ще се е привързал повече, и детето. Не си мисли, че като са бебета, нищо не помнят, напротив. За бебто ще е много по-голям стрес в една по-съзнателна възраст да понесе таква промяна.

А сигурна ли си, че приятелят ти наистина ще се грижи за теб и за другото дете? Хубаво звучат нещата между вас както ги пишеш, ама сега не живееете заедно. Намесят ли се битовизмите, дори без дете, романтиката лесно се изпарява. А в случая и дете има. И то - малко. И то - чуждо. Помисли върху това все пак, да няма после "изтръпване", дето вика Find-Nemo  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 0
За да не оставам неразбрана ще си призная, че преди година и половина , когато всичко започна не бях сигурна нито в моите, нито в неговите чувства! Как  още тогава да реша, че ще махна с ръка и ще кажа "Чао" -аз обичам друг???

 Joy Joy Joy Евалла! Човек трябва да играе на сигурно! Да вземеш да се подсигуриш с още един, че ако и с втория не потръгне, да не си на "голата поляна"...

Не смяташ ли , че е доста безотговорно и глупаво в момента, в който някой мъж ти хареса или правите секс просто да загърбиш целия си досегашен живот. Тц тц тц Дааааа, сигурна съм- ти никога не си изневерявала.  

# 41
  • София
  • Мнения: 2 217
Жената казват е като маймуната: "Не пуска клона за който се държи, докато не се е хванала за друг."

По-добре маймуна, отколкото дрЪво! Mr. Green

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ако няма нищо между теб и бащата на детето, по-добре го напусни независимо дали имаш друг мъж или не...няма смисъл това да става по-късно,когато и детето ще страда много повече от случващото се...което разбира се не значи самото дете да няма контакти с баща си... Thinking
 а иначе-да, и аз си представих как другият мъж нежно гушка корема ти... Crazy мислех че повечето такива са само по филмите Wink

# 43
  • Мнения: 1 727
виж сега, нямаш съпруг, така че можеш да си живееш с когото си искаш, с бащата все ще се разберете за задълженията по детето, какъв ти е проблема?

# 44
  • София
  • Мнения: 7 992
Съжалявам, ако съм груба, но четейки из форума, имам чувството, че децата се правят за спорта - малко кекс и после ще му мислим. Едната щяла да го "махне", ако знаела, че бащата няма да разпише, тук на 6тия месец на бебето се чудим кой баща да си изберем...
Ако историята е истинска, е жалко. Жалко е за бебето, което няма общо с Радините вълнения на родителите си.
Към авторката - на твое място бих се постарала максимално бързо да реша кой от двамата искам, за да започна живота си начисто.

Общи условия

Активация на акаунт