"Проблем" с ръста

  • 12 092
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 160
Тя няма проблем, поне не е споделяла, ама аз се притеснявам, защото на нейните години и аз стърчах като нея и се комлексирах страшно много.но явно детето е различно от мен няма нужда да го наговарям.

# 46
  • Мнения: 1 615
Ужасно е, че проектираме собствените си страхове върху децата си... Ние може да сме били нещастни от какво ли не. Дай, Боже, малките човечета да са малко по-пердета! Simple Smile Аз и досега си влача своите младежки комплекси, нищо, че гледам да не ми личи. Но се старая да науча дъщеря си да се харесва каквато е, независмо каква е. И да уважава правото на другите да бъдат щастливи "в кожата си", независимо каква е тя.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не е много по темата, но:

Кога спират да растат девойките? На 15 или на 16 или...?

# 48
  • Мнения: 24 467
Преди казармата, а момчетата- след.

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди казармата, а момчетата- след.

сигурно наскоро са въвели закон, по който девойките да влизат в казармата, а аз не съм знаела  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 615
Едва ли има точна възраст. Мисля, че между 15 и 18, но точно... кой да ти каже? Simple Smile

# 51
  • Мнения: 24 467
Преди казармата, а момчетата- след.

сигурно наскоро са въвели закон, по който девойките да влизат в казармата, а аз не съм знаела  Rolling Eyes
Те затова не ги вземат, щото няма смисъл.


Разбира се, че няма такава възраст. Аз пораснах много, но се озаптисах на 14 години. Някои момичета ме надминаха след тази възраст. Имах момчета- дребосъци, които на 18 години продължаваха да растат и спряха на 19-20.

# 52
  • Мнения: 1 615
Те вече и момчета не взимат Wink
В Израел явно друго-яче растат, щото там пък всички взимат, хем дългосрочно Wink

# 53
  • Мнения: 24 467
Те вече и момчета не взимат Wink
В Израел явно друго-яче растат, щото там пък всички взимат, хем дългосрочно Wink
Пак щото няма смисъл, с акселерацията те вече на 18-19 са пораснали достатъчно.
Кой им е крив на израелците, че не папкат достатъчно?
Емотикони не ползвам.

# 54
  • София
  • Мнения: 752
Аз продължих да раста и след като завърших гимназия, но не много - "само" около 2 см.  WinkНо пък бях тръгнала по-рано на у-ще, така че завърших гимназия на 17. Но кога точно спрях да раста, не знам. Някъде около 20 трябва да е било. На 21-22 го установих.  Hug Ами то горе-долу си личи дали една девойка още ще расте. Ако е наляла едър бюст и се е оформила като жена, едва ли много ще расте. И по номера на обувките също може да се отгадне: малките кученца с големи лапи стават големи кучета. Hug Но има и изключения.

# 55
  • Мнения: 47
О, и аз съм така. На 16 и ръста си ме тормози макар и да съм 1.72, иска ми се да съм по-висока и взех да се притеснявам, че повече няма да раста, защото от половин година вече няма промяна във височината ми, а други съученички вече са ме настигнали и подминали някои. Напълно разбираемо е, тъй като по-високите имат по-голям шанс на оцеляване.

# 56
  • Мнения: 7
За всеки влак си има пътници. Един мъже/момчета харесват високи жени, други - "джобни гаджета".  По-важен е общия вид, не толкова ръста.  Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 39 771
тъй като по-високите имат по-голям шанс на оцеляване.
Съжалявам, разсмя ме Simple Smile
Оцеляване в какво? Борба за какво? Simple Smile

# 58
  • Мнения: 24 467
В борбата за клоните и листата от горните етажи, как за какво. Трева да пасе всеки може, друго е да протегне шия по- нагоре.

# 59
  • Мнения: 1 615
Аз пък не разбрах какви предимства може да донесе на една жена ръст над 1.75...

Общи условия

Активация на акаунт