Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 118
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
От ДСП Казанлък казаха ,че и днес няма да има .Да сме проверявали по банкоматите и че до 31 март все щели да ги преведат .Безсрамници !!! #2gunfire
ха,да си додим на думата.

# 691
  • Мнения: 31
Стига сте мрънкали.Всички само лаете.Вчера се събрахме в Пловдив само 3-чки.
Кво можем да направим.Бяхме при директора на социалното.Говорихме с него и това е.Ама 3-птички пролет не правят.Вие си стойте и си мрънкайте и чакайте някой да ви обърне внимание. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 692
  • Мнения: 3
kvo stava be xora?kakvo 4akame,tezi lydi li sa sa be,podigravat se s nas i ni gledat seira.da gi po4vame be,ve4e ne se izdarja.znaete li ako tova stane v garcia,kakvo stava?abe ministri si otivat za minyti za takiva problemi be.izpra6taite tazi proslovyta peticia i posle v strazbyrg

# 693
  • Мнения: 8 242
От ДСП Казанлък казаха ,че и днес няма да има .Да сме проверявали по банкоматите и че до 31 март все щели да ги преведат .Безсрамници !!! #2gunfire
ха,да си додим на думата.
Това е официалната информация до ДСПтата.. това казват Simple Smile
Тази седмица не се надявайте особено  Rolling Eyes

Стига сте мрънкали.Всички само лаете.Вчера се събрахме в Пловдив само 3-чки.
Кво можем да направим.Бяхме при директора на социалното.Говорихме с него и това е.Ама 3-птички пролет не правят.Вие си стойте и си мрънкайте и чакайте някой да ви обърне внимание. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И какво говорихте Simple Smile Simple Smile Simple Smile
То с директора и да говорите, и да не говорите.. от него не зависи ..

# 694
  • Мнения: 0
Да, подиграват се с нас, защото ние им позволяваме това. Няма дръга държава, която да бави сожиалните си плащания, особено на децата с увреждания. Но ние какво правим, пишем когато има закъснение, а когато си изтеглим парите се скатаваме!

# 695
  • Мнения: 31
Може той,може.
Пред нас званя до София и хората му казаха кога.
Сега ще попитате кога ама си стоите по домовете и чакате някой да свърши мръсната работа вместо вас.
Така според мен нестава.
 smile3515 smile3515 smile3515

# 696
  • Мнения: 3
taka e dami,kato se iztegliat parite i mlakvate.a za v4era v plovdiv nikoi ne e yvedomen za protest,za6to ne yvedomixte mediite i da se dade glasnost,da se organizira protest kakto triabva.stiga prostotia ve4e.nosete peticiata na boiko borisov i vsi4ki s bebetata i decata pred ministerskia savet.aide de da vi vidim

# 697
  • Мнения: 3
prava si,4akat niakoi da svar6i mrasnata rabota.kakvo vi otgovori direktora?

# 698
  • Мнения: 86
Е така ли никой не видя къде е проблема с тия организации на протести!!
1.Тук се събираме има-няма 50 пишещи и четящи жени от цяла България (на община по 5-6).
2.няма никаква гласност-я тръгнете с флаери,подписка към разпечатана петицията,защото никой не знае за какво иде реч  и разлепете плакати!
3.За протест нямат възможност 95% от работещите родители!В условия на криза всеки си седи на задника и не смее да иска почивен ден заради протест,защото не знае утре за какво  по-важно ще му трябва почивка!
4.Така и не разбрах "разрешени" ли са от общините тези протести или са си от типа "сега ми скимна сега го правя".
Аз лично тук в Сарафово казах на много майки.Всички се гневяха,викаха,обиждаха,но всички казваха "аз съм с малко дете и не мога да дойда,но успех с протеста".Докато мислим така няма нищо да направим и е напразно да пишем и да се хабим!!!
И понеже знам,че пак ще съм нападана,обвинявана и обиждана,предварително се извинявам и искам да кажа,че не визирам абсолютно никой от тук присъстващите и не искам да нагрубявам никой Нито да се заяждам!Просто изказвам мнение!

# 699
  • Мнения: 0
Това е  абсурдно! Не може в закон да има такова разтегливо понятие, като "края на месеца". Но никой не може да ми даде наредбата или закона, в който пише това, защото такова нещо няма. Парите на нашите деца са в депозитарни сметки! И ние позволяваме това да се случва.

# 700
  • Мнения: 31
Правилно.
Вчера от сутринта питам колко майки от пловдив са навити да се съберем ама веднага а не да се уговаряме за след 10 дена.
И познай-аз и още 2 майки.
На какво прилича това?
Всички ревът а  си стоят по къщите.Еми нестава така другари и другарки.
 smile3516 smile3516 smile3516

# 701
  • Мнения: 0
И според мен няма значение дали някой разчита на тия пари или не! Въпросът е принципен. Щом се полагат, занчи не трябва да се позволява да ни правят на маймуни! Щом държавата е в криза, значи и децата ни също са в криза и родителите им разчитат на тези пари!!!!!!!!!!!!

# 702
  • Мнения: 0
Искам да разбера дали се организира нещо във варна! и ако - къде. Според мен трябва да е не пред Общината, а пред Областна администрация! Защото службата е общинска, но на пряко подчинение на Министерски съвет е Областна администрация!

# 703
  • Мнения: 8 242
Може той,може.
Пред нас званя до София и хората му казаха кога.
Сега ще попитате кога ама си стоите по домовете и чакате някой да свърши мръсната работа вместо вас.
Така според мен нестава.
 smile3515 smile3515 smile3515
Казали са му до 31, че ще ги пратят  Laughing
А кой къде стои - не си ти тази, която да дава определения.. Аз стоя на работа.. както и повечето родители.. Майките на деца до 2-3г. са много по-малко от майките на деца до 18г., нали.. И не разполагат с цялото време на света за необмислени действия..
Детските не трябват само за памперси и пюрета.. Тепърва ще ви трябват за още мнооого неща.. И никога няма да са достатъчни..
Затова децата си имат майки и бащи, които да се грижат за тях.. А тези велики 35 лв са ПОМОЩИ! .. не доходът, който ви издържа..

Мен лично не ме вълнува дали ще ги получа на 15ти или на 30ти.. стига да ги получа Simple Smile Никой не е казал, че спира изплащането..
А тук се заговори от протести още от 15-16ти  Crazy
Точно такива драматизиращи като теб създават ненужно напрежение..

MiSsRuT  Peace Напълно съм съгласна Simple Smile

# 704
  • Мнения: 71
Добро утро,за цкб-ловеч няма да има превод

Общи условия

Активация на акаунт