Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 048
  • 755
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Новата тема. Айде.

# 1
  • Мнения: 38
Скок и в новата тема.Ха да ни тръгне по вода.  bouquet

# 2
  • Мнения: 118
Записвам се

# 3
# 4
  • Мнения: 1
Дано да имаме късмет днес

# 5
  • Мнения: 0
Нова тема, нов късмет! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 58
zakuskata16 нмого свежо   - един път да се разсмея в тая тема   
А вие останалите стига сте се карали... Не ме интересуват пенсии, срокове, пощи... нищо освен детските и интеграционните!
Нямам интернет банкиране и не искам и да имам ... искам си полагащите се ни пари да си ги получавам в средата на месеца! Трябват ми тези пари - ДА , жизнено важно ми е! Ако някой не ме разбира - пожелавам му никога да не стига до това положение!
Със здраве...

# 7
  • Pleven
  • Мнения: 0
valentina76 от къде имаш инфото за плевен?

# 8
# 9
  • Мнения: 0
valentina76 от къде имаш инфото за плевен?
Връзки Mr. Greenта от там
Чакам стреличка по gsm , ама няма

# 10
  • Мнения: 6 619
http://bgpetition.com/finansovi-i-obrazovatelni-problemi-na-nash … e-deca/index.html
bsmama това ли е петицията ви ?
След като са казали ,че парите ще бъдат пуснати следващата седмица ,не разбирам какъв късмет очаквате за днес?
Настройте са края на следващата за да не се изнервяте излишно.

# 11
  • Мнения: 38
Той късмета не е само пари? Joy

# 12
  • Мнения: 0
Той късмета не е само пари? Joy
newsm10  Аз например чакам да ми се обадят за интервю за работа!!!!!!!

# 13
  • Мнения: 531
Дайте акъл как да се настрои човек да чака пари след седмица, които са му нужни за  вчера. Самовнушение и медитация дали помага, ясно е, че пистолети по форумите не утешават, ама как се постига примиряването с липсата.
Приемам всякакви съвети, дано не спамя кой знае колко темата и все пак...Мерси за съветите предварително! Не е сърказъм, напълно сериозна съм, защото е много отравящо душата това напрежение.

# 14
  • Мнения: 0
 
Дайте акъл как да се настрои човек да чака пари след седмица, които са му нужни за  вчера. Самовнушение и медитация дали помага, ясно е, че пистолети по форумите не утешават, ама как се постига примиряването с липсата.
Приемам всякакви съвети, дано не спамя кой знае колко темата и все пак...Мерси за съветите предварително! Не е сърказъм, напълно сериозна съм, защото е много отравящо душата това напрежение.
beer

Общи условия

Активация на акаунт