Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 050
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Не че имам нещо против Софиянци, но защо винаги на тях им ги превеждат първи.

# 46
  • Мнения: 2
Тази петиция с искане за детски за 60лв е нова.Преди месец имаше друга за 50лв.Ама и ние сме едни! newsm12

# 47
  • Мнения: 9
Здравейте.Чета ви от два месеца,но чак сега се реших да се регистрирам и ...Мили мами,пишете,звъните,гледате сайта на министерството,а не ви ли направи впечатление,че дамата отговаряща на въпросите отговаря на всички други но не и на тези за детските?
Много хора разчитаме на тези пари,само че май на никого не му пука освен на нас самите.Напълно излишно е да се карате помежду си.Вчера четох за майка която трябва да отиде в студиото на Сеизмограф,ще отиде ли?Или пак нещата ще си останат ние пишем,подписваме петиции ама кой ли ни обръща внимание?

# 48
  • Мнения: 1
Има децки София

# 49
  • Мнения: 4
Не че имам нещо против Софиянци, но защо винаги на тях им ги превеждат първи.

щото ако бях в сф досега да бях спретнала не една и две акции, отделно са много майчетата и така. а в мрачния ямбол плуват мрачни плужеци

# 50
  • Мнения: 2
Здравейте.Чета ви от два месеца,но чак сега се реших да се регистрирам и ...Мили мами,пишете,звъните,гледате сайта на министерството,а не ви ли направи впечатление,че дамата отговаряща на въпросите отговаря на всички други но не и на тези за детските?
Много хора разчитаме на тези пари,само че май на никого не му пука освен на нас самите.Напълно излишно е да се карате помежду си.Вчера четох за майка която трябва да отиде в студиото на Сеизмограф,ще отиде ли?Или пак нещата ще си останат ние пишем,подписваме петиции ама кой ли ни обръща внимание?
къде го чете това?За майката,която ще ходи в Сеизмограф?На мен лично ми искаха от предаването номера за връзка,но за ходене не е ставало дума!

# 51
  • Мнения: 9
В предната тема,някъде из между всичките забележки за правопис,дати на пенсии и т.н.Ще се опитам да намеря линк към страницата.

# 52
# 53
  • Мнения: 34
щото ако бях в сф досега да бях спретнала не една и две акции, отделно са много майчетата и така. а в мрачния ямбол плуват мрачни плужеци
[/quote] така си е! Тук кога ли ще има пари?

# 54
  • Мнения: 0
ЦКБ-Т-ще няма

# 55
  • Мнения: 9

Ехее прекрасно,хората получават премии или там както им се води,а детски?????

Ето и линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479734.630

Аз ли не съм разбрала точно?До колкото виждам има и уточнен въпрос.

# 56
# 57
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
моля ви не пускайте лъжливи слухове сега бях до банкомата аз също съм от софия и към пощенска банка  нямааааааааааааа детски

# 58
  • Враца
  • Мнения: 76
за враца някой да е проверявал?

# 59
  • Мнения: 86
Еххх ама сте бързи!4 страници....
Аз да си кажа,че към 11 проверих и в Бургас нямаше.
А не се сърдете на социалните работници!И те са хора,и те имат деца,а някой от тях нямат право на детски заради дохода!И на вас ако ви паднат "от небето" пари и вие ще се радвате и няма да ги върнете!Или се лъжа??? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт