Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 051
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 227
момичета моите детски са преведени преди 20 минути  bowuu
София-пощенска банка!дано и на всички ги преведът днес

# 31
  • Мнения: 0
Мене специално не ме бърка . Но майки , които чакат не само детски сигурно ги бърка.

# 32
  • Мнения: 342
запис да не ви изпусна  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 428
Днес детски надбавки и пари по чл. 43 за обл. Пловдив няма да има. Confused
Или поне така ми каза приятелка, работеща в Социални грижи.
Казвам го не за друго, а за да спестя разхождане до банкоматите.

# 34
  • Мнения: 75
На всички ни е ясно какво бягане е  за тези прословути детски.Съмнявам се някоя майка,която няма нужда от тях въобще да се занимава.А и всеки си прави някакъв бюджет спорет това какви доходи има и дори едни 5 лв. понякога са крайно необходими.

# 35
  • Мнения: 2
момичета моите детски са преведени преди 20 минути  bowuu
София-пощенска банка!дано и на всички ги преведът днес
Честито newsm44!Като сложа малката да спи и аз ще "запаля чорапите" до банкомата!От Варна съм-не ми се вярва,нооо...надеждата крепяла! baby_neutral

# 36
  • Мнения: 8 242
Аз се научих вече никак да не разчитам на детските..
Просто все едно ги няма и толкоз  Rolling Eyes Tired ..

# 37
  • Мнения: 2
На всички ни е ясно какво бягане е  за тези прословути детски.Съмнявам се някоя майка,която няма нужда от тях въобще да се занимава.А и всеки си прави някакъв бюджет спорет това какви доходи има и дори едни 5 лв. понякога са крайно необходими.
Днес съм с 90ст.За какво ли да ги дам?Де да имах 5лв Tired!Пак версийка от магазина-да са живи и здрави,че дават Hug!Като ги преведат съм пак на нула!

# 38
  • Мнения: 3 971
 Hug Дано този месец да няма забавяне .

# 39
  • Мнения: 80
В Пловдив няма. Халал да са им тези пари. Дано да си оправят хазната с тях.

# 40
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
исп мамче как ме зарадва само и аз съм към пощенска банка
отивам натам

# 41
  • Мнения: 75
момичета моите детски са преведени преди 20 минути  bowuu
София-пощенска банка!дано и на всички ги преведът днес
Честито newsm44!Като сложа малката да спи и аз ще "запаля чорапите" до банкомата!От Варна съм-не ми се вярва,нооо...надеждата крепяла! baby_neutral
Мила,не си прави труда,любезна дама от социалните ме уведоми,че другата седмица е по вероятно,но се надявам да ме е излъгала,все пак провери

# 42
  • Мнения: 2
момичета моите детски са преведени преди 20 минути  bowuu
София-пощенска банка!дано и на всички ги преведът днес
Честито newsm44!Като сложа малката да спи и аз ще "запаля чорапите" до банкомата!От Варна съм-не ми се вярва,нооо...надеждата крепяла! baby_neutral
Мила,не си прави труда,любезна дама от социалните ме уведоми,че другата седмица е по вероятно,но се надявам да ме е излъгала,все пак провери
Аз за една седмица се наслушах на:ще има,няма да има,по-късно звъннете... smile3516Може би тази същата госпожа ми каза,че Варна попадала в класацията на "Детски след 20-и"!!Благодаря ти все пак!

# 43
  • Мнения: 0
Някой знае ли нещо за Казанлък

# 44
  • Мнения: 12
za Pleven CCB imate li info

Общи условия

Активация на акаунт