Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 071
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
имам позната която работи в социални и вчера я питах кога ще превеждат парите и познайте-каза ми че сигурно ще ги преведат след Великден.кво да се прави.много пари дават че им е проблем и  да ги дават навреме.аз съм от видин

# 706
  • Мнения: 270
Здр.мами.В.Търново в ЦКБ ИМА ДЕТСКИ.Една мама ми  се обади ,че е взела паричките.

# 707
  • Мнения: 31
Ето заради такива фусти държавата е на това положение.
И между другото на човека му казаха че парите ще бъдат преведени днес на всички.Дори пусна телефона на високоговорител и чухме какво му казаха.
Но сега говорих пак с него и се оказа че вчера са излъгали тези от София.Защото пари пак няма.
А на теб като несъ ти нужни и не ти пука дали ще ги вземеш на 15-ти или на 30-ти какво търсиш тук немога да разбера.
 #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 708
  • Мнения: 2
Искам да разбера дали се организира нещо във варна! и ако - къде. Според мен трябва да е не пред Общината, а пред Областна администрация! Защото службата е общинска, но на пряко подчинение на Министерски съвет е Областна администрация!
Ами хайде,аз съм следващата.Но да сме повече!Как да се организираме?

# 709
  • Мнения: 38
В шУМЕН ТОКУ ЩО СА ГИ ПРЕВЕЛИ.Информацията е от форума на ДАРИК

# 710
  • Мнения: 270
Ето заради такива фусти държавата е на това положение.
И между другото на човека му казаха че парите ще бъдат преведени днес на всички.Дори пусна телефона на високоговорител и чухме какво му казаха.
Но сега говорих пак с него и се оказа че вчера са излъгали тези от София.Защото пари пак няма.
А на теб като несъ ти нужни и не ти пука дали ще ги вземеш на 15-ти или на 30-ти какво търсиш тук немога да разбера.
 #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire
мен ли визираш ,че не схванах нещо.

# 711
  • Мнения: 2
На 17-и от регионалното АСП-Варна ми казаха,че чакат одобрение.На 19-и ги изчислявали и щели да ги пускат.Днес още не биле получили средства от МТСП. #Crazy smile3515 smile3512Ей,Бога Му,НЕ ГИ РАЗБИРАМ ТЕЗИ ХОРА и това е!
Общинска банка-няма.

# 712
  • Мнения: 2 961
eleonor4e_85 айде прибери си пистолетите, че ставаш смешна вече.Големи драми, голми истерии, голямо чудо.
Ходили били при директора... ooooh! И като отидохте, какво?! Питахте го кога ще ви преведат парите.И той като ви каза, че взеха и ви ги преведоха.
Бих отишла на протест ако знам и има за какво.Има си указан срок, нито е пресрочен, нито нищо.На мен може да ми е най-удобно да си ги получавам на 10-ти, но това е положението.
duhi_puhi го е написала много хубаво.Това са ПОМОЩИ.

# 713
  • Мнения: 31
Не за теб а за духи.
А тая  другата госпожа дето много знае искам да я попитам дали е видяла с очите си някаде написано черно на бяло че срока е 15-до края на месеца,а.
Защото такава наредба и такъв закон няма.А ПАРИТЕ СЕ ПРЕВЕЖДАТ КОГАТО СИ ПОЙСКАТ.
ТОВА Е ИСТИНАТА

# 714
  • Мнения: 0
ако някой има информация за инвестбанк варна да пише  Praynig

# 715
  • Мнения: 1 796
Димитровград-ЦКБ-детски няма-проверих преди 10 минути.Следобед може пак да проверя.

# 716
  • Мнения: 0
Искам да разбера дали се организира нещо във варна! и ако - къде. Според мен трябва да е не пред Общината, а пред Областна администрация! Защото службата е общинска, но на пряко подчинение на Министерски съвет е Областна администрация!
Ами хайде,аз съм следващата.Но да сме повече!Как да се организираме?
Аз предлагам да направим един скайп за тези които сме от Варна за да може по дбре да се организираме.Така ще става по лесно поне ще знаем колко човека ще съберем и точно как ще се организираме а,и може да го пуснем по други форуми например в дарик невс

# 717
  • Мнения: 0
stamovaz е моя скайп от варна съм. Който иска да пише!

# 718
  • Мнения: 0
Някой има ли инфо за Казанлък,казаха  че току що са ги привели,но нямам възможност в момента да проверя МОЛЯ ако някой нае нещо със сигурност нека пише.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!!!

# 719
  • Мнения: 0
stamovaz е моя скайп от варна съм. Който иска да пише!

ок,ще ползваме твоя скайп ако си съгласна .

Общи условия

Активация на акаунт