Supernatural - Scary Got Sexy - 3

  • 26 494
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 818

На тази снимка просто чувам на Дженсън мислите, които са нещо от рода на "ох, майкоу, и мен това ме чака скоро, ужас" Laughing

# 46
  • Мнения: 0

На тази снимка просто чувам на Дженсън мислите, които са нещо от рода на "ох, майкоу, и мен това ме чака скоро, ужас" Laughing

Joy Joy Joy A! Що да е ужас?! Mr. Green, сигурна съм, че ще се намерят веднага, ама на секундата, поне 1000 жени, които са готови да го спасят от този ужас! Mr. Green Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 040
На тази снимка просто чувам на Дженсън мислите, които са нещо от рода на "ох, майкоу, и мен това ме чака скоро, ужас" Laughing
Не, бе, опитва се да е сериозен човека и си хапе бузите, за да не се разсмее като гледа как вдъхновено е притворил очички китариста  hahaha
Дейна, този наистина е невър-ендинг куиз  Mr. Green стигнах до трето ниво и ме избутаха от компа. Утре ще видя до къде ще стигна.

# 48
  • Мнения: 0

Не, бе, опитва се да е сериозен човека и си хапе бузите, за да не се разсмее като гледа как вдъхновено е притворил очички китариста  hahaha
Дейна, този наистина е невър-ендинг куиз  Mr. Green стигнах до трето ниво и ме избутаха от компа. Утре ще видя до къде ще стигна.
Твоето предположение за замислената физиономия на Дженсън по ми харесва, макар че мисля Фейчето е на по-правилен път в разсъжденията Grinning
За куиза - аз си предупредих, че е невър ендинг (то си и пише - ultimate) Аз съм на 11-то ниво в момента, но го сейвнах за утре, че ми се гледа отново Коледния епизод - не знам какво ми щукна... (отивам да се приспивам с коледни песни и малко тъжно-смешни моменти със Сам и Дийн. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 0
Добро утро дами, нека изпием по кафе с Патроните



Миша няма снимка с кафе, затова с него ще пием по една студена вода  Laughing

# 50
  • Мнения: 292
DESTIEL (ненаситница), от теб кафето (много хубаво при това), а от мен закуската (за тези дето закусват) .
Да ви се оплача, вчера точно както си гледах серийката със съниЩата и пак ме отрязаха  smile3511. Това е  smile3516, Ще ходя да се оплаквам на армейския поп ..........

# 51
  • Мнения: 0
Скучно ми е


писна ми да броя мухите


чудя се как да си разнообразя сутринта


май го измислих
, Мараканките още не са си направили сутрешната гимнастика

Я всички марш на стадиона, че ще се наказваме


ей там ми се стройте



bicho malo, благодаря за закуската, умирам от глад

ми нека закусим, пък тренировката ще остане за утре

# 52
  • Мнения: 2 040
Добро утро и от мен!
DESTIEL, много ми хареса тренера как ни строява  Joy Joy Joy Страхотно е!  Hug  bouquet за теб с благодарност, че ми оправи сутринта!



Ако имате път към Лос Анджелис на 26, 27 и 28 март ще имате късмета да присъствате на Creation Entertainment's
SALUTE TO SUPERNATURAL 2010
, ако не - ще чакаме дружно да го качат в you tube  Mr. Green

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 11:52 от Злата с метлата

# 53
  • Мнения: 0
Eх, каква райска тишина е настанала днес из темата... надявам се, че сте заети с усилен преговор на изгледаното от С5 и подготовка за големия ден Петък Mr. Green, а между другото може да съчетвавате и със служебно-трудови и/или семейни ангажименти, позволено е. Grinning

# 54
  • Мнения: 292
Айде стига сте били толкова тихи. Скачайте бързо да му ударим по един американски футбол   smile3508

# 55
  • Мнения: 2 040
Оооооо, bicho malo, пускането на тази снимка без подходящото предупреждение (поне 2 часа преди това) трябва да бъде забранено със закон.  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Това беше извънредно подло от твоя страна  Laughing Мисля сега да те надцакам  smile3508 Която се чувства достатъчно силна душевно и психичиски смело да цъка връз снимката  Twisted Evil



Моля, не забравяйте внимателно да отстраните лигите от клавиатурата след детайлното разглеждане на снимката.  Naughty

# 56
  • Мнения: 0
Аз се почувствах силна душевно и психически и цъкнах връз снимката, ма не ми се зарежда нещо, явно нета пак скапан. И след като нямам лиги за бърсане отивам да пия бира с тримата сладури



Мда, докато си пишех и тя зе че се зареди, ай отивам за парцала

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 17:54 от DESTIEL (ненаситница)

# 57
  • София
  • Мнения: 44 226


биричка, а ?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ха, наздраве!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Записвам се чак сега да не изтърва нещо  - нали имаме епизодче скоро  Mr. Green
Сега гледам Смолвил всичките сезони, че не бях го гледала и в 4-ти участва Дженсън като помощник-футболен треньор. Половинката вика - аа ти затова го гледаш тоя сериал, мислех че заради Том Уелинг Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 040
Половинката вика - аа ти затова го гледаш тоя сериал, мислех че заради Том Уелинг Mr. Green

Том кой?  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт