Supernatural - Scary Got Sexy - 3

  • 26 507
  • 754
  •   2
Отговори
# 30
# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 963
  bouquet Обичкам те. Липсваш ми. Благодаря

# 32
  • Мнения: 2 040
Хм, случвало ли ви се е да си купите книга само заради корицата без въобще да погледнете поне за какво се разказва?  
hahaha
Аз тази книга отдавна я бях видяла, тъкмо бях почнала да гледам сериала. Минавам си покрай една сергия с книги и с переферното зрение мярвам корицата. Спирам слез две крачки и си мисля - гледай колоко съм изперкала - навсякъде Дийн ми се привижда  hahaha Върнах се после и разградах книгата, ама така и не си я купих като разбрах, че не е за Supernatural.

Ето още едно клипче от партито по повод стотния епизод, този път с Джаред. Плюс трейлърите на новия епизод (отново) - http://blogs.trb.com/network/cwsource/2010/03/supernatural_jared … us_new_clips.html

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 11:35 от Злата с метлата

# 33
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен, да се запиша и в новата тема

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
скок подскок и аз съм тук!

# 35
  • Мнения: 0
намерено в гугъл  Laughing

# 36
# 37
  • Мнения: 292

 smile3532 Вкъщи имам едни полтъргайстове дет не мога ги изгоняяяяя. Дайте телефона на тис симпатични момчета да ги викна, барем оправят кашата  Joy Joy Joy (може да прикоткам тоз от мое дясно / с късата косичка/ да остане за постоянно  Blush)

# 38
  • Мнения: 2 040
Брей, цял ден се никой не свърта в темата!

може да прикоткам тоз от мое дясно / с късата косичка/ да остане за постоянно  Blush
hahaha Ще ти се! А сега като го видиш как изглежда в костУм на сватбата на Джаред, може и друго да ти се прииска  Wink



Както изглежада скоро ще видим всички снимки от тази сватба, за разлика от следващата, за която само в телеграфен стил ще ни кажат кога се е състояла  Grinning

# 39
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Патронът нали си ни е китарист, с интерес се е загледал в тоз трубадур от снимката Joy...по-скоро в китарката му Grinning

# 40
  • Мнения: 2 040
Патронът нали си ни е китарист, с интерес се е загледал в тоз трубадур от снимката Joy...по-скоро в китарката му Grinning

Ама пък с какво внимание го наблюдава, все едно - а е сгрешил, а е отнесъл един по врата  Laughing Не го знам нашия Патрон дали е поздравил младоженците с някоя песна  Wink Но пък как му отива де е шафер.... Sunglasses На мен и на снимките от сватбата на Тай Вон, дето е с някакво светло костюмче много ми харесва  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 0
hahaha Ще ти се! А сега като го видиш как изглежда в костУм на сватбата на Джаред, може и друго да ти се прииска  Wink

Както изглежада скоро ще видим всички снимки от тази сватба, за разлика от следващата, за която само в телеграфен стил ще ни кажат кога се е състояла  Grinning
[/quotе]


Ейй, мерси за тези снимки, мислех, че повече фотоси от бракуването на Джаред и Джен няма да изскочат на бял свят за широката публика! Hug

Патронът нали си ни е китарист, с интерес се е загледал в тоз трубадур от снимката Joy...по-скоро в китарката му Grinning

Ама пък с какво внимание го наблюдава, все едно - а е сгрешил, а е отнесъл един по врата  Laughing Не го знам нашия Патрон дали е поздравил младоженците с някоя песна  Wink Но пък как му отива де е шафер.... Sunglasses На мен и на снимките от сватбата на Тай Вон, дето е с някакво светло костюмче много ми харесва  Heart Eyes
Joy Joy Много внимателен поглед да не сбърка някоя нота, да, че ако а-ха стане, нашия сякаш иска да му дръпне китарката от ръцете и да покаже, че той по-хубаво може да го изсвири това.
Мъхъмм, снимките от онази другата сватба, където нашият любим шафер е в бежаво костюмче са мноооого готини.  Blush Мъ как само му отива да е шафер....  Blush Mr. Green Хайде да си стои такъв, по възможност, не искаме да разбива сърцата ни като го видим в младоженческа роля  ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 040
Хайде да си стои такъв, по възможност, не искаме да разбива сърцата ни като го видим в младоженческа роля  ooooh!
Вижте това - http://www.youtube.com/watch?v=1j5UT7VvNlQ&feature=related.
Обърнете внимание на момента на 0.30 сек. - така си представям реакцията на фенките на сватбата на Дженсън  hahaha

# 43
  • Мнения: 0
Joy Joy Joy хахах - много добър нагледен пример Simple Smile Гледам момиченцата вече от малки ги подготвят за голямото разочарование, което настава, когато някой любим телевизионен "star" реши да се жени Simple Smile)))


Аз пък да се похваля, вече съм напълно готова за петъчния епизод - обурудвала съм се да гоня духовете с торба сол, приготвила съм шишето със светена вода, колта и коловете от вечнозелено дърво срещу върколаци (може и за зомбита да вършат работа)
Даже съм се погрижила и домашния любимец да е екипиран за всякакви случаи - не се знае какво ли може да стане Mr. Green

# 44
  • Мнения: 0
Ето един невър-ендинг куиз, с който може да се забавлявате, ако няма какво друго да правите до петък Simple Smile) В началото е лесничък, но с качване на ранга се качва и сложността на въпросите:
http://www.buddytv.com/trivia/supernatural-trivia.aspx

Общи условия

Активация на акаунт