КУХНИТЕ - 30-та тема

  • 69 378
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
За да не влизам само със "запис" - да ви подсетя, че от утре започва Стройко - 24 до 30 март.

# 46
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз съм от зяпачите  Simple Smile

# 47
  • varna
  • Мнения: 676
Запис и от мен!

# 48
  • на пряката в пряката
  • Мнения: 84
За да ви следя по-лесно  Grinning
И аз утре ще посетя Стройко да видим,дали ще имат промоции и намаления,които да си заслужават.

# 49
  • Мнения: 484
В предишната тема не можах да публикувам, но за тази ще съм готова  newsm10 Искаше ми се да изчакам, за да добие по-завършен вид-с перденца и т.н., но май ще съм нетърпелива...

# 50
  • Мнения: 1 207
Много сте изписали,бе хора.Браво,напук на кризата Simple Smile
Сега като четох темата и гледам си говорите за цветове.На всеки един усещането за съчетаване на нюансите е различно и аз лично бих ги избрала според моето.
Този плот Мозайка(може да го хвалите най-много) като го гледам все едно виждам кухня от преди 5-6г.Лично мение. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 971
tasi,

абсолютно си права - тук обсъждаме, но всеки си има глава на раменете и в крайна сметка решава сам.
А за плота мозайка - да, подобен е на най-класическите пост-соц плотове, но е и различен.

В крайна сметка аз не съм фен на обзавеждане по модата - модата се мени, а обзавеждането остава. Не искам след 10 години като си гледам кухнята да мога да определя точно по времето на коя мода е правена - както беше (а гледам и още продължава) масовата тенденция с венге, зебрано и т.н. А до наистина дизанерски решения малко от нас могат да се доберат, така че искаме не искаме - ползваме масовката и това е  Peace

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ох, много приятно сте се заприказвали за цветове...  Mr. Green
Нашето кухне се отлага още малко във времето, но идеята ми е почти ясна  Mr. Green Стига до момента на реализация да не претърпи сериозни промени... няколко пъти.
За сега долния ред ще е натурално или кафяво мерано горния ще е някакво белезникаво, но не съм открила кое точно ще пасне най-добре. Харесах една мострена кухня такава, със същата шарка плот и гръб. Но нещо не мога да открия такива. В същото време не ми се искаше плота да е тъмен. И аз съм харесала тази мозайка за плот, ама нещо не мога да си ги представя нещата. Във вариант светъл плот, според мен трябва да е същия като горния ред, а гърба да е като долния.

А за мивките на Хром... само 16см дълбочина ли са?
самоцитирам се, защото си намерих едни снимчици на кухнето, дето си харесах в един шоурум - направо ми олекна като видях на живо цветовете, които бях харесала  Mr. Green тук и тук
долния ред е натурално мерано - по-оранжавеещо, плота и гърба са по-кафеникави - като кавявото мерано. Горния ред не знам на кой цвят отговаря.
Та значи проблема ми е, че на едно място ми казаха, че натуралното мерано било спряно от производство(склонна съм да вярвам, че са ме метнали) и не мога да намеря плота и гърба на коя фирма са. Също и как да комбинирам с горния ред.
И ако промерно не намеря плота и гърба, а сложа светъл плот с цвета на горния ред... може ли гърба да се направи от ПДЧ-то а долния ред  Rolling Eyes
Ето и тук една свежа комбинация на натуралното мерано, но ми е малко по-дръзка...  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 223
Моята кухня ще бъде или най-лъскав кич или малка, прибрана принцеса със сребърни ботушки и пъстро шалче Praynig. От дни не спя да се тревожа защо не избрахме нещо по-евтино, да махам на сън дъски, да променям ситуации. И не защото има проблем с настоящото решение, а защото съм от хората, на които все им се струва, че не са обходили всички пътеки.
Синът ни, Явор авторитетно заявява, че кухнята е "мдф лак бяло, което е бяло и аяво" и знае пдч-то яде ли се пие ли се Joy(не ме давайте на Отдела за закрила, ама това дете що мебели видя...)
Bennita, ти ли ме пита за пдч-то, което не е снежнобяло. Не знам кой е производителя. Видях го в офиса на Димат Омега.
Финтифлюшка, моята кухня ще е в твоите цветове - патладжанен полиглос (акрил) и бяло. Аз продължавам да смятам, че тъмен, мек дървесен плот би стоял много добре (не знам дали не стои много ламинатено - не съм докосвала такава плоскост).
Дами, вие гледате плоскости, избирате мостри, а аз все се сблъсквам с това, че във големите фирми предлагат ограничен брой мостри, и "работят" не с всичко. Тази псевдовъзможност за избор ме дразни. Явно не съм имала късмет  bouquet

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Тиги-Мигъл   hahaha Началото на постати  трябва да го пратя на мъжо, да види, че не само жена му има проблем в главата  Mr. Green Това с обхождането на всички пътеки... специално на него му е болезнено поснато
Успех и дано накрая разпознаеш онази принцеса със сребърните ботушки  Mr. Green Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 971
Тиги,

и аз съм се замисляла за дървесен плот - на нашите комбинации много ще отива, но имам освен дървена дограма естествен паркет, масата в съседство ще бъде също бутчер блок и избягвам, че ще ми стане твърде дървено. Исках естествен дървен плот но не ме огря, така че ако ще е изкуствен поне ще е в цвят ....

# 56
  • Мнения: 79
Тиги, разбира се, че ще е... ПРИНЦЕСА... Hug

# 57
  • Мнения: 64
кухнята която benitta e показала наистина изглеждадобре и аз съм я виждала в същия магазин . И нашата кухня си я поръчахме от там.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 896
Запис и от мен  Crazy
Аз в момента преустройвам кухнята, поръчала съм нови вратички, хванах баща ми да боядисва, мъжът ми ще сменя гръбчета през уикенда  Mr. Green
В търсене съм на перфектния бял интериор с малко цветни акценти, но дали ще го постигна е друга тема  Wink
Голямата ми дилема са дръжките на вратичките. Май се отказах от квадратните, щом ръбчетата са опасни.

хехех, и аз, както някои знаят, имам драма с дръжките на вратите  Mr. Green

Днес намерих един уж подходящ модел, но според един авторитет около мен /брат ми/ е прекалено рустик за кухня от бял лак...да ама профила на вратите е специфично заоблен, което не го прави чак толкова модернистичен. Та - МОля ви, кажете кои пасват повече - вдясно или … 03;во

# 59
  • Мнения: X
За мен подходящи са тези в дясно, но имай предвид че аз изобщо не си падам по рустик стила. А брат ти е прав по мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт