КУХНИТЕ - 30-та тема

  • 69 374
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
 И на мен този плот страшно ми харесва , но искам да чуя и мнението на Манди Портокалова дали ще стои добре с цветовете на вратичките http://picasaweb.google.bg/lh/photo/Hxy_Ei00xX3USaAekY0E_A?feat=directlink- горен ред , http://picasaweb.google.bg/lh/photo/4J9jtak2BeCB_u_6E7ZQAw?feat=directlink- долен ред .А относно гръбчето пак такова ли да е или бяло или крем ?

# 31
  • Мнения: 82
Само да допълня ,че снимката на горния ред е малко по-тъмна , това е крем гланц на SALEX

# 32
  • Мнения: 2 282
Ето тук можеш да го видиш и поръчаш във Варна. Намира се в ЗПЗ, като тръгнеш от кръстовището на Двете кули (мола) надолу към зпз, при зърнения завиваш вдясно, и след дългата синя сграда е Строймаркет.
... но може би ще сложа гръбче чисто бяло (може би перлено)
Къде го има това перлено бяло?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 254
И на мен този плот страшно ми харесва , но искам да чуя и мнението на Манди Портокалова дали ще стои добре с цветовете на вратичките http://picasaweb.google.bg/lh/photo/Hxy_Ei00xX3USaAekY0E_A?feat=directlink- горен ред , http://picasaweb.google.bg/lh/photo/4J9jtak2BeCB_u_6E7ZQAw?feat=directlink- долен ред .А относно гръбчето пак такова ли да е или бяло или крем ?
Струва ми се, че добре ще стои.. Макар че аз на тези цветове бих сложила тъмен плот. А в случай, че сложиш плота с металните точки е добре гръбчето или да е като него или да е като цвета на горния ред, а може и на долния. т.е. да не се вкарва още един цвят.

Финти, лилавото и жълтото ще се вържат супер според мен!

# 34
  • Мнения: 82
За информация - на третия етаж на Явор стил ( по диагонал на Кауфланд ) има фирма която работи с продукти на SALEX . Отиваш избираш си те ги доставят от Бургас и ако искаш ти ги режат и обкантоват. Мястото където ги режат се намира някъде в ЗПЗ  в двора на топливо .Ние от там си харесахме крема

# 35
  • София
  • Мнения: 971
... но може би ще сложа гръбче чисто бяло (може би перлено)
Къде го има това перлено бяло?
[/quote]

В каталога на Egger. http://zoom.egger.com/uk-eng/zoom-dekore-uni_ENG_HTML.php?did=19 … a=&vt=&s=
Това е линк към самия продукт но естествено от сайта няма как да видим колко е перлено бялото .... трябва да погледнем мостра.

Между другото, нещо което може да е полезно на тези от вас, които ще се спрат на Egger - варианти на цветови комбинации от каталога им. http://designguide.egger.com/ZDG/assets/dekore_en.pdf


Да кажа пак от собствен опит - аз лилавото си го харесах точно от обиколки в нета, после като видях мостра ми се стори твърде кафенеещо, добре че успях да видя наживо голяма плоскост и се оказа че цветът е много по-близък от това което видях на компътъра отколкото до мострата...

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ох, много приятно сте се заприказвали за цветове...  Mr. Green
Нашето кухне се отлага още малко във времето, но идеята ми е почти ясна  Mr. Green Стига до момента на реализация да не претърпи сериозни промени... няколко пъти.
За сега долния ред ще е натурално или кафяво мерано горния ще е някакво белезникаво, но не съм открила кое точно ще пасне най-добре. Харесах една мострена кухня такава, със същата шарка плот и гръб. Но нещо не мога да открия такива. В същото време не ми се искаше плота да е тъмен. И аз съм харесала тази мозайка за плот, ама нещо не мога да си ги представя нещата. Във вариант светъл плот, според мен трябва да е същия като горния ред, а гърба да е като долния.

А за мивките на Хром... само 16см дълбочина ли са?

# 37
  • Мнения: 8 999
Момичета, помагайте! От пет минути се чувствам така, сякаш внезапно съм пропаднала в космическа дупки.
Преди две години една съфорумка ми похвали фирма за кухни в Бургас, дори водих кореспонденция с въпросната фирма, прати ми оферта, която ме удовлетвори като цена. Обаче нещата малко се проточиха във времето и все не стигаха пари, за да отделим за кухня за морето. Ето вече мога да си го позволя, вдигам ведро телефона, за да се договоря с фирмата за конкретен ден за среща и ......  единственият телефон, който съм запазила, вече не функционира.
Иде ми да се гръмна, направо!
Питах Гугъл, вади ми тази фирма от разни бизнес справочници, но и там фигурира само този телефон. Нито имейл, нито мобилен има посочен.
Моля бургазлийки за съдействие. Фирмата се казва Навора, а адресът е: ул. Цариградска 40.

Така се бях успокоила, че си имам производител, който да работи на прилични цени точно с материали на/от Салекс, само ми оставаше да уточня цветове и ... край! Сега мъката започва отначало. А се бяхме наканили през пролетната ваканция да скокнем до Бургас и да поръчваме. А няма на кого.
Ако не е тая фирма, да е друга, нямам претенции. Ама да не ми съдерат 10 кожи от гърба, де.

# 38
  • Мнения: 2 172
Момичета с каква програма си проектирате бъдещите кухни?
Моля препоръчайте ми някоя/неплатена/, с която да се борави сравнително лесно и да дава максимално реалистичен изглед на 3д проекта  Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 1 254
Момичета, помагайте! От пет минути се чувствам така, сякаш внезапно съм пропаднала в космическа дупки.
Преди две години една съфорумка ми похвали фирма за кухни в Бургас, дори водих кореспонденция с въпросната фирма, прати ми оферта, която ме удовлетвори като цена. Обаче нещата малко се проточиха във времето и все не стигаха пари, за да отделим за кухня за морето. Ето вече мога да си го позволя, вдигам ведро телефона, за да се договоря с фирмата за конкретен ден за среща и ......  единственият телефон, който съм запазила, вече не функционира.
Иде ми да се гръмна, направо!
Питах Гугъл, вади ми тази фирма от разни бизнес справочници, но и там фигурира само този телефон. Нито имейл, нито мобилен има посочен.
Моля бургазлийки за съдействие. Фирмата се казва Навора, а адресът е: ул. Цариградска 40.

Така се бях успокоила, че си имам производител, който да работи на прилични цени точно с материали на/от Салекс, само ми оставаше да уточня цветове и ... край! Сега мъката започва отначало. А се бяхме наканили през пролетната ваканция да скокнем до Бургас и да поръчваме. А няма на кого.
Ако не е тая фирма, да е друга, нямам претенции. Ама да не ми съдерат 10 кожи от гърба, де.
Според мен трябва да отидете на място да ги търсите, струва ми се вероятно да са фалирали.. Доста фирми затвориха врати напоследък за съжаление...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 675
baibibi, ние живеем недалеч от Цариградска. Ако искаш може да проверя тези дни дали съществува фирмата или ако има някаква информация за смяна на адрес и тел. Може и да ти дам координати на двама мебелиста, които работят добре,(не заедно, единият го изпробвахме, другият ми е горещо препоръчван от приятелка, на която вярвам) да се разберете за цена и всичко останало. Peace

# 41
  • Мнения: 8 999
Да, Манди, нищо чудно да са фалирали. Моя е грешката, че бях убедена, че ще стоят и ще ме чакат, а не помислих и за резервни варианти.
bissera , много мило от твоя страна, че предложи да минеш през офиса им, но съм склонна да вярвам, че такава фирма вече не съществува. Естествено, че не пречи да се провери, стига да не те затруднява много. А координатите на мебелистите, които препоръчваш, ще ми бъдат от полза, със сигурност. Непременно ми ги прати на лични, да не разводняваме темата тук! Дано ми свършат работа, че вече страшно съм се навила, а и неистово желая да имам нормална кухня, а не някакъв сбирщайн от трошляци.

# 42
  • Мнения: 1 196
 Hug отново се вмъквам,
Госпожичке Клавел    bouquet

# 43
  • Мнения: 2 282
Все пак може някой от Бургас да звънне на справките на БТК. Тези дни така намерих спортния диспансер във варна - човек би предположил, че ще обновят телефоните в десетките сайтове, където са споменати, нo не би... все пак бтк свършиха работа.

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 18:54 от Сребърен облак

# 44
  • Мнения: 189
и аз ще ви държа под око   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт