КУХНИТЕ - 30-та тема

  • 69 375
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Аз съм за плота на салекс с частиците метал вътре. Изнася ли ти?  Mr. Green
Па то е баш добро! Мислих, че и двете ще отхвърлиш с един жест  Mr. Green
Тиги, покажи ги тия остри дръжки  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз съм за плота на салекс с частиците метал вътре. Изнася ли ти?  Mr. Green
Па то е баш добро! Мислих, че и двете ще отхвърлиш с един жест  Mr. Green
Па ти си дала два избора, ограничаваш мЪ..

А аз да ви кажа.. изнасям се в необзаведена квартира, нямам кьорав мебел. Толкова народ съм обзавела, но сега като трябва да реша какво ми трябва.. то си е кошмар бе! Не мога да реша ни за цвят, ни за нищо... Защо така, да му се невиди..  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 282
а сега ще ти гледаме сеира  Mr. Green ... поразмисли малко писмено какво ти се иска, пък момичетата ще дадат препоръки Wink. А може и да си направиш ретроспекция какви са нещата, които често препоръчваш на клиентите, защото са ти паснали на сърцето... например тъмния плот?

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 555
Хи хи хи Манди, дойде на нашата, а.  Mr. Green Сега и ако за фирма изпълнител вземеш да се чудиш, съвсем ще си на нашата.  Аз си признавам, че тръгнах при избора на цветове от пердетата.  Embarassed Купих си от Ларедут за без пари почти, и от тях нататък мислех нещата.  Laughing Не че са някои супер пердета, но аз съм скръндза за пердета да дам много пари.  Blush Така че я хващай от някъде и я започвай.  

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 254
а сега ще ти гледаме сеира  Mr. Green ... поразмисли малко писмено какво ти се иска, пък момичетата ще дадат препоръки Wink. А може и да си направиш ретроспекция какви са нещата, които често препоръчваш на клиентите, защото са ти паснали на сърцето... например тъмния плот?
Кухнята е обзаведена, само ще я пооправим и ще й сложим някой механизъм тук-там.. Тя не ме вълнува. Вълнуват ме само ужасните й горни вратички, по-точно цвета им, убийствено ярко червен е, ама какво да се прави, ще свикна  Mr. Green Иначе е от венге с плот сив...
Хи хи хи Манди, дойде на нашата, а.  Mr. Green Сега и ако за фирма изпълнител вземеш да се чудиш, съвсем ще си на нашата.  Аз си признавам, че тръгнах при избора на цветове от пердетата.  Embarassed Купих си от Ларедут за без пари почти, и от тях нататък мислех нещата.  Laughing Не че са някои супер пердета, но аз съм скръндза за пердета да дам много пари.  Blush Така че я хващай от някъде и я започвай. 
Хубавото е, че за фирмата изпълнител няма нужда да се чудя, защото и аз и приятеля ми се знаимаваме с това и имаме възможност да си направиме мебелите на доста ниска цена, но не накуп.. Например ще за сега ще спим на два огормни матрака един върху друг (матраците де, не ние)... Нямам гардероб, но имам много кухненски шкафове и понеже нямам чинии, мисля да си редя дрехите в тях  Joy
За пердета ще ходя в събота и аз от там ще почна...  Ама не е лесно, наистина..

# 21
  • софия
  • Мнения: 9 590
Клавèлче, много свежарска кухня в любимото бяло и зелено newsm53
Аз много се забавлявам напоследък с една приятелка, на която предстои обзавеждане. Тя, милата, съвсем не е в час, това мдф, пдч, пие ли се, яде ли се... И така, разглеждаме сайтове, списания, чертаем, чак ми се прииска да си сменя кухнята покрай нея.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 488
Утре май ще поръчаме кухнята, дано да мога да се отчета със снимки още в тази тема  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, искам да се консултирам с вас за плот/гръбче на кухнята.

Значи, кухнята е към момента с тези цветове:
тя е част от голямо Г образно помещение. Самата кухня е с много светлина, ще е Г-образна. Кухнята ще е разположена по стената която започва точно вдясно от снимания процорец и ще продължи все едно зад гърба на снимащия снимката.

В цялото жилище работя с палитра от цветове, които са: жълто, бяло, лайм, дъб, гълъбово сиво, лилаво, оранжево, невесно синьо, черно.

В този контекст, сме избрали за долни шкафове Aubergine на Egger  - за горни Woodline Cream на Egger. Малко смела комбинация, знам, но не успях да се преборя за изцяло бяла кухня и нищо друго не ни хареса. Мисля, че с подходящите цветови акценти ще стане доста интересно и ще омекоти кантраста. Въпросът ми обаче е какъв плот и гръбче да сложа.

Обмислям плотове на Egger чисто бяло или White grey , гръб pearl grey   или пък така любимия плот от салекс и бяло гръбче. Или пък на Kaindl - tibur или white . Искам да омекотя усещането за кухнята, да не е модерно-студено и лъскаво, защото просто не отива на жилището.

Извинете за дългия пост .... даите ми идеи и мнения. Между другото, някой знае ли колко струва плота на Салекс за цяла плоча 410 см?

# 24
  • Мнения: 77
Кухнята на първа страница е много свежарска, това зеленото много ми харесва, но още не сме се спрели на точните цветове за кухнята. Още малко ни остана да довършим банята и започваме да мислим и кухнята.

# 25
  • Мнения: 2 282
Finty, ето ги цените на хубавия плот във Варна Simple Smile мисля, че е същия - с металните люспици. Предполагам, че цените навсякъде са еднакви:

# 26
  • Мнения: 77
Finty, ето ги цените на хубавия плот във Варна Simple Smile мисля, че е същия - с металните люспици. Предполагам, че цените навсякъде са еднакви:


Облаче кажи къде във Варна го има този плот да отидем да го видим на живо.

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Утре май ще поръчаме кухнята, дано да мога да се отчета със снимки още в тази тема  Simple Smile
Чакаме снимкииииии!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 254
Финти, за плота съм твърдо ЗА този с металните частици на Салекс, ще се върже страхотно с другите цветове на кухнята. Аз бих сложила гръбчето същото като плота, иначе стават твърде много цветове и има голям риск да не стоят добре един с друг.
А това лилаво, което си избрала (Патладжана на ЕГЕР) ми е от любимите цветове. Можеш да го видиш ето тук: http://mebelni-idei.com/bg/categories/antre/ в комбинация със по-светлия файнлайн на Салекс. ДОбре се получи и това е един от проектите, които много си харесвам Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 971
Много благодаря, манди. И мой фаворит е плота на WG, но може би ще сложа гръбче чисто бяло (може би перлено) защото точките ми се струва че се бият с дървесния релеф от горните шкафове, но ще видим ...
Притеснява ме контраста на жълтото с лилавото, но ще сложа там където се допират цветовете една саксия с лилаво-оранжево-жълти цветя  микс и ще стане ефектно Simple Smile във всеки случай искам цветно жилище, не харесвам бежово-кафяви вариации.

Общи условия

Активация на акаунт