Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 12

  • 34 421
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
ужас вече newsm45

# 31
  • Мнения: 62
На вчерашното ми обаждане в соц.грижи варна служителката ми каза че наистина някои вече от варна са си получили парите , или по точно някои банки вече са ги превели но като чета тук не виждам някои от варна да се е похвалил че ги е получил - странно или аз нещо съм пропуснала

# 32
  • Мнения: 0
миналият ден четох във вестник че министерството иколо да намали заплатите на депотатите и те се бунтували недоволно  newsm78                                                                       ГОСПОДА УПАВНИЦИ стига сте мислили само за вашия ДЖОП помислете и за народа но ние сме виновни ние ги избераме с едни детски добавки които забавят ли ще ни избавят от кризата newsm78

# 33
  • Мнения: 0
И в Казанлък все още няма,след малко ще изляза и ще проверя,ако има нещо ще пиша,дори ще отида и до ДСП-Казанлък да попитам

# 34
  • Мнения: 0
токущо звънах в СП  докрая на м. Март дано после да не бъде 1 та седмица на април

# 35
  • Мнения: 32
варна общинска банка все още няма ако на други банки са преведени значи има надежда

# 36
  • Мнения: 14
Вчера в Асеновград нямаше дано днес има че вече ми писна

# 37
  • Мнения: 0
Току що попитах в СП - Русе днес няма да има детски

# 38
  • Мнения: 0
Току що попитах в СП - Русе днес няма да има детски
[/quote
 smile3518

# 39
  • Мнения: 38
момичета за бургас инвестбанк това открих в дарик нюз  #6112
TANI4KA-BANI4KA - 26.03.2010 г. 11:43:38
SEGA GOVORIX S EDNA POZNATA I TQ MI KAZA 4E KAM 15:00 6TE IMA

# 40
  • Мнения: 4
дано само да не е поредната лъжа

# 41
  • Мнения: 0
Който  е към Общинск банка Варна да се обади и да попита ръководител операции нател:684335 аз няма как да се обадя.

# 42
  • Мнения: 0
и в стара загора на инж ест банк няма

# 43
  • Мнения: 0
на инвест банк извинете

# 44
  • Мнения: 38
Още ифо за БУРГАС maika ot byrgas - 26.03.2010 г. 11:52:35
sega se obadix do invest bank v byrgas i ot tam kazaxa 4e dnes 4akali parite ot socialni-dali 6te ima veroqtnost za dnes da ima prevod sled obqd?

Общи условия

Активация на акаунт