Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 12

  • 34 423
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
За Видин-днес отново няма да има никакви преводи.Инфото е от СП Sick

# 46
  • Мнения: 181
ЦКБ Варна-няма 11.00ч.

# 47
  • Мнения: 181
Ама така си ни лъжат  от банките и социлните, че просто думи нямам. Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 23 097
За Видин-днес отново няма да има никакви преводи.Инфото е от СП Sick
Те вече съвсем го удариха през просото  Naughty
Добре че си смених адресната регистрация. От май ще получавам детските от София, а не от Видин.
С парите купувам винаги по нещо на детето, не съм опряла до тях, но въпросът е принципен  Peace

# 49
  • Мнения: 75
Ама така си ни лъжат  от банките и социлните, че просто думи нямам. Rolling Eyes
yesсамо и само да им се махнем от главите

# 50
  • Мнения: 4
ямбол няма

# 51
  • Мнения: 38
v bqla slatina sa pusnati kam dsk sega gi izteglix

# 52
  • Мнения: 0
varna   dsk   niama

# 53
  • Мнения: 0
v bqla slatina sa pusnati kam dsk sega gi izteglix

Честито!Милата,за да можеш да зарадваш по-бързо newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm74 другите мами,чак не си включила кирилицата Hug

# 54
  • Мнения: 0
Благоевград общтинска банка няма .

# 55
  • Мнения: 38
Извинявам се за латиницата,но го копирах от дарик нюз и от бързина да кажа най накрая нещо радостно не обърнах внимание ,че не е на кирилица.МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ! Embarassed

# 56
  • Мнения: 0
Извинявам се за латиницата,но го копирах от дарик нюз и от бързина да кажа най накрая нещо радостно не обърнах внимание ,че не е на кирилица.МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ! Embarassed
ААААА, а аз помислих ,че ти си ги получила baby_neutral

# 57
  • Мнения: 8 242
.. Ако в един град има преводи в 2-3 банки, а в другите няма.. Не е ли изводът, че банките бавят парите?!? .. Едва ли от СП ги пускат по банки  Thinking

# 58
  • Мнения: 38
Не не съм ги получила мойте ,но следя и другия форум за да мога да бъда полезна на някои майки

# 59
  • Мнения: 0
.. Ако в един град има преводи в 2-3 банки, а в другите няма.. Не е ли изводът, че банките бавят парите?!? .. Едва ли от СП ги пускат по банки  Thinking
така е нали трябва да ги завъртят и те  между другото журналистите какво проучват ли каква е причината на забавянето newsm78

Общи условия

Активация на акаунт