* SportsDirect - 13 *

  • 75 409
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29

    Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

    Доставката до България е £29,95
    Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .

    Как се поръчва?
    Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
    Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
    Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
    Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
    Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
    Ще получите потвърдителен имейл.
    До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
    Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

    Ако са ви  блокирани веднъж парите за направената поръчка,а след това ви изтеглят от свободните /за същата поръчка/ и първите останат все още блокирани-проблема е в вашата банка.Звънете в банката/картовия център и ги помолете да ви ги отблокират.

    Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
    Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace


    Таблици за размери :
    В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки
     и   обща таблица


    Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
    Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

    Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

    Номерацията в СпортДирект е по UK

    В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.

    Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат  или да ви наложат допълнителна доставка.  Peace До сега такъв случай не е имало

    Възможностите за пазаруване са няколко:
    • -  С  куриер/превозвач . В   тази тема има доста предлагащи тази услуга.
    На адреса на Емпреса отказват поръчките
    По принцип има безплатна доставка за поръчки над 60£ до английски адрес.
    Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
    Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.



    Може да попитате   тук  кога ще е следващата   обща поръчка .Не питайте и не обявявайте в този форум кой кога ще прави следващата поръчка


    • - Да направите сами поръчката,плащайки доставката от £29,95 .


    Кодовете за намелания  по месеци и какво намалят:
    Цитат
    м. Януари - JAN10 - 10 % FITNESS ; м. Февруари - FEB10 - 10 % RUGBY ; м. Март - MAR10 - 10 % OUTDOOR ; м. Април - APR10 - RUNNING ; м. Май - MAY10 - 10 % CRICKET ; м. Юни - JUN10 - 10 % FOOTBALL ; м. Юли - JUL10 - 10 % TENNIS ; м. Август - AUG10 - FOOTBALL ; м. Септември - SEP10 - 10 % GOLF ; м. Октомври - OCT10 - 10 % FITNESS ; м. Ноември - NOV10 - 10 % BOXING ; м. Декември - DEC10 - 10 % SKI


    Сайт за размяна и продажба на неуспешните ни покупки


    Едно албумче  : тук и тук
    Можете да посетите и страницата в   Facebook,която е посветена на пазаруването от тази сайт.

    При проблеми ето как можете да се свържете с :
    - SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
    - DHL BG  :  0700 17 700



    Към  тема №0 , тема №1 ,  тема №2 , тема №3 , тема №4 , тема №5 , тема №6 ,  тема №7,  тема №8 , тема №10 ,  тема №11 , тема №12


                                              
    smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503
    [/list]

    Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 00:11 от aleksova1

    # 1
    • Мнения: 115
    знам,че тук не се пита за общи поръчки,но въпроса ми е по-специфичен, затова ще го напиша тук  Peace някой съгласен ли е да му изпратя парите за общата поръчка предварително чрез пощ.запис и той сам да си ги преведе в картата или както му е удобно? моля ако някой е съгласен да ми пише на скайп izz1ty  Peace

    # 2
    • Мнения: 46
    aleksova1 благодаря ти за темичката   bouquet

    Моляте поправи само че безплатната доставка до английския адрес вече е над 60 паунда  Peace

    # 3
    • София
    • Мнения: 1 209
    aleksova1 Благодаря за темата!   bouquet  bouquet  bouquet   

    Продавам този спортен панталон на Reebok.Излезе ми 7 паунда.Взех UK S от мъжката серия за синът ми,но  му е малък в талията.Ето го:

    http://tedichka07.snimka.bg/other/sportdirekt.455445.18157730
    Материята не е лъскава както на снимките,нещо като промазка е.Не е дебел.Ето и размери:
    Дължина - 102 / 76 см.
    Талия - 37 см.
    Ханш - 46 см.
    При интерес пишете на ЛС.

    # 4
    • Мнения: 1 883
    DeCuTa това се казва "набито око"   Party

    # 5
    • Пловдив
    • Мнения: 685
    Хайде и аз да се запиша,а се надявам скоро да се хваля с получени неща Simple Smile
    Алексова   bouquet

    # 6
    • Мнения: 29
    DeCuTa това се казва "набито око"   Party
    Мерси много  Party

    # 7
    • Варна
    • Мнения: 11 340
    aleksova1,   bouquet Темичката става все по-хубава!

    Момичета искам да попитам сметките към картите с които поръчвате в лири ли са и ли в левове . Моите са в лв. и евро , един познат ми каза че трябвало да е в лири Sad Трябва ли ? Сори за глупавия въпрос  Embarassed Embarassed Embarassed И ако може левова по БНБ курса ли ги дърпат или как ???

    Мерси предварително за отговорите   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

    Няма значение в каква валута ти е сметката.  Peace Теглят ги по курса на деня на банката ти при осчетоводяването на сумата.

    # 8
    • Мнения: 3
    Кажете от коя банка е най добре да се изкара дебитна карта... Защото сега четах едни коментари във фейсбук,че специално с банка дск имало доста проблеми ..... А аз точно от там мислех да изкарвам .Така,че ако ме посаветвате коя ще е най добре

    # 9
    • Мнения: 200
    Искам да ви попитам с каква карта се плаща в сайта? С VISA ELECTRON на ДСК дали става?
    Моля ви помогнете ми моля ви, спешно е!
     

    # 10
    • София
    • Мнения: 4 141
    Цоп и аз тук, aleksova1 благодаря за темата   bouquet

    # 11
    • Мнения: 950
    За колко време пристигат поръчките?

    С VISA ELECTRON на ДСК дали става?
    Аз съм с виртуална Виза на ДСК ,но отскоро съм с нея и не мога да кажа нищо определено ,засега няма проблем !

    # 12
    • Варна
    • Мнения: 1 023
    И аз в новата тема. Peace

    # 13
    • Мнения: 124
    Запис и от мен.

    # 14
    • Мнения: 108
    Алексова мерси за темичката   bouquet

    Ето още малко снимки, благодарение на sun flower  bouquet
    http://alexa07.snimka.bg/other/pokupki-ot-sportsdirect.458560.18191874

    Общи условия

    Активация на акаунт