Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 161
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Debenhams може да се плаща с Бг карти. M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare имат директна доставка до България .


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

По предложение на пишещите в този форум даваме значение на буквите в размера на детските обувки. Тези букви означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки
                                    
                                                            

Фирми - посредници, които могат да се ползват:

Almuz                              Детство мое
Empresa                          RiminiKids
Easilyshopping                Marina Trans
Give Transport                ТheWinCompany
Gab_Co                            Алезар

Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23




Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 03:42 от Tatti

# 1
  • Мнения: 4 877
Днес си получих първата поръчка от Некст. Благодаря за цялата информация в темата и за съдействието. Ползвах услугите на Гивтранспорт. Страшно съм доволна! Поръчвам често от чужди е-магазини. Ако трябва да сравнявам - услугата си беше на същото високо ниво. Доставиха ми поръчката до вкъщи.
Дрешките от Некст също са много готини.
За малкия си син взех целия този комплект с маймунките
http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/5/3
Много си го хареса.
За големия ми син поръчах тези дънки
http://www.next.co.uk/shopping/boys/olderboys/6/3?extra=sch& … amp;exclude=00Y00
Велики са!
Взех му и една тениска с черепи и суичър. Още не ги е мерил, но се надявам да му харесат.
Така че отново ще поръчвам.  Simple Smile
Отново ви благодаря за съдействието!   bouquet

# 2
  • Мнения: 84
Бубе,  bouquet   !
Момичета, има ли действащ промо код за поръчка от pumpkinpatch.co.uk?

# 3
  • Мнения: 260
И аз в новата тема. NEXT  ми е любимата марка, понякога се хващам, че всичко по мен е от нея от бельо до палто  Mr. Green не съм поръчвала от сайта, а само от ebay. Обаче нещо се разочаровах с последните покупки, а именно две якета и двете при пране им се смачка пълнежа  Cry , на едното само яката, подарих го на дъщерята, а другото цялото е на едни буци вътре(пълнеж: 70%DOWN 30%FEATHER)  Cry два дена е под климатика да съхне понеже ми казаха, че като изсъхне пак ще бухне, но така си стои  Cry Знам, че темата не е как да си пера дрехите, но да се оплача и да ми дадете съвет какво да го правя, така си го харесвам Cry Пера на 40' 600 оборота, за цветни

# 4
# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Трендафила, то малко след дъжд-качулка, но да кажа, че аз пухени якета задължително ги пера с 2-3 топки за тенис в пералнята.

# 6
  • Мнения: 28
И аз в новата тема. NEXT  ми е любимата марка, понякога се хващам, че всичко по мен е от нея от бельо до палто  Mr. Green не съм поръчвала от сайта, а само от ebay. Обаче нещо се разочаровах с последните покупки, а именно две якета и двете при пране им се смачка пълнежа  Cry , на едното само яката, подарих го на дъщерята, а другото цялото е на едни буци вътре(пълнеж: 70%DOWN 30%FEATHER)  Cry два дена е под климатика да съхне понеже ми казаха, че като изсъхне пак ще бухне, но така си стои  Cry Знам, че темата не е как да си пера дрехите, но да се оплача и да ми дадете съвет какво да го правя, така си го харесвам Cry Пера на 40' 600 оборота, за цветни
ТрендаФила КуКуригова,спокойно пак ще бухне,като изсъхне напълно.
Така е с всички пухенки.
Само от време на време "разскъсвай" буците и го изтупвай енергично.
На някои якета дори на етикета е с указания да се пере с топки за тенис и да не се слага омекотител.
 
А,ето и Valeria е дала същият съвет,докато съм писала Laughing.

# 7
  • Мнения: 166
И аз в новата тема. NEXT  ми е любимата марка, понякога се хващам, че всичко по мен е от нея от бельо до палто  Mr. Green не съм поръчвала от сайта, а само от ebay. Обаче нещо се разочаровах с последните покупки, а именно две якета и двете при пране им се смачка пълнежа  Cry , на едното само яката, подарих го на дъщерята, а другото цялото е на едни буци вътре(пълнеж: 70%DOWN 30%FEATHER)  Cry два дена е под климатика да съхне понеже ми казаха, че като изсъхне пак ще бухне, но така си стои  Cry Знам, че темата не е как да си пера дрехите, но да се оплача и да ми дадете съвет какво да го правя, така си го харесвам Cry Пера на 40' 600 оборота, за цветни
Аз пък ще те посъветвам да не експериментираш сама,а да го занесеш на химическо/пералня.
Виждам,че си от Варна и директно бих те пратила на химическото на пазарчето на Младост  Peace
Всичките си пухинки ги нося там,имат си уред за разпухване-това,което ти трябва на теб в случая  Peace
Аз съм доволна много от тях!
Дано съм ти била полезна  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 12
и аз да кажа за прането купих си яке с гъши пух изпрах го на 30 градуса и със деликатна центрофуга като го извадих не можах да го позная сложих го под климатика да съхне и цялата стая замириса на опърлени пилета ooooh! че го дадох на химическо и там го оправиха трябва му сушилен барабан така че пробвай с химическото Peace

# 9
  • Мнения: 14
Записвам се и аз да ви следя! Hug

# 10
# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
 Party

# 12
  • Мнения: 763
Stryper, още ли търсиш пуловери? В темата за сайтовете с доставка до БГ открих това :

www.woolovers.com
много хубави пуловер от англия,имат намаление в момента,доставката е от 6£.
www.lyleandscott.com
също много хубави пуловери,шотландска вълна,цените ви излизат в евро,голямо намаление в момента,доставката е 15 евро до бг.


писала го е laura1976

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ТрендаФила КуКуригова , спасението ти е сушене в сушилня. Изпробвано е многократно,пухенките стават идеално бухнали. Ако нямаш сушилня занеси го на химическо чистене да го оправят.

# 14
  • Мнения: 32
Stryper, още ли търсиш пуловери? В темата за сайтовете с доставка до БГ открих това :

www.woolovers.com
много хубави пуловер от англия,имат намаление в момента,доставката е от 6£.
www.lyleandscott.com
също много хубави пуловери,шотландска вълна,цените ви излизат в евро,голямо намаление в момента,доставката е 15 евро до бг.


писала го е laura1976

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт