Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 19

  • 38 842
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


В сайтовете Adams, M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Debenhams може да се плаща с Бг карти. M&MDirect, Marks&Spenser, Mothercare имат директна доставка до България .


                                          Таблици за размери:
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки



Фирми - посредници, които могат да се ползват:

Almuz                               Детство мое
Empresa                          Rimini kids
Femmytrade                  Easilyshopping

Teма 15   16   17   18


# 1
  • Мнения: 307
Танче , мерси за темичката   bouquet

# 2
  • Мнения: 601
и от  мен   bouquet

# 3
  • Мнения: 186
В Мадъркаър може ли да се плаща с дебитна карта в лева?

# 4
  • Мнения: 11 680
Танче  Hug  

# 5
  • до морето
  • Мнения: 2 288
 Flowers Bouquet

# 6
  • Мнения: 4
Запис  Peace
 
И аз чакам от Римини неща на Next. Едни от 22.09., вторите - седмица по-късно! Не са ми писали нещо да липсва ... дано да са ми в "необработената" пратка  Praynig и скоро да дойдат!

# 7
  • Мнения: 61
да ви следя   bouquet

# 8
  • Мнения: 12
И аз да ви следя!Благодаря Танче за всичко което правиш за нас! Heart Eyes

# 9
# 10
  • into the blue
  • Мнения: 771
  bouquet
И аз да следя!  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 4 156
И аз тук. Танче,   bouquet

Отивам да чета  миналата тема.
Днес си взех нещата от Чоча. Страхотни са!
Много й благодаря за всичко.
Ако мога ще снимам след няколко дена.

Мои познати си издирват поръчката през емпреса 2-ра седмица.

Лично аз предпочитам да не ги ползвам. Предпочитам човек, на когото мога да се довера. Освен това Евгени взима по 1 лира на килограм. Само, че е до Пловдив.



Stryper а има ли някакъв минимум на кг. при Евгени, знам че не си е постоянно в тях ( поне преди година беше така) и ако не е там, когато доставят пратката, взема ли допълнително някаква сума затова че се разкарва да е прибере

От адамс пращат с Royal Mail - той беше казвал, че пощата му е наблизо. И няма да се плаща. Мислих, че е махнал минимума, но сега получих имейл - има минимум от 15 лири. Ако решим да поръчваме през него, аз ще ги допълня до 15 кг.

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 20:18 от Stryper

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Благодаря за темичката  bouquet

# 13
# 14
  • Мнения: 7
за модераторката   bouquet аз чакам поръчка чрез римини от 25.09.казаха че тази седмица най вероятно в понеделник тръгва буса знам че имат някаква почивка от 12 ч.ли нещо такова ми бяха казали преди незнам за колко дена сигорно до 5-6 дена пристигат в бг нещата  би трябвало събота или неделя вече да е тука между другото на 26 направих поръчка от      Easilyshopping да пробвам поръчах само едни апрески от мадекеар писаха ми след няколко дена че още се бавят а днес ми казаха че още не били налочни в магазина на мадекеар и до няколко дена им казали че ще им ги доставят питаха ме дали ще изчакам или ще откажа .но понеце не ни трябват още ще почакам че да видим става въпрос за тези http://www.mothercare.com/Mothercare-Girls-snow-boot/dp/B002NLS3 … 4031&mcb=core

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 20:42 от divya.

Общи условия

Активация на акаунт