дали има някой с моя проблем?

  • 6 587
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 369
лъкии абе да ти кажа ние с моя мъж си го обичаме Mr. Green и сега както съм трудна и нещо неефективна,после докато се възстановя още месец,два така и ще сме като невидели Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 761
Da ti kaja, cigarite naistina se okazaha problem.Az i myja mi ne pushim, u doma nikoi ne pozvolqwame da pushi, a osven tova i priqtelite i sa nepushachi.
Naistina cigarite sa skypi, kakto i viseneto po kafenetata.Dosta ot drebnite udovolstviq v Bg v chujbina sa lux.

Za seksa-moeto dete beshe na 2 godini,kogato maika mi beshe tuk i nie si mislehme,che shtom e tuk pone vednyj shte mojem da izlezem s myja mi vecher bez nego.Obache maika mi na vratata ni iznenada- i tq se oblqkla i se prigotvila za restorant....Myjyt mi ostana s malkiq,az izlqzoh s maika mi, no vsqka hapka mi prisqdashe,poneje imah syvsem druga ideq za vecherta....A i az ne iskam deteto da gleda baba si kak pushi,posle kak shte go ubedq,che ne e hubavo da pushi?
Edna vecher tykmo se bqhme syblekli i sme reshili da se zabav;qvame i si chuvam imeto,proshepnato.Misleh,che mi se prichuva.
Da,ama ne-maika mi pred vratata na nashta spalnq me vika da mi pokaje zarqta v nebeto /beshe nqkakyv praznik/.
Fakta,che az sym omujena jena i sled 12 vecherta sym si v spalnqta ne q trogna...


Slava Bogu,maika mi ne govori chujdi ezici i ideqta da jivee tuk postoqnno nqma kak da stane.Obache kato se razluti za nqkoq glupost i kato izchezne za 4-5 chasa vecherta i vse se chudq dali shte se pribere izobshto,nqkolko pyti me plashi,che shte se udavi v ezeroto do nas.Znam li kakvo i e v glavata.

Mnogo nanagorno mi idvat takiva gosti.Predpochitam da izglejdam egosit,losh chovek,neblagodarna dyshterq i kakvoto se setish drugo v ochite na drugite hora, no da se syhranq psihicheski zdrava i da ne dopuskam maika mi da me podludi.

Ne znam kakvo da ti kaja...Az lichno ne iskam maika mi da idva poveche i namiram za golqma greshka che q povikah i pyrviq/edistven/pyt.
Kato se pozamislish malko,ako se ogledash okolo teb sys sigurnost shte namerish varianti za pomosht,ako imash nujda, pri tova tochno mojesh da iziskvash opredeleni neshta-pazaruvane,pochistvane,ima mnogo grupi na maiki s deca,centrove za pomosht po sysedstvo...Az bqh mnogo nova,kogato rodih,no sega znam,che imam mnogo sysedki, na koito bih mogla da se obadq da mi napazaruvat.A nqkoi daje i da mi nagotvqt.Prosto imah nujda ot vreme,za da gi sreshtna i da se spriqtelq s tqh.

# 62
  • Мнения: 9 776
Попитах по-напред за голямото дете. Къде е то? Thinking

# 63
  • Мнения: 12 674
Айде, правописа не го е..., ама пишеш толкова объркано.  Подреди си малко мислите в главата и ще видиш, че не  е толкова страшно. 

Общи условия

Активация на акаунт