ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Елегантни и чаровни! /тема 7/

  • 24 974
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 198
Вместо лека нощ от мен за всички почитателки !
http://www.vbox7.com/play:ca8cacc6

# 46
  • Мнения: 37
Живея близо до Орлов мост и парка ни е "градинката"... Мерси за поздрава Kari2... Simple Smile

# 47
  • Мнения: 505
Лейдия пак си пуснала красива тема за красиви мацки   bouquet   bouquet   bouquet

добре дошли на новите в темата  Hug определено расте броя ни.. но пък качествено   bouquet

# 48
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Kari2Peace
То не остана... ей къде е 14 май...  Heart Eyes

# 49
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Не ми причинявайте това....Не мога да ви запомня,куклииии Joy Joy Joy
Направете си албумчета,за да ми е по-лесно да ви разпознавам Wink

# 50
  • Мнения: 123
Айде,хубав петък!
Да е усмихнат и безпроблемен Peace
На всички новодошли - здравейте,много ви се кефя,ама наистина вече трудно помня newsm78
Не ми се обиждайте,ще свикна hahaha
Снощи бях на концерт в зала Универсиада - 60г. от създаването на 23-то у-ще - голямата учи там.
Откарах до 22.00 и си тръгнах,а имаше още....
Много сладурски изпълнения,пя Наско от БТР,Васко кръпката,Калки и естествено децата от всички класове - танцуваха,забавляваха се,търкаляха се/на финала малките буквално го правеха/ Joy
Отивам да свърша една работа за час-два и пак ще довтасам да видя има ли още нови.

# 51
  • Мнения: 628
Добро утро от ламята Joy
Много ви благодаря за съветите, ще видя как ще е тази седмица...снощи за вечеря тиквички на фурна с кисело мляко и копър, салатка ... и в 3 часа бисквити хохохо Ще се оправим, а диетитепосле ще ги мислим с мъжа ми (той щял да се включи да помага хахаха).

Хубав петък на всички, следобед пристигат единя комплект свекъри, така че 3 дни едва ли ще стигна до форума! Да не се чудите като залипсвам! Който е на клубче довечера - едно малко за мен да обърне (2 пръста)!

# 52
  • Мнения: 657
Добро утро и благодаря за топлото посрещане! То няма нужда да ни помните всички нови, достатъчно е, че пишем тук и който има нужда надявам се, че ще получи позитивна енергия от останалите. Радвам, че има много съмишленици рокаджии и аз чакам с нетърпение 14 май, а пък синът ми (16г.) е толкова мотивиран и за следващия купон - Соника, че учи като луд, защото условието да отиде е, ако дотогава успешно е оформен по всичко. Че ние сме и далечко от София - във Варна. Но пък сме близо до Каварна...

# 53
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Да се запиша, че иначе ви " изгубвам " и като не чета позитивните ви постове влизам в такива " работно-депресични " дупки  ooooh! Имам да чета цяла тема ...
Лейди , винаги страхотно оформяш темите   bouquet

Хубав петък ви желая  Peace

# 54
  • Мнения: 2 134
Здравейте!
Днес е петък,хубав ден !
На всички новички Добре дошли!Няма значение кой от кога е в темата,важното е да сме заедно и това ни прави силни и щастливи!
Боби,правилно са те посъветвали мамите - после ще му мислиш!Сама ще се убедиш,че спокойствието е най-важно.Възползвай се от от гостуването на майчетата и се глези!Хубаво е да се суетят около теб!
Вчера прочетох нещо,което ме впечатли и искам да го споделя с вас,защото искам да сте освен всичко друго -и щастливи!Приемете го като поздрав,вместо клип или картинка.

"Ние не спираме да играем защото сме остарели;остаряваме,защото спираме да играем.
Има четири тайни,за да останеш млад,щастлив и да постигаш успех.Трябва да се смеете и да намирате нещо смешно всеки ден.Трябва да имате мечта.Когато изгубите мечтите си - умирате.Наоколо има толкова много умрели хора,който дори не знаят,ча са умрели.Има огромна разлика между това да остарееш и да пораснеш.Всеки може да стане по-възрастен.За това не се изискват талант и способности.Идеята е да растеш и непрекъснато да намираш възможности за промяна.Не съжалявайте за нищо.По-възрастните съжаляват не толкова за това,което са направили,а за това което не са.Единствените които се страхуват от смъртта са тези,които са изпълнени със съжаление.
Помнете:дали да остарееш е задължително,дали да пораснеш - зависи от теб.
Прехраната си изкарваме с онова,което получаваме.
Живота си изкарваме чрез онова,което даваме.
     Бог ни обещава безопасно приземяване,а не безпрепятствен полет.Ако Бог те е довел до това,той ще те преведе през него.
Приятелите на Бога са като звездите - не винаги ги виждаш,но винаги знаеш,че са там.

Хубав и усмихнат ден!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 846
Здравейте и от мен!

Красива белла, много хубави думи си написала! Благодаря ти! Hug

Боби, аз и двата пъти качих по 30 кг и после ги смъкнах, така че възползвай се от извинението, че си бременна и се отдай на кулинарни разточителства! С упоритост после се свалят.

# 56
  • Мнения: 7 160
Добър ден! Успешен петък и приятен уикенд на всички! Hug

Добре дошли на всички нови дами! Hug
красива белла , Peace

aveili, райското кътче е Сани бийч клуб!
За нас е рай, за другите...не знам.
Предполагам, че има и по-хубави места, но в момента нямаме възможност да пътуваме много.

# 57
  • Мнения: 37
приемате ли и 43 годишна, прясно зарязана, със син на 19 и малчуган на година и половина,вярвам че ще се чувствам добре във вашата компания,успешен и усмихнат ден на всички жени тук Hug

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 820
Здравейте  Grinning
Лейди  smile3501 ставаш все по добра newsm10
Добре дошли на всички Hug ,стана голяма каша,тъкмо вече ви познавах от албумите и сега пак ще изпитвам паметта си кой кой е Laughing
Зури съчуствам ти за кученцето  Flowers Rose,  и аз така си гледах 10 години   една  прелестна далматинка  Sad Flowers Rose
Фран и аз не обичам да се съобразявам с никого когато съм на почивка.
Красива Белла много ми харесват мъдростите които споделяш  Peace
Боби яж повече спагети или  макарони приготвени ал денте ,така се подобрява обмяната на веществата и стомахът става много редовен в резултат на което не се пълнее.,има вероятност  дори да отслабнеш Simple Smile
Прочетох една страхотна книга на Хавиер Сиера" Египетската тайна на Наполеон" и сега ще чета за Жозефина>

# 59
  • Мнения: 123
male4ka66  Hug
Прясно зарязана напоследък ми звучи много добре - толкова ми е писнало от човека до мен,че се улавям как си мечтая да вземе да си иде при мама newsm78
Браво и на теб за второто дете и поздрави на първото.
Май кавалери за щерките има достатъчно вече Joy

Общи условия

Активация на акаунт