ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Елегантни и чаровни! /тема 7/

  • 24 975
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 280
Непушачкитееееееееее, нищо не докладвате/любима дума на шефа ми/!!! smile3502

# 31
  • София
  • Мнения: 2 361
За всички, които ще ходят на предстоящите концерти
Открили са нов магазин на "Плиска"(от страната на киното) за фанелки. В момента има промоция- на 6лв са и има голям избор на групи и трикото им е хубаво. Лошото е, че са предимно големи номера. Няма ес.

# 32
  • България
  • Мнения: 2 164
В момента има промоция- на 6лв са и има голям избор на групи и трикото им е хубаво. Лошото е, че са предимно големи номера. Няма ес.

Абе zuri , кой рокаджия носи S  Shocked? Важно е да виси от всякъде, там номерацията започва от XL Wink.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 361
А, те са предвидени да са големички.
На мен М си ми е като рокличка за бременни Laughing

# 34
  • Мнения: 106
здравейте, красавици
добре дошли на новите в нашата компания welcome
напоследък нямам време да пиша, но се опитвам да ви изчитам. времето слава богу е хубаво и аз съм по детските площадки.
на една от тях се събрахме дори съученици от основното училище. след почти 30 години отново сме на площадката, само че като горди родители на малчугани. голямо забавление настава.
но и вас не съм ви забравила естествено. прегръщам ви от сърце  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 628
До Боби, защото в момента само тя ще ме разбере Heart Eyes! Колкото повече лежи човек и не гори калории, толкоз повече има нужда да ги поглъща Joy!  hahaha аксиома!
Вече ям на 2 часа, безобразие Embarassed.


Шанелче, знам мила, ама ще трая, нали е за бебето! Нали знаете, че ме хоризонтираха 24-та седмица след като изкарах 8 часа в предродилна зала и едва удържаха бебка да не бяга ... Но сега като ми дажат да се поразхождам ...хубаво, ами като се уморявам...лошо. Ми то много тежало туй бебе  hahaha голяма съм шматка. Днес ходих да си взема една-две поли (по 10 евро в супера намерих Wink и като пробвах в пробната си видях 4-буквието в огледалото ... още се събирам, ами след 2 месеца ... но трая, за добра кауза е Wink

Кажете ми моля, като огладнее човек и не трябва да пълнее драстично - какво хрупа (иначе повръщам стомашен сок от глад ... пробвала съм да потърпя , но е страшно)

Добре дошли на всички нови!  Ей сега ще ви заредим с положителна енергия и няма да мислите толкова за проблемите си!

Наздраве, налейте по едно винце, на мен детско шампанско, и умната!  Hug

# 36
  • България
  • Мнения: 2 164
Кажете ми моля, като огладнее човек и не трябва да пълнее драстично - какво хрупа (иначе повръщам стомашен сок от глад ... пробвала съм да потърпя , но е страшно)

Препоръчвам ти да хрупаш плодове и зеленчуци. Хем не се пълнее, хем са витаминозни Simple Smile.

# 37
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Добре дошли на новите момичета! Тук е хубаво и депресиите си заминават бързо.

Мммм, как ми се ходи на планина, ама ми се ходи, не в почивна станция, а с раничката на гръб и до където стигна в този ден - хижичка, заслонче, ама нависочко да е. newsm53 Ама и тази година няма да ме огрее.  Grinning

Пък като слагате снимки от интересни места в албумчето ни не ги махайте после, нека стоят да им се радваме... Praynig

# 38
  • Мнения: 628
Кажете ми моля, като огладнее човек и не трябва да пълнее драстично - какво хрупа (иначе повръщам стомашен сок от глад ... пробвала съм да потърпя , но е страшно)

Препоръчвам ти да хрупаш плодове и зеленчуци. Хем не се пълнее, хем са витаминозни Simple Smile.

това вчера ми го ограничиха - 5 на ден максимум ... аз до сега това правех, но прекалявах с количествата  Joy

# 39
  • Мнения: 280
Боби, най-важното е да не са т.нар. "бързи" въглехидрати.Иначе може би ядки да е добре,че за дълго ще те заситят.Аз лично плодове не консуме, само зеленчук и бих хрупала моркови, краставици, зелена салата ама пък зависи дали имаш киселини...
Абе яж каквото те кефи пък после няколко месеца диетка и готово.Аз още първите 2м свалих 12кг, остана само кожата.....

Хайде лека! N-ти бездимен ден, ура!

Абе като се замислих то от плодове и зеленчуци повече му се дояжда на човек.Я хапни месо като хората и би трябвало много часове после да не си гладна.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 361
Боби, хапвай каквото ти е вкусно. После ще му мислиш за диети. А и покрай бебка ще е такава въртележка, че бързо ще влезеш във форма.
Може да пробваш с обикновени бисквити и се маскирай на мишка Wink. Гризкай ги - трохичка по трохичка.
Не те съветвам да прекаляваш с ядките. богати са на мазнини. От една страна се трупат килограми. От друга не си спомням до кой месец има риск от спина бифида при прекомерна консумация на мазнини.

# 41
  • Мнения: 59
Боби,пробвай моята салата. Peace
Домат,краставица,чушка,кашкавал,луканка или шунка/прилично количество/,лук и обилно сирене и маслини.В голямата купа Joy Joy Joy
Става и за обяд и за вечеря.Най добре за вечеря и после бързо в леглото.
Но гладна не стой,смучи и бонбонки някакви и те вършат рабоата,залъгват глада.

# 42
  • България
  • Мнения: 2 164
Абе като се замислих то от плодове и зеленчуци повече му се дояжда на човек.Я хапни месо като хората и би трябвало много часове после да не си гладна.

Зависи от предпочитанията. Плодове и зеленчуци мога да си хрупам с кеф, но месо ако не видя няма да се сетя, че съществува Simple Smile.

# 43
  • Мнения: 37
Отново благодаря за милото посрещане! Zuri, тениските ме заинтригуваха... ще ходиме на AC/DC , а пък си нямам...тяхна фанелчица... трябва да го посетя въпросното магазинче тези дни. Ще нарамя количката с малката калпазанка и с превоз до Плиска, след което през Коколандия и парка наобратно...супер разходка... А пък ако открия /съмнявам се/ тениска с QUEEN ...

# 44
  • София
  • Мнения: 2 361
Разходката през Борисовата е много приятна. до скоро имах куче и поне 1 път на ден бяхме там. Сега ми липсват много, а и животинката. Гледах я 15 години. Cry
На ДС-и има фанелки естествено. На Куин не видях , но не мога да съм сигурна. Рафтовете им са пълни. Поне 100 вида имат, а и имат магазин на Графа, където можеш да си поръчаш с определен надпис.

Общи условия

Активация на акаунт