ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Елегантни и чаровни! /тема 7/

  • 24 971
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 657
леле колко позитивен народ, пък аз съм ви пропуснала! приемате ли ново, почти 43-годишно попълнение? и за съм с доста проблеми, та се нуждая от презареждане.

# 16
  • Мнения: 7 160
леле колко позитивен народ, пък аз съм ви пропуснала! приемате ли ново, почти 43-годишно попълнение? и за съм с доста проблеми, та се нуждая от презареждане.
Приемаме, как да не приемаме! Hug
Добре дошли и на другите дами! Hug

Лейди, благодарско за новата тема! Hug  bouquet
Софи, благодаря за инструктажа от предната тема. Само време  трябва да намеря. Peace

За почивките...скоро няма да посетим нашето черноморие.
Намерихме едно райско кътче на Халкидики и скоро няма да го заменим с друго. Но понеже едно море ни е малко, ходим по два пъти в годината, като единия път разнообразяваме с нови места. Тази година ще разнообразим с Корфу.
Иначе харесваме тихи места, подходящи и за деца. Не обичам шум, навалица и нощни заведения.
Ходим винаги само нашето семейство. Не ми се организира и съобразява с други хора и с това, кой, кога и какво му се прави.
Абе, всеки почива така, както му харесва. Peace

# 17
  • Мнения: 280
До Боби, защото в момента само тя ще ме разбере Heart Eyes! Колкото повече лежи човек и не гори калории, толкоз повече има нужда да ги поглъща Joy!  hahaha аксиома!
Вече ям на 2 часа, безобразие Embarassed.

Взех си книжки- 2-те са от поредицата за Беки Б. на Кинсела.

Добре дошли на новите попълнения!

# 18
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Здравейте, дами   bouquet
А приемате ли такива, които още не са 40 плюс по ЕГН, но си мечтаят с нетърпение за тази възраст?
На 34 съм, но, според мен, най-хубавият период в живота на жените започва на 40. В повечето случай децата вече са се родили, влезли сме във форма, намерили сме себе си, не се тормозим за глупости, научили сме се как да се наслаждаваме истински на нещата, можем да дадем повече ... Та, само 5 г. и малко отгоре ми остават, но много искам да се потопя във вашата атмосфера!  Hug

# 19
  • Мнения: 2 134
Еха,колкото повече,толкова повече!Както е казал Мечо Пух,казвам го и аз!Добре дошли!
Лулумба,с теб сме на едно мнение относно Турция!
Фран,споделям твоята почивка!
Шанелче,сладко!Не може на два час,а през час!!!!?И не се сравнявай с БОБИ!!!
Предстои ми родителска среща,а след това и аз като Шанелчето!

# 20
  • Мнения: 3 371
благодаря ви  Simple Smile.

завиждам ви на ентусиазма. ех, да можех, бих се 'върнала' поне с 10 г назад, ама не мога Sad.

за мен накратко, нищо интересно. омъжена, с 2 броя деца, момчета, един на почти 17 и един на почти 8. едвам се оправям с тях.
живея на безумно скучно място, 99% от времето ми минава в нищоправене, направо съм спец в тази област. учила съм за безработна - завършила съм журналистика и археология. никога не съм работила, така се случи в живота ми. нямам никакви  умения. навремето рисувах, но четка не съм хващала от 1991 година. в депресивен период съм/знам, знам, всеки ми казва, че се излизало от там, ама аз съм зациклила и няма излизане/, свръхчувствителна, мога да се разрева от няма нищо, дето има една дума.
имам 2 броя болонки, майка и дъщеря, 2 заека и 4 броя костенурки. малко ми идва нанагорно да се грижа за този мини зоопарк, и често се чувствам като майката на джерал даръл/малкият ми син непрекъснато влачи червеи, охлюви, калинки и всякаква гадост за отглеждане у дома, които изхвърлям щом мога/.

това е за мен  Simple Smile


Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 17:39 от Палмира

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Ох, така съм се размечтала на тема почивки и пътувания!  Rolling Eyes

А питаш ли ме мен, дето правя в момента travel брой и пиша за разни неща като фотосафари, круизи и други подобни. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 31
Dami, Saule, добре сте ни дошли!  Hug

Ох и аз като светне първото пролетно слънчице започвам да мечтая и да правя планове за пътешествия....
Много е трудно да посъветваш някого къде да иде...

Шанелче, сега като каза че се чудиш и аз не знам какво да ти кажа.  newsm78 Аз мислех че си решила Корфу и просто искаш да научиш интересни места там. Качих снимките в нашия албум, кажи като ги разгледаш, да ги махна!

Я слушай, не се води от парите (е, добре де, частично  Mr. Green), реши какъв тип пътуване искаш - природа; стари градове с руини; музеи и изкуство; атмосфера, хора, контакт, нощен живот; и тръгни оттам! Виж какво най-много те зарежда!  Sunglasses

Палмира, на мен животът ти ми звучи даже много интересен. Ама то сигурно; кой кавото си няма..... И аз обожавам Джералд Даръл. Надявам се пролетта да изтрие бързо депресиращия период!  Praynig  Hug Hug Hug

Фран, много си загадъчна и сега ще ми се пръсне любопитника къде е това райско кътче на Халкидики...  Whistling Мислех си, че добре познавам целия полуостров....

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 17:53 от aveili

# 23
  • Мнения: 25
Привет и от мен!
Лейди, както винаги много добре оформена нова тема-благодаря и  Hug ( аз старата не съм прочела още... Embarassed)
Деси, благодаря ти, че искаш да ми направиш албумчето.Ако все още не се се отказала от предложението си, пиши ми ЛС с твой мейл или скайп!
Да ви се похваля-запознах се с Клер-много чаровна и усмихната дама!Ще се радвам да се запозная с всички.Лейди да пуска една дата и място за среща....
И аз си мечтая за почивка...но истинска и по-дълга-чак през септември.Относно Гърция или Турция-с две ръце съм за Турция(лично мнение).И двете страни ги познавам достатъчно добре.
Честит празник на Маргото, макар и със закъснение....

Добре дошли и на всички нови млади дами! Hug

# 24
  • Мнения: 59
Нова тема е стартирала с нови попълнения............. Hug
Добре дошли и от мен.  bouquet
Не е ли рано за летни почивки,направо ме вкарахте в мисли. newsm78 Показа се слънцето и вие се размечтахте. Joy Joy Joy
Никакви планове не правя аз Crossing ArmsТази година ще е ден за ден, пътешествието.По миналото лято така стана и да ви кажа,не беше никак зле.
За по три дни до морето,за още по толква на Боровец,после в Разлог и Банско.....Няма провалени планове,няма разочарования.Супер лято си беше. Peace
Мисля да се повторя,пък ще видим.За Турция и Гърция няма да ми се отвори парашута,поне не и за почивка,ремонти стартират в къщи. Confused дано само и с някоя свадба да не  ме изненадат,че ще е беля. ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 361
Лейди, благодаря за новата тема!
Добре дошли ,  Палмира, Dami, Saule!  bouquet
При нас е весело и се надявам да се забавлявате и да ви се повдигне духа и настроението!
Saule, всяка възраст има своята прелест. Наслаждавай й се и открий какви предимства крие~!
Палмира, и аз съм почитател на животните.
Аз това лято чакам сестра ми да ми дойде на гости и може двете да скитнем нанякъда за 2-3 дни.

# 26
  • Мнения: 85
Здравейте момичета,
преди 15 дни  навърших 40 така да се каже  моля документално и официално  да ме приемете  във вашия клуб 40+ Laughing
Гледам много сме-е-е! Силни сме!
П.П. Това, че се опитвам да се шегувам, не означава че съм излязла от жестоката депресия свързана с този рожден ден... Cry

# 27
  • София
  • Мнения: 2 361
Добре дошла, Силикон?
А защо депресия за рождения ден?
Както каза 1 приятелка по този повод - споко вече минахме половината път, остава ни само другата. Wink
Ми , да му се наслаждаваме  bouquet

# 28
  • Мнения: 910
Благодаря на zuri,аз съм си вече от една година за тук,ще ви следя с интерес и мнооого голям кеф! smile3501

# 29
  • Мнения: 17
Привет момичета Hug
Аз чета,но трудно се наканвам да пиша-най вече че трудно намирам буквите на кирилица на тази клавиатура на работата Embarassed

Виждам че има и други като мен с деца с голяма разлика-голямо разнообразие си е-хич не ни е скучно Wink

За почивката- не знам дали ще имам тази година,освен че ще си идваме до Бг за смяна на паспортите.Но пък ако продължа да работя ще оставя децата в Бг Sad и ще съм  свободна съвсем събота неделя,ако ли не-ами тогава ще си почивам заедно с децата при мама в Бг-абе да видим какво ще е-опитвам се да гледам от добрата страна на нещата,че и аз съм склонна към депресии иначе.
Иначе ми се ходи и на мен до Гърция да разгледам.
Тук сме ходили доста преди да се роди синчето ми-има наистина прекрасни места за посещение и като история и като природа,а обслужването в хотелите е наистина на ниво-нищо че ни е на 2 крачки и ние ходим на хотел тук да си почиваме.

Щях да пиша още но трябва да ставам
Палмира Hug-горе главата

Общи условия

Активация на акаунт