Кухните - 31-ва тема

  • 80 313
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Keit, на каква програма е правен проекта?
Kitchen Draw - платена е. Правиха ни я във фирмата, от която поръчваме.

А по-дълбоки чекмеджета май няма да има. Притеснявам се да не увиснат от тежестта на посудата, а и ако е само за навеждането - като вземам от долното чекмедже, пак ще се навеждам.

Кейти, горещо ти препоръчвам дълбоки чекмеджета. Много по-удобно е от рафтове. Аз имам един такъв шкаф и вътре си държа тенджерите и тиганите (все неща, които ползвам много често). Съжалявам, че и втория шкаф не го направих така. Няма навеждане и клякане за да взема от най-долния рафта, най-отзад. И няма опасност да увисне каквото и да било. Слагаш хубави механизми и си гледаш удобството.  Peace

# 721
  • Мнения: 921
И моят хладилник е в шкаф,макар да не е за вграждане,именно заради линията на кухнята ми.Хладилникът е висок 205см,а шкафовете до 210см и, за да не нарушим линията, направихме с 5см по-висока кутията на хладилника.Пускала съм и преди снимки,но ето отново
Удобна ли ти е микровълновата на тази височина?

# 722
  • Мнения: 1 666
И моят хладилник е в шкаф,макар да не е за вграждане,именно заради линията на кухнята ми.Хладилникът е висок 205см,а шкафовете до 210см и, за да не нарушим линията, направихме с 5см по-висока кутията на хладилника.Пускала съм и преди снимки,но ето отново
Удобна ли ти е микровълновата на тази височина?

Да,много!  Peace

# 723
  • Мнения: 921
И моят хладилник е в шкаф,макар да не е за вграждане,именно заради линията на кухнята ми.Хладилникът е висок 205см,а шкафовете до 210см и, за да не нарушим линията, направихме с 5см по-висока кутията на хладилника.Пускала съм и преди снимки,но ето отново
Удобна ли ти е микровълновата на тази височина?

Да,много!  Peace
ох, добре, че моята е тази височина и има съмнения дали няма да ми е много високо  Hug

# 724
  • Мнения: 13 188
Последен въпрос - какво мислите за вариант ъглово шкафче от ляво комина, така че на практика коминът да не се вижда?
http://picasaweb.google.com/katerina.georgieva/LhHrdJ#5482930538166952642

Чудесна хрумка. thumbsup С него прехода кухня-дневна е по-плавен.
Много ми харесва с ъгловото шкафче, не се вижда ръбестия комин, пък и може да го използваш да си държиш подправките, за да са ти близо до печката.

# 725
  • Мнения: 0
На колко см минимум трябва да е вградената фурна от хладилника, ако той не е вграден, а е така в шкаф?

# 726
  • София
  • Мнения: 4 397
На колко см минимум трябва да е вградената фурна от хладилника, ако той не е вграден, а е така в шкаф?

Може да са един до друг уредите, при нас първо бяхме направили свободно стоящ хладилник и веднаха го дено вградена фурна на средно ниво  Peace

# 727
  • Мнения: 921
И нашите ще са едно до друго  Peace

# 728
  • Мнения: 466
yaya, какви са размерите на горните ти шкафове?

# 729
  • Мнения: 1 666
yaya, какви са размерите на горните ти шкафове?

60х60см!

# 730
  • Мнения: 0
Здр,аз си избрах кухня орех лион с инокс плот и сега се 4удя около кухнята какви да са плочките цветово,също така ще има и паркет...помогнете с идеи,мислех да са червени плочките долу и стената над шкафовете...ама пък и масата каква да е нзм
http://mebelrum.bg/product.php?id=122
такава ми е кухнята ама не същото разположение де,според вас какви цветове плочки да сложим и паркета същия ли да го търсим..масата и тя проблем????

# 731
  • София
  • Мнения: 714
Може да си направиш най-различни комбинации. Със сив груб както мострата и контрастен на кухнята паркет. Със светъл груб и светъл паркет. Със сив гръб и паркет в същата цветова гама, като кухнята и т.н. Зависи какво ти харесва.
На мен плота и гърба са ми еднакви светли и плочките са ми светли в същата цветова гама. За съжаление не е готово за да покажа.
Ето проекта, но страниците на шкафовете, също са кафяви, не сиви. http://geruniums.snimka.bg/properties/apartament.463458.18782998

Вчера си поръчах уредите  Hug

# 732
  • Мнения: 950
Момичета моля за координати на фирми които изработват кухни ,от които сте доволни естествено ,за София става въпрос ,може и на лични  Peace

# 733
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
МОМИЧЕТА, НОВАТА ТЕМА, ЗАПОВЯДАЙТЕ  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504867.0

Общи условия

Активация на акаунт