Нося се из дебри Дюканични и печеля вечери романтични - 229

  • 40 137
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1

Никиииии, какви са тез работи, човече! Гледам, че си сложил "Love hurts", ако си решил да отслабваш заради жена и тя нещо се е направила на важна - не си струва !  ОТСЛАБВАЙ ЗАРАДИ СЕБЕ СИ!!! - Прави са момичетата, които ти казват, че след време ще стане още по-зле. Вземай се в ръце!  Винаги ще има нещо извън тебе, което няма да е както ти се иска на теб, неможе да промениш нищо около теб, можеш да го направиш само с това вътре в теб!

"Най-великата сила е мисълта. Каквото и когато да мислим, ние съграждаме от невидимата материя нещо, което привлича към себе си сили да ни помагат или да ни вредят, според характера на нашите мисли. Затова първата крачка е да управляваме мислите си чрез своя разсъдък. " - Петър Димков - народен лечител( казано в началото на 30-те години на миналия век)

P.S. А относно сьомгата, аз я правя на фурна, поръсена с черен пипер и босилек ( и сол, ако искаш). После лимон


# 46
  • Мнения: 7
Поздрави и от мен.
Искам да питам нещо аз. Абе хора мога ли да ям например баница приготвена с трици, тутманици и кексчета , кремчета и тем подобни??? Нещо ми е притеснено, но ми се ще да си направя нещо такова, а и вчера как ми се дояде нещо сладичкоооооо оф не е истина.
Та въпроса ми е може ли или по-добре да не ям такива неща щом искам да сваля по-бързо?
Грешен подход, ще свалиш толкова бързо, колкото организмът ти прецени, той знае по-добре от теб. Щом вкусотиите са режимни и със спазени ограничения в дозите, няма проблем да си ги хапваш. Диета, която те кара да се чувстваш лишена и нещастна, пиши я бегала. Тъй че, както наскоро казаха в темата, направи режима гурме и той ще стане твоят режим. Не знам дали така ще свалиш по-бавно (съмнявам се), но със сигурност ще е неусетно.
Всъщност мисля, че като си причиняваме глад и диетични страдания, сами си създаваме оправдание за бъдещото изпускане на прасето.

Обявявам дюканско кафепиене в Русе, на 01.05.2010 г., събота, от 10 ч. при Вазата в Младежкия парк.
Който не дойде, да му загори тричавото кексче освен ако има уважителна причина и другия път почерпи!!  Twisted Evil  Joy

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 18:14 от miss Marple

# 47
  • Русе
  • Мнения: 3
Който не дойде, да му загори тричавото кексче!  Twisted Evil

А не, такива да ги нямаме!!!!

# 48
  • Мнения: 36
tonnny_bg, че в четврта що да не може малко захар, да не би до края на дните си да не трябва да близваме захар??? По-добре захар в кафето отколкото подсладител - говоря за 4-та фаза, да уточня, че сега ще ме натиганьосате  Laughing
Специално пък на Никито му се обръща толкова много внимание, че изобщо не виждам причина да се сърди и да си тръгва, щото откакто се е появил в темата може би трябва тя да се казва "Дюкан, Никито и загрижените за него" - ето това е ирония, а не съветите които всички през глава ти дават.

# 49
  • София
  • Мнения: 272
Ники ,
Всеки път когато се опитвах да отслабвам е било заради мъж. Никога не ми се е получавало. Сега го правя заради себе си, и нещата са като по учебник. Честно казано не ме интересуват мъжките мнения в момента. Много правилно си чул, че трябвада си егоист. Докато не станах такава вечно бях прецакана и се раздавах , а хората ме потъпкваха. Сега и самочувствието ми е самочувствие и хората с които контактувам безценни и качествени.
То малко като вълчици наскачахме отгоре ти, но не се сдържах да ти кажа, че трябва да го правиш заради себе си, а не заради някоя фльорца.

# 50
  • Мнения: 1 986
За да се запиша- Правя сьомгата като я овалвам в подправки и на сух и горещ тефлонов тиган запичам от всички страни, става страхотна.
Странстващият готвач по Фиеста ТВ я приготвя по този начин. Може да се каже, че повечето рецепти за сьомга, които съм виждала се правят без мазнина и са режимни, като изключим солта, която може да се добави допълнително Нали Калиевата сол не е подходяща за термична обработка.

# 51
  • Мнения: 833
Ех ,как обичам романтичните вечери  ,а след това да се понатискаме Joy Joy
Ето пак съм на 4 страничка ,и пак ще има -4кг. newsm44
Ники ,Ники защо така,аз те давах за пример на ляво и надясно а ти какви ги вършиш newsm78,къде ви е волята бе мъже ихххх  ooooh!

# 52
  • Мнения: 1 731
...
Я ми кажете от машините прясното мляко (то е сухо мляко де),та то със захар ли е ?...

на работа се за4етох в етикета на млякото за машината
помня 4е открих глюкоза, мазнини и разни химии
мляко нямаше

тук даже имаше статия, 4е това "мляко" било идеален перилен препарат  Sick

не вярвам в Бг да е по+разли4но

аз ли4но не бих се тровила с него
5год стигат  Joy






 ooooh! ooooh! ooooh! Пак я втасах и аз .Уфф,край вече .Мерси много за инфото! Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 44
Малеее, спъмаркитее- не мога да смогна, ама така ме изкефихтее... Ей ви на едно жертвено жУвотно. ето от тук http://smajliki.ru/smilie-202582311.html
Аз зачезнах,не за друго, а щото потънах в едни красоти, едни гоблени и други таквиз работи- гледам и се нахъсвам ама ми липсва сектата ...(майка ми, лека и пръст, много ръкоделстваше. Аз сега още не смея да и пипна нещата. Имам един кашон схеми, друг- конци, трети- комплектовани вече, един куфар с панама...ама това е тема за друго място) mmmshushy80 - теб те мернах там...
Иначе аз затвърдих тия дни 55.9кг  Party Мъжа и той се движи надолу. Днес е 91.1
Никито- това, че правиш нещо за някого( каквото и да било.) не е гаранция, че ще бъдеш харесан, обичан...Така си "купуваш" внимание. Вероятно несъзнателно привличаш към себе си само консуматори, на които този вид манипулация им е присъща...Дано не те обидя, но според мен психоаналитик би ти бил от полза- да намериш себе си, да повишиш самооценката си и да те научи как да бъдеш по-голям егоист...И не бъди толкова лесно обидчив  Hug А що се отнася до рибата- не само сьомгата, но и всяка друга става много хубаво по най-простия начин: Малко сол, черен пипер, копър, чесън на прах. Запича се на около 150гр за 20-30 мин. И сосове не ти трябват...ако ти е сухо- пий вода...Храната приготвена по прост начин( без излишни сосове, притурки, специални обработки) е много вкусна...
Такаq сега ако се сетя..май беше coolmummy...и аз съм с малко дете. На всичкото отгоре нямам помощ от никъде...но както каза и мис Марпъл- въпрос на организация и приоритети е. Всеки ден има сготвено- и то за два различни режима- щото аз съм на олекотена. Всеки ден е различно. Всеки ден има и десерт. И двамата ядеме минимум по три-четири пъти на ден...Миркааа  Hug- наш'то семейство сме пристрастени към онова нещо- кафявото... Crazy...и без  десертите сме прави загинали...
Гушки и цАлуфки за сичкииии...

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 18:31 от i√k@

# 54
  • Мнения: 351
Хайде на срещичкатаааааааа  newsm68 Всички русенки, скрити и явни, да се явяват  newsm51
Аз да се запиша в темичката на по-предните странички, пък дано смъкна някое грамче, че такъв застой един месец вече, не е истина  smile3514 Ма кой ли ми е виновен.
Днес правя три месеца с Дюкан и отивам да си спретна едно кексче, да си празнувам  Joy И рибка естествено  Grinning
foli, прочети пак първа страничка - ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ НЕ СА ОВЕСЕНИ ЯДКИ И ЯДКИТЕ НЕ ГИ ЗАМЕСТВАТ
Акъл повече няма да давам, отивам да се гарирам зад печката и да почвам.
Лека вечер на всички сладурани и много  Hug Hug Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 3
Хайде на срещичкатаааааааа  newsm68 Всички русенки, скрити и явни, да се явяват  newsm51

ColdEyes, аз няма да мога да дойда на тази среща.
Честити ти три месеца   bouquet

# 56
  • Мнения: 332
foli, прочети пак първа страничка - ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ НЕ СА ОВЕСЕНИ ЯДКИ И ЯДКИТЕ НЕ ГИ ЗАМЕСТВАТ

И аз там мисля да я пратя,пък като прочете да почне да Дюканства  Mr. Green Mr. Green hahaha

# 57
  • Мнения: 170
.................. направи режима гурме и той ще стане твоят режим. Не знам дали така ще свалиш по-бавно (съмнявам се), но със сигурност ще е неусетно.
Всъщност мисля, че като си причиняваме глад и диетични страдания, сами си създаваме оправдание за бъдещото изпускане на прасето.

Ето това е е сентенцията на режима, удар в десятката и аз стриктно се придържам към него и свалих килцата досега без нерви, без напрежение, без страх и без неистови напъни и усилия...Марпълчеееее Heart Eyes Hug Heart Eyes

foli, прочети пак първа страничка - ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ НЕ СА ОВЕСЕНИ ЯДКИ И ЯДКИТЕ НЕ ГИ ЗАМЕСТВАТ

Голди Hug, станало е лекинко объркване миличка Wink Simple Smile, Фоли Heart Eyes Hug Heart Eyes е нашата вълшебна феичка...тя отдавна е минала по нашия път и то успешно, просто е постнала шегичка между "стари" дюканеси!

Филюдка Heart Eyes енд кЪмпани Heart Eyes, страхотни бееее....

А колко стари муцунки се появихааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...супеееррр... Peace

ПП Аууу забравих, пу-пу -Миленкааа Hug Hug Hug страхотна промяна и чудесна нова визия, бравооо-изглеждаш чудесно! Peace

Никсън Hug, взимай сЪ у ръце чадо, и запомни само едно-Най-важния си Ти...научи се да се цениш, за да те оценят и другите, стискам палци да устискаш на напрежението и да се завърнеш към режима с пълна сила! Praynig Peace

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 18:54 от Tumba_lumba

# 58
  • Мнения: 5 001
foli, прочети пак първа страничка - ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ НЕ СА ОВЕСЕНИ ЯДКИ И ЯДКИТЕ НЕ ГИ ЗАМЕСТВАТ

И аз там мисля да я пратя,пък като прочете да почне да Дюканства  Mr. Green Mr. Green hahaha
фОЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ......... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugТака се радвам да те "видя" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ей! Момичета....Ако искате Фоли да ви наръси с вълшебен прашец и да сваляте кило след кило...Не я карайте да чете първата страница hahaha hahaha hahaha hahaha на темата

Никитооооо....разочарована съм........всички мъже сте еднакви "мрънчовци"....с големи претенциии към жените///обаче,ако това се отнася за вас(мъжете) вие сте богоизбрани и все някой ви е виновен..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако останеш в темата,значи имаш характер...ако си тръгнеш(кат ощипана мома) значи и на 100 години да станеш все ще си същия " мрънкьо" и без собствено мнение......Ако си решил да отслабваш,заради здравето си - ще успееш....Ако е заради някоя "пикла"-няма да се справиш!

# 59
  • Мнения: 332
Лека вечер сладурковци....утре съм на линия за отчет  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт