Нося се из дебри Дюканични и печеля вечери романтични - 229

  • 40 142
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 3
Ники и каква е тази причина,сподели може и да ти помогнем

Отношение и ирония. Тъкмо да оправдая предположенията, които се направиха.

Никито, не е така. Просто малко те сръчкахме... приятелски. Никой не извади тиганите, нали?
С теб сме и те подкрепяме. Рецепти има много, най добре си избери сам, по твой вкус.

# 31
  • Мнения: 11
Абе Ники,ще седнеш после,ще се натъпчеш с боклуци и ще започнеш жестоко да съжаляваш че си спрял!Защо бе човече?помисли за себе си!Момичетата не ти говорят за лошо!Тепърва ще ти започнат проблемите заради килограмите Hug

# 32
  • Мнения: 1
Може ли да се притискаме на романтична вечеря???? newsm78 newsm78

# 33
  • Мнения: 359
А здравейте и от мен! Blush
Не съм писала отдавна, щото няма какво гениално да измисла, ама ме провокираха постовете на Никито!

Ей момче, много ми напомняш на един друг персонаж дето направи чудеса с режима и после си зарови главата в пясъка, почна да философства нон стоп и я докара до под кривата круша! ooooh!

Следя те и гледам как хубаво вървиш и са изведнъж мрън мрън- вселена , тия ония- знам че режима е труден, дълъг и трябва много стриктност и мотивация- и най вече заради самия себе си , а не заради тоя и ония.

Стягай се в ръце, и не се обиждай- всички го казват с добри пожелания с цел мотивация, а не да се правят на много умни и знаещи Peace

Ей стадоооо, голема сте лигня значи- седа тука и сама се хила- добре че шефа се разкара, та мога да си початкам малко smile3521

# 34
  • Мнения: 139
Може ли да се притискаме на романтична вечеря???? newsm78 newsm78

ТЦ!  Naughty нИ може!!!
Притискането чак в трета  hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 1 890
А овесените ядки може ли да не се мелят на трици? newsm78

# 36
  • Мнения: 332
Никито Тотално ме разочарова човече  Crossing Arms
 Какво е това 1ва фаза - от 06.04.2010
                       2ра фаза - от 12.04.2010
                       прекратил за неопределено време - 27.04.2010
По добре ли ти е на си дебел?!По добре ли е да си сдухан,да не ти се живее,да имаш здравословни проблеми,да се обвиняваш за всичко,да не ти се излиза,защото виждаш подигравателните погледи на хората,да изпадаш в депресия заради теглото си....?!
Ако ти харесва този живот...или не си го видял,или не ти пука ,тогава много жалко  Tired

# 37
  • Мнения: X
ми ... как беше ... кой каквото си направи

аз се боря с 10 кг ве4е втора година
ама ни рева, ни се тръшкам или правя сцени
не се изживявам като примадона
мъ4а се, страдам си и ви тормозя  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4
А овесените ядки може ли да не се мелят на трици? newsm78
Фолии-къде си феичке  Hug  Hug  Hug
За Цоци нищо не знам, но ми липсва и Дорчестър ,Бачи - някой да ги е чувал  newsm78

# 39
  • Мнения: 1 890
Мирка, как ме разконспирира  Hug
Аз, вчера се видях с Бачи Heart Eyes
Mma Ramotswe  Hug

# 40
  • Мнения: 200
Поздрави и от мен.
Искам да питам нещо аз. Абе хора мога ли да ям например баница приготвена с трици, тутманици и кексчета , кремчета и тем подобни??? Нещо ми е притеснено, но ми се ще да си направя нещо такова, а и вчера как ми се дояде нещо сладичкоооооо оф не е истина.
Та въпроса ми е може ли или по-добре да не ям такива неща щом искам да сваля по-бързо?

# 41
  • Мнения: 1 731
Здравейте,сладурки и сладурчо,дето се чуди накъде е . Hug
Я се стегни,момче,недей да се предаваш ,щото после ще се мразиш повече от всякога.Това не е игра и здравето ти не е игра,затова се стегни и си бъди стриктен.А сьомгата на тиган без мазнина е разкош просто.Това е .Нищо работа. Peace
Момичета,имам питанка аз дето ме мъчи от няколко дни:
Я ми кажете от машините прясното мляко (то е сухо мляко де),та то със захар ли е ?И в четвърта захар може ли поне в кафето или си продължаваме със подсладителите?Наскоро ме наплашиха пак с тия подсладители ,та се чудя какво да правя.А горчиво не мога да  пия . newsm78
Аз се настройвам вече за четвърта ама още съм в нисък старт. Joy
Отивам да чета старата тема ,че съм изтървала май нещо на последните страници. Laughing

# 42
  • Мнения: 332
А овесените ядки може ли да не се мелят на трици? newsm78

Абсолютно....само,че ядките се печат преди това и после се овалват в шоколад и мед   Mr. Green
Фоли  Heart Eyes

ми ... как беше ... кой каквото си направи
аз се боря с 10 кг ве4е втора година
ама ни рева, ни се тръшкам или правя сцени
не се изживявам като примадона
мъ4а се, страдам си и ви тормозя  Mr. Green

Страдай кучеее ,кЪт не се отказваш страдайййййййй  Mr. Green

Вселена По сИрИозно ,чИ щЪ изплющЯ  Laughing

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 17:05 от tonito28

# 43
  • София
  • Мнения: 98
Приятно ми е, Вселена се казвам!  Mr. Green Сега ще ми лежи на съвестта цял живот един мъж, дето от лошотия и злоботия го уплаших от режима и той бега вдън гори Тилилейски! Той, не че не беше адски амбициран и нямаше огромно желание да се справи, но аз с отвратителната си ирония и тъпите си съвети го прогоних! Сраммммммм........ отивам да си поръся главата с пепел  smile3518

Никито, с хленчене нищо не се постига в този живот, това да знаеш!!!! Всичко е борба! Ама...... какво да ти кажа - аз съм жена, при мъжете може и да е по различно  Sad  
И ай не се дръж кат' глезена кокона, плийз. Ако ще отслабваш, отслабвай, ако не - ми стой си дебел, щом така си се харесваш. Имаш начина, от теб се иска само желание и старание - не търси причини! Е, ако пък толкова много ти се иска да имаш оправдание пред себе си затова, че си се отказал - шА са жертвам да ми излезе име на лошотия и проклетия Mr. Green


Редакция:
А! И не между другото, човекът с който те сравних е свалил 60кг., та така, че би трябвало да те ласкае това, а не да те обижда!

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 17:17 от nelsun

# 44
  • Мнения: X
...
Я ми кажете от машините прясното мляко (то е сухо мляко де),та то със захар ли е ?...

на работа се за4етох в етикета на млякото за машината
помня 4е открих глюкоза, мазнини и разни химии
мляко нямаше

тук даже имаше статия, 4е това "мляко" било идеален перилен препарат  Sick

не вярвам в Бг да е по+разли4но

аз ли4но не бих се тровила с него
5год стигат  Joy

аз ли4но от тогава преоткрих вкуса на 4истото кафе

а Никито ...
един бой му трябва
в4ера то4но завършихме тренировката с бокс
ама ми е едно 3000 км дале4е да го ступам  Mr. Green

...
Страдай кучеее ,кЪт не се отказваш страдайййййййй  Mr. Green...

ку4ето си тръгва   Mr. Green
отива на лов за мелни4ка за подправки, 4е има нова рецепта за сьомга, а няма мелни4ка да я пробва
утре ще докладвам

Общи условия

Активация на акаунт