Нося се из дебри Дюканични и печеля вечери романтични - 229

  • 40 139
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Нел13 -бръзо сменяй линийката  Peace Чудесно се движиш   bouquet
Марпълче - много хубави са ти рецептите - пробвах бишкотите с крем - е , страхотни са  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 98
Margito, пий колкото ти се пие над тези два литра. Тук в началото шокирах доста народ, че отвреме-навреме ми се пиеше толкова много вода - направо като жаба - бях преброила 6 шишета от по 0.500 в кошчето си в офиса и това до 17ч.  Mr. Green. Лично аз смятам, че щом изпитваш жажда, не е добре да се ограничаваш. Не съм имала проблеми с количествата вода нито при свалянето, нито здравословни  Simple Smile

Марпълче  Hug, що се блещиш така?!?!?!  Shocked, аааааа редактирала си се  Joy Joy

Весито5, и на мен  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 15:48 от nelsun

# 17
  • Мнения: X
да се запиша и аз на първата страница, и дано от утре се хвалим всичките с минусчета!

# 18
  • Мнения: 469
Е, не на първа, но и втора е добре!
ana74 и аз днеска се изненадах колко отдавна съм на режима, пък да не ти казвам колко отдавна се помня smile3533 Няколко месеца след четвърта отказах цигарите и се наложи пак да продължавам, така че горе-долу съм си все тук Аз като гледам как стоят нещата май все ще съм някъде наоколо, иначе ще стане лошо

# 19
  • Мнения: 224
сега ве4е насериозно
мерси на Вещи на темата и посланието

та за тези в 3 и 4 фаза
когато консумират нишестени храни, нека те не са току що приготвени, защото тогава се усвояват напълно
напр картофите и ориза да са приготвени предишния ден, да са престоели в хладилник и тогава да се консумират
така се образуват устой4иви  ... уф забравих думата ... нещо като устой4ива скорбяла, която не се усвоява веднага

пастата се консумира само "ал денте", т.е.  да не е съвсем сварена, да се оставя леко твърда



Така и направих. Приготвих ориза предната вечер.
А относно пастата, винаги я оставям леко твърда.
На правия път съм  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 0
В миналата тема поисках съвет за рибка и как да я направя режимно...но беше по-интересно дали си търся причини или не за нещо, че даже и бях сложен към други, които правят същото. Май не е нужно да търся, намерих си причина без търсене.

Лек ден...

# 21
  • Мнения: X
Почвам и аз да се замислям за отказването на цигарите,но ме лови страх от килограмите

# 22
  • Мнения: X
Ники и каква е тази причина,сподели може и да ти помогнем

# 23
  • Мнения: 332
Тонито 28, как извика, че дойде толкова народ  Mr. Green?Появиха се бая легенди  Wink

Който си го може,си го може  Mr. Green Ама липсват още ...очаквам скоро и от тях включване  Wink В това число включвам един Дюканец Тунингмания .Туни кажи и при теб как стоят нещата...ако са зле идвай на поправителен.  Hug

Вещи КупонЯ Ше продължи към 50-тата страница на таЯ тема.Да те поканя от сега  Crazy

Да кажа и аз за водата...в началото на режима пиех по 6-7литра,не се насилвах просто толкова ми се пиеше,сега съм на 3-4литра.10мин без вода и съм като риба на сухо  Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 16:17 от tonito28

# 24
  • Мнения: 0
Ники и каква е тази причина,сподели може и да ти помогнем

Отношение и ирония. Тъкмо да оправдая предположенията, които се направиха.

# 25
  • Мнения: 36
Здравейте мацки, ама то тука станало много интересно последните няколко часа, чак ми се прищя да попиша малко. Едно весело, ведро, браво на старите дюканки, супер сте момичета.
Никито, има толкова много рецепти за приготвяне на риба и сосове, вземи потръси и си избери сам, нещо май много те разглезиха всички тук, я се стягай и ако искаш да си здрав и елегантен продължавай с диетата, ако пък ли не щом си открил причина да спреш ние какво можем да направим - да те вържем ли???
Специални поздрави за всички прекрасни момичета.
Корни, вярно е че не пиша, но пък чета редовно.
 Hug Hug Hug за всички

# 26
  • Мнения: 55
Малиии, народееее, кО мА напраИхте виЙ...  Crazy

Докато аз съм на тръстиката Crossing Arms , вие сътворихте едно дружно и мощно оспамване - за чудо и приказ...  Party  Mr. Green
И докато ви изчета и ви се нарадвам и вие и първа страничка изписали, че и втора преполовили.... Ей, срам нямате...  Laughing
Ама много ми е кеф.... Party    А колко любими муцунки видях само - гуш за всички  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug Hug (сега нямам време, ама довечера ще спретна и поименно гушкане, макар и с риск да ме отиганосaт  Whistling).

Весенце Hug  Heart Eyes, няма място за съжаление тука - падаме, ставаме, отупваме се - къде поединично, къде колективно и ... продължаваме....  Peace

Никито, моята любима ПЗ рибена рецепта е "рибата - плакия" на Мастърчето (безсрамно вкусна е просто Peace ). Мастърче, да илядиш дано !  Hug  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 16:48 от blumchen_fee

# 27
  • Русе
  • Мнения: 3
Нел13 -бръзо сменяй линийката  Peace Чудесно се движиш   bouquet


За сега ще я оставя така, ще изчакам 2-3 дни за по сигурно.

# 28
  • Мнения: 7
Ники и каква е тази причина,сподели може и да ти помогнем

Отношение и ирония. Тъкмо да оправдая предположенията, които се направиха.
Е като не щеш ирония, я сега аз да ти се накарам. Имам слабост към твоя ник, че и мистър Марпъл е Ники. Тъй че не ми се иска да те оставя да потънеш и ти се ядосвам, като се фръцкаш.
Ти, човеко, заради кого отслабваш? Първо беше заради някаква тайнствена мотивация, сега пък заради подкрепата на сектата. И всеки път, като мотивацията или сектата ти кажат нещо накриво, хукваш да се отказваш. А Никито къде е в цялата тая история? Здравето му, самочувствието му? Не мислиш ли, че заслужаваш преди всичко да се погрижиш за себе си, пък после да мислиш кой какво казал? Вместо тебе никой няма да го направи, момче, сега още ти е игра, но след 10 години с тия кила ще е сериозен проблем, а след още десет - борба за живот! Била съм там, където си ти сега, чудото е възможно, но то е вътре в теб и ти сам трябва да го намериш.
Колкото до рецептата за сьомга, искаш рецепта за скъпа риба, която не се готви масово, затова не получи отговори. Я поискай за скумрия, да видиш какво става  Wink

# 29
  • Мнения: 0
durik, съжалявам. Аз потърсих, но не намерих нещо подходящо(дали защото съм много кьорав, дали поради друга причина) и затова попитах. Сега разбирам, че не е трябвало.

miss Marple, благодаря за накарването(тук не влагам ирония, понеже може да прозвучи така). Когато ходиш по ръба и едно малко нещо може да те наклони в двете посоки - към дупката или наобратно. А колкото до това да помисля за себе си - е, днес май ми е за 3ти път да ми кажат, че трябва да съм повече егоист, но явно просто не знам как да бъда...шанс или малшанс, кой да знае. Да, мотивацията ми винаги е била в нещо външно и винаги е била, за да предизвикам нещо хубаво за някого. Това ме удовлетворява...но явно не стига.

Поздрави

Редакция : Колкото до съомгата, в по-ранна тема я бяха препоръчали, затова си я взех. Предполагах, че ще има и някоя и друга рецепта за такава риба, затова и попитах.

Общи условия

Активация на акаунт