Мразя да готвя напролет

  • 32 139
  • 860
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 11 920
    Мария, добре дошла и тука.
 
Вергилия, не ни стигаше viliko със завидния метаболизам, сега пък и ти. Завид, завид  Mr. Green  Mr. Green Между другото, вчера се класирах за шишчетата. До нас също има един грил, който работи почти денонощно, за такива като мене.
  Не мога да се похваля, нито с години, а приличните долу горе килограми ги потдържам със заострено внимание към въглехидратите. Отгоре на всичко съм еко , здравословно манияк, та много сложно става.
  За днес успях да осигуря кайма от месо смляно пред мен. Май ще врътна едни кюфтета с доматен сос.Очаквам идеи за най бързата и чиста рецепта по въпроса.

  

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 97
 ooooh! Защо ви чета, като съм на диета.
Но пък мразя да готвя и то не само напролет.

# 47
  • Мнения: 230
Привет АМБЕР!!!!   bouquet
НО (макар да искам)здравословна рецепта не мога да ти дам ooooh!...но аз бих ги направила със салата от домати!!!

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 09:35 от мария 123

# 48
  • Мнения: 5 577
Олеле Амбер, кюфтета с доматен сос е възможно най-сложното нещо на света, първо кюфтетата трябва да се направят, за да стане вкусно трябва да се запържат, отделно соса ... преосмисли идеята, или някак на фурна да стане.  newsm78

# 49
  • Мнения: 12 666
Кюфтетата в тавичка, леко запичам на горен реотан, като обръщам.  Пльосвам доматите и подправките и оставям да си се пече.

# 50
  • Мнения: 637
И аз съм на диета - ям само домати, краставици, маруля....сиренце малко.

На моите съм им врътнала една тенджера с леща - да ядат три дена поне. А за фасула в буркани от както го открих се родих - преди го варях по пет часа и така и не се сваряваше, все едно камъни готвих / независимо от марката му/. А сега за 30мин и е готово Simple Smile

Прибирайки се късно вечер, озверяла от глад и аз нямам време да готвя. Правя нещо набързо, за момента, но след това вече приготвям това, което хапваме следващите две вечери. Но сега с диетката съм лесна - доматче + сиренце

# 51
  • Мнения: 123
Amber, овърти си кюфтенцата и ги мятай в тава да се запичат.
В тиган задушаваш лук на ситно с подправки,мяташ малко брашно и доматено пюре,доливаш водичка и го забравяш да си къкри там 20 минутки.После изливаш върху кюфтаците и си готова!

# 52
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Момичета, знаех си че ще се справите с идеите.На фурна ще е  Hug Подозирах, че ще е сложно, ама видях в една от темите и се хвърлих като шаран.

# 53
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes прясно зелце ми се хапва на манЖа, наклюцано и в тенджера с червен пипер  newsm78

# 54
  • Мнения: 230
в ,,Сани'' таквоз наклюцано придлагат!!!!...ама Whistling

# 55
  • София
  • Мнения: 3 408
Дами, тук разменяте мързеливи рецепти ли?
Защото мога да съдействам с една, кратка, но много съдържателна.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Rolling Eyes прясно зелце ми се хапва на манЖа, наклюцано и в тенджера с червен пипер  newsm78
  Става, в робота се накълцва за минута.

# 57
  • Мнения: 5 577
Я дайте инфо за робот на поносима цена, че срам не срам, мързелива домакиня като мен, още няма робот.  Embarassed
Ама да не е от 300 лв, по-евтинко ако има, може и китайско

# 58
  • Мнения: 46 520
...

Мъжете които чакат да бъдат нахранени са работещи и уморени мъже, които прилично издържат семейството си. Какво значи "като бебета"? Всеки да си гледа работата моля.
Казвала съм го и по други поводи- да се печелят милиони е мъжка работа, а женската е да правиш тези мъже щастливи. Wink



Ааа, не, и тяхната работа е да ни правят щастливи Sunglasses една вечеря саморъчно приготвена от него, подредена с любов маса и ти само да седнеш ме прави много по-щастлива от една вечеря в скъп ресторант. Естествено и аз отвръщам със същото, това ме стимулира дори да съм за малко извън тази тема  Laughing
Каквото и да работят, колкото и да печелят, вкъщи всички са равни, не ми трябва милионер, на който да слугувам и мия краката Peace

Дами, тук разменяте мързеливи рецепти ли?
Защото мога да съдействам с една, кратка, но много съдържателна.

Давай  Hug но тук рецептите са задължително с щипка мрънкане, включи го някъде, за да стане за мразещи  Blush

Вергилия, ми че то мъжът ти ги прави, затова ти се вижда лесно  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 12 666
Дами, тук разменяте мързеливи рецепти ли?
Защото мога да съдействам с една, кратка, но много съдържателна.

Нещо такова се получи. Ако е за поръчка, проучили сме ги тези рецепти.

Роботът е безценен помощник на мързеливата домакиня. Аз хич не си падам по разни кухненски уреди, но без него не мога.  В Нашият дом сигурно има тема.

Общи условия

Активация на акаунт