Есента през вашата камера..

  • 3 356
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 452
Написала съм кедър вместо клен в предния постер Embarassed Добре че е Лаура, та да се поправя. Тук има няколко вида клен - един много нежен, който може да е с зелени или червени листа. Предполагам, че вие имате от този втория. Те не се променят през есента. А клена, чиито листа си сменят цвета е с малко по-едри листа и през есента стават жълти, огнено- или виненочервени. Ето така изглежда:
http://asia.pg.photos.yahoo.com/ph/neko_mur/album?.dir=c1b7& … com/ph//my_photos


Ние те разбрахме. Laughing Аз дори не съм забелязала, че си сгрешила. Ето тук е нашето дръвче:

А това е точното му наименование:
Japanese Red Maple Trees, Acer Palmatum
Купих го с червени листа - кървавочервени и досега е с такива. Моят мъж обожава японски клен; иначе в нашата градина имаме 10 дървета от вида "sugar maple", т.е. канадски клен. Листата им обикновено стават ярко червени, но тази година ще ги изгубят преди да стигнат до тази фаза.
Утре като изпратя Изабела на училище ще приложа снимки от нашите дървета.

# 61
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ние вчера ходихме да си работим апартамента , който купихме лятото и нащраках набързо за вас есенни снимки от кралския дворец.. ако ви се гледат, моля . http://community.webshots.com/user/vlado283  градът се казва Aranjuez и има много красиви кралски  градини ,  и фелипе също има, но бях много уморена да се разхождам дотам, много са обширни ...

# 62
  • Мнения: 4 212
Ау, Хари4, тва е  дето минахме с колата от там, нали? Като ходихме при нотариуса? Голяма красота е, ни тъ знам що са дърпаш Mr. Green знам де, ама.... Flutter

# 63
Снежи, утрепа ме с първата снимка на украсената къща за Халуин (предполагам не е вашата Laughing Laughing - ама пък и защо не Flutter).
Джеминариусче, абе хубав маршрут сте му изпрали на Цезар. Живописен и цветен.
Мър, както винаги прекрасни снимки от екзотична Япония. Това тук минерална вода ли е?! Embarassed Като рисувани с палитра - абе по-добър от натуралният художник на майката Земя май няма Grinning

Продължавам сега и другите албуми на Надя Буба и Харичка

# 64
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ау, Хари4, тва е  дето минахме с колата от там, нали? Като ходихме при нотариуса? Голяма красота е, ни тъ знам що са дърпаш Mr. Green знам де, ама.... Flutter
аха, там е Laughing
и на принца са много хубави градините....другия път като дойдете за повече, ще отидем Peace
сега другата седмица ще нацъкам и от там, дано да имаме време, ще искаме да свършваме вече с ремонта.....

в действителност между другото е по- красиво и са огромни паркове Mr. Green

# 65
...в действителност между другото е по- красиво и са огромни паркове Mr. Green
Харотич, ти си за бой. Я се вземай в ръце и към жилището. МаЙдрид нЕма да избяга Laughing
Я виж тука кво парче сте хванали в кадро  Flutter Wink Grinning
Чакам продължението с нетърпение

# 66
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Харотич, ти си за бой. Я се вземай в ръце и към жилището. МаЙдрид нЕма да избяга Laughing
Я виж тука кво парче сте хванали в кадро  Flutter Wink Grinning
Чакам продължението с нетърпение
оффф, ко да ти кажа? хем ми се ходи, хем не
мъжо иска , аз се дърпам...тук ми аресва Mr. Greenще видим, сега ще го дадем под наем, пък ако ми дойде друго на ума Crazy

есента е много хубава там, видя ли, че имаме патки? не са лебеди, ама Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт