Перла - Tatlıtuğ'a бригада - Епизод 35

  • 31 733
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Момичето прави голяма крачка напред с Къванч.Предишния и приятел е меко казано невзрачен.Къванч би трябвало да и се вижда полубог , е то се знае - Аполон.

# 46
  • Мнения: 0
nevinn , благодаря ти , че си с нас и ни превеждаш !!!Моля те с две думи ни кажи какво пише и за Сонгюл!!!

# 47
  • Мнения: 285
http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/magazin_gundeminden_basl … klar_352155185920

Развода продължава

Без развод не може.Защо двойката К.А и С.Й отричат своята връзка и се крият от папараците вече се разбра. Наяве излезе, че С.Й е все още омъжена за Джанберк Учуджу, макар че делото за развода продължава от 2007 година насам.

# 48
  • Мнения: 0
nevinn  newsm51
И тук става въпрос за същото както се разбира от превода на английски:


Тhey say that songul didn't get a divorce from her husband till now
the divorce case is still in court from 2007 till now
and they say beacuse of this reason
Songul and Kerem denied their relationship
 smile3511

# 49
  • Мнения: 0
nevinn  newsm51 newsm51

То не бе развод , то не бе чудо ! ooooh! Възможно ли е въобщо да продължи така чудовищно дълго - цели 3 год.? И до кога ? Ми тя Сонгюл ще остарее чакайки да се разведе окончателно...

# 50
# 51
  • Мнения: 0
Да му пожелаем на Учуджу в случай , че той прави на Сонгюл на пук , да срещне мома , която да му вземе ума!  Praynig Иначе рисковат техния развод да бъде   - " развода на века".  #Crazy

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 21:54 от sinq laguna

# 52
  • Мнения: 0
Във вчерашния брой на в.ШОУ има следната статийка:
"Рекламата на новия филм с Инджи и Онур е крадена,алармираха читателки на "ШОУ"!
Постерът на лентата"Горчива любов"доста прилича на този на известния холивудски сериал "Отчаяни съпруги" отпреди няколко години.Дали екипът на турския филм няма свежи идеи или просто са заложили на печеливша визия...истината е някъде там."

# 53
  • Мнения: 4 522
nevinn  newsm51 newsm51

То не бе развод , то не бе чудо ! ooooh! Възможно ли е въобщо да продължи така чудовищно дълго - цели 3 год.? И до кога ? Ми тя Сонгюл ще остарее чакайки да се разведе окончателно...

Явно тр.правосъдие има сериозни затруднения при решаване на казуса Сангюл Й.-Джанберг У. Помня,че разводът на Халит Ергенч приключи за месец, а този на С.Йоден надхвърля всички допустими срокове за един нормален съдебен процес.Сигурно чакат Къванч да се ожени за новата си годеница...,за да им се изясни,че вината за раздялата на Сонгюл и екссъпруга и не е в нея.Е,ако е така/т.е. техните твърдения,че са просто приятели са истина!/това  е неверотно жестока подигравка на съдбата с това момиче...Представяте ли си?!Да плаща цели 3 години за псевдогрешка,за вина която няма. ooooh! Ако това е така,мога само шапка да и свалям на Сонгюл!- въпреки всички проблеми и чудовищната несправедливост към нея, не е изгубила слънчевата си усмивка,любовта си към живота и добронамереността си към хората, и не се е превърнала в озлобена и разочарована жена.При все,че не само бившия и я е преследвал и тормозил,но и медии,общественост,...всички почти са я одумвали, критикували,сочили с пръст и притискали отвсякъде.Платила е ,а и продължава да плаща все още за деяние,което не е извършила.Невероятно!!!...

# 54
  • Мнения: 0
Много се надявам този месец на 21 - ви да са в Дубай и да отнесат наградите които заслужават.Нека има радост и за Сонгюл!Не ми се мисли какво изживява през последните 3 год.!

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 22:49 от sinq laguna

# 55
  • Мнения: 0

При все,че не само бившия и я е преследвал и тормозил,но и медии,общественост,...всички почти са я одумвали, критикували,сочили с пръст и притискали отвсякъде.Платила е ,а и продължава да плаща все още за деяние,което не е извършила.Невероятно!!!...

Не знам ,може и така да е ?! Живота е непредсказуем и пълен с неочаквани обрати , много несправедливост и незаслужена болка.В тоя ред на мисли ми идва на ум едно клише " Това което не ни убива ни прави по - силни !"Не знам дали да се съглася   или не до там с това твърдение? Човек колкото и да е добронамерен , търпелив , силен в даден момент се изчерпва , ако все пак не намери нещо за което да се хване  и зареди , за да продължи борбата напред...

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 23:19 от sinq laguna

# 56
  • София
  • Мнения: 8
Добър вечер момичета Hug !!!

Влизам в любимата ми темичка и какви новини само Shocked  #Crazy
Това което прочетох за Сонгюл е ужасяващо ,историята й с развода ми напомня за историята на моя приятелка/ едно такова влачене на дело , тотално може да те срине психически/.
От сърце й желая да има сили за борба,защото със сигурност тя ще продължи/тези болни мозъци  от ревност са готови на всичко/,  това е заболяване ,което не се лекува, а се задълбочава/за жалост/
Vikktory, да разводът на Халит Ергенч е приключил за един месец ,но той е платил обещетение на бившата 200 000/ т.л/, а Джанберг У. може би иска да бъде солидно обещетен от Сонгюл / той я обвинява в какво ли не/ Пази боже от такова чудо, няма лесно да се откачи от него #2gunfire




# 57
  • Мнения: 0

Vikktory, да разводът на Халит Ергенч е приключил за един месец ,но той е платил обещетение на бившата 200 000/ т.л/, а Джанберг У. може би иска да бъде солидно обещетен от Сонгюл / той я обвинява в какво ли не/ Пази боже от такова чудо, няма лесно да се откачи от него #2gunfire


За това на бившия на Сонгюл му пожелавам да си загуби ума по някоя мома и да остави момичето на мира.Този човек прави впечатление на човек точно с болна психика , тип Енгин / каква ирония /.  Sad И във филма и в живота си има проблем с психясали индивиди!

# 58
  • София
  • Мнения: 8
Цял ден си пея тази песен :http://www.vbox7.com/play:7a292406

Поздравявам Ви!

# 59
  • Мнения: 0

Мерси! Би ли казала коя е ,че аз не мога да ползвам vbox7 !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт