Сладки,пъргави,игриви са АВГУСТинчетата ни бъбриви -тема № 17

  • 20 803
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Има ли някой като нас дето яде само пуешко и заешко,че даже пуешкото не го обича особено.

Ние сме главно на заешко,от време на време разнообразяваме с пуешко и пилешко  PeaceАма какво да го направя,като много го обича  Laughing

# 691
  • Мнения: 251
Здравейте момичета Simple Smile

Амбишъс честита месечинка на сладката Саванка, много да ви слуша и да прави по малко бели Simple Smile Малко със закъснение, но а се отчета Simple Smile Искам и аз такава количка, моята едната се разскърца и не иска да върви, а и другата е на път.. абе мани .. Hugед м
Трейси съжалявам за лаптопа, според мен ще се оправи, но може да ти искат повечко пари Simple Smile Целувки на теб и малкия бонбон и успях с ипотеката Simple Smile Пожелавам ви да си купите мечтаното жилище Simple Smile
В този ред на мисли да питам Захирка какво става с тяхната къща, до къде стигнахте с ремонта Simple Smile Много мило ми стана как Анди не може да те подели с мечето Simple Smile

Момичета всички дечица са много сладки Simple Smile Магаренце,честита придобивка на баткото и Деската е страхотна. Много хубаво се е случило, все едно наистина като си го е пожелал и е станало Simple Smile Де да ставаше със всичко така.

Сигурно много хора изпускам, но нямам настроение нещо за писане тия дни. Дойдоха ни майстори за покрива и не стига че но скапаха прозорци за по 800 лв единия ами и ни взеха пари за монтажа. И тоя моя мекия мъж щях да го застрелям като разбрах че е дал парите, а хем му казах че аз ще плащам и ще се разправям. Взеха ни сумати пари за нищо. Да си нямаш работа с майстори, за жалост тепърва това ни предстои.
В този рд на мисли, споделете кой с какво се занимава ако можем да сме си взаимно полезни. Аз съм търговски консултант в ИТ фирма и ако на някой му трябва нещо да свирка. Simple Smile Аз сега си търся някой дърводелец за кухнята. Можете ли да ми препоръчате някой?
Марти от снощи пак не спи спокойно, заспива и след 30 мин се буди с як рев и така няколко пъти докато не заспи по-хубаво. Явно пак са ни погнали зъби. За капак одеве падна от спалнята, залетя се да отиде при лаптопа и докато го хвана и беше на земята и едвам го успокоих, много плака милото  Cry и аз със него и треперих половин час след това. Сега едвам заспа пак с много рев и накрая и ме ухапа. Направо ще полудея последната седмица, какво става незнам Sad И от работата ми звънят да се връщам от другия месец, няма кой да ми гледа детето и направо.. а не мога да остана у дома защото хем пари трябват, хем и започваме нов проект и аз мога да постигна много ако се върна сега. .. Ще ми се пръсне главата от мисли Sad

Чета ви редовно, но не ми се пише Simple Smile Ходи ми се на морето и като ви гледам само ви завиждам на мацките дето сте по морето Simple Smile) Аси за теб се отнася, Ради е много сладък на плажа  Hug
Хари кажи как го правиш гриса, защото не разбрах, а купих да направя на малкия Simple Smile

Сигурно пропускам много мами, но целувки пак палче4м

# 692
  • Варна
  • Мнения: 98
Честита месечинка на Саванка, да расте здрава и палава! Grinning   bouquet



Ганушке, ти ми събра очите с това клипче на Дарито, честно ти каzвам нямаше да повярвам, ако не го бях видяла  Simple Smile, браво на нея, как успя да я научиш, много се впечатлих, да zнаеш  Simple Smile.

Искаш да кажеш, че ако нямаше видео доказателство щеше да ме наречеш лъжкиня, така ли? bash box newsm66 Joy Hug Ами аз почнах от 6-я месец някъде да и имитирам животни Mr. Green, ясно ми беше че е много рано, но детето така се радваше, че го правех всеки ден и преди една-две седмици забелязах, че като я питам за кучето ми отговаря, после почна и за козичката и патето и така. Аз исках да и ги показвам в книжка, за да може да свърже визуално животното със звука, който издава, но се оказа мисия невъзможна, почва да ми дърпа книжката от ръцете и не става. Сега като излезем на разходка и видя куче или котка спирам количката и и ги показвам, понякога хората ме гледат малко странно Mr. Green, но не ми пука особено. А ти докога смяташ да кърмиш Соня, нямаше ли нещо за промяна на състава на кърмата като си бременна и че по този начин взема от важните вещества за бебето и че е по-добре да се спре?

Лиде, е ти ме разби направо Shocked, къде го побира Макси това ядене, то аз ще се заситя с толкова. Joy Joy

Бърби, браво за постиженията на Анди, много е вълнуващо, аз да знаеш как се развълнувах като и изби зъбче на Дарито, чак сама се изненадах. Grinning Добре да си изкараш в Канзас, а и всички останали и да се щракнете да гледаме снимки после.

Трейс, кой не ме чете задълбочено smile3540 bishop Joy, айде на теб ти е простено с това неспане и работа, качила съм клипчето във Фейса, ако искаш го гледай. Вие къща или апартамент търсите?

Хари, как ги ядеш тези овесени трици с кисело мляко Sick, аз докато бях да диета опитах и никак не ми хареса, правих си един хляб от овесени и пшенични трици и така ставаха, а знам че са много полезни и ми се искаше да продължа. За млякото по спомени трябваше да е над 3% масленост, но защо нямам никаква идея. Как го правиш по точно качамака? Забелязваш ли че всички теб питаме за някакви рецепти, може да почнеш да вземаш пари вече. Joy

Яна вд, радвам се че Алекс вече се е оправил, повече никакви болести. Naughty

Биа, Шош както винаги е мн. хубав, пък какъв е рус и синеок, някой ще си помисли че си го откраднала това дете. Joy Hug Включвай се по-често, много се усеща липсата ти. Hug

Глупи, успех с ремонта и да нямате повече проблеми с майстори. За работата - не можеш ли да работиш от вкъщи или пък на половин работен ден?

На Дария и се разминаха днес обиците, тук до обяд беше ужасно времето, дъжд, гръмотевици, ужас направо, но утре няма измъкване. Crazy

Щях да ви питам, исках да и взема обувки за прохождане, но те са много затворени, а идва лято, няма ли да спарват много крачетата? Вие какво сте взели?

Леле, колко часа станало докато го напиша това ooooh!, ужас, утре пак ще ми се спи.

И понеже вече сме четвъртък, Аси, ЧРД!  bouquet Да си много здрава и усмихната, обичана жена, много радост да ти носи Ради, да си построите къщата възможно най-скоро и с най-малко нерви и всичко останало, което си пожелаеш да се сбъдне!


Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 01:23 от Гануша

# 693
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро на всички,
тези дни няма да мога да се включвам ,защото събирам багажи. Rolling Eyes
Ето днес кафенцето е от мен Wink


ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ МЕСЕЧИНКИ!!!  bouquet
Честит рожден ден на Аси.Да е много щастлива и обичана майка и жена.

# 694
  • На плажа
  • Мнения: 1 107

 АСИ
Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!


Ганушке хайде безавариино пробиване на ушенцата днес и да се поФалиш после  Mr. Green
Аз мисля за лятото направо сандалки да взема,има едни с подсилена пета и отпред на пръстчетата са затворени.Просто в тази жега няма начин да го обуя със затворени обувки Naughty
А Дарито ми събра очите  ShockedТова е голямо постижение,браво на теб, личи си ,че си постоянна  Peace
На Нико като започна да му показвам колко ще стане голям и започва да ми се смее,сигурно съм много смешна Mr. Green

# 695
  • Мнения: 48
Здравейте момичета!   bouquet
Честита месечинка на Марти на Италиана! Да расте здраво, послушно и весело момче!  1swing
Аси честит рожден ден! Да си жива и здрава! Желая щастие, любов и късмет!  bdbaloni Tada

На нас ни изби вече и четвъртото зъбче. Голям зор и рев. Вече не се издържа. Но... какво да се прави.
И да почерпим. Днес Александра става на 10 месеца



Желая ви хубав ден!

# 696
  • Мнения: 338

Много ви благодаря момчета за хубавите пожелания....Благодаря ви,много ми стана мило, като влязох и видях,4е моето мило СЕМЕЙСТВО/защото сме си едно голямо семейство/ се е сетило за моя рожден ден Hug

# 697
  • Мнения: 0
Aси-4естит рожден ден! Да си много здрава, щастлива и оби4ана жена, а малкия Ради да те радва все пове4е и пове4е. Още много малки палавници ти пожелавам  Hug


Ганушка - и аз се 4удя на вси4ката тая манджа как ми ка4ва само по 100гр. на седмица откакто се е родил  newsm78 А дори преди мес. и половина се бях шашнала, защото беше ка4ил за 2 седмици 60гр.  ooooh! Сега е 8,220кг.  Party но всеки път като се теглим ми е свито какво ще покаже кантара...
Ох при нас жега и пак ще сме по улиците цял ден. Извинявайте, 4е пак няма да пиша поименно, но се надявам да наваксам  Hug
Хубав ден на вси4ки   bouquet

# 698
  • Мнения: 196
Аси честит рожден ден! Бъди здрава и много много щастлива!  bouquet

Глупи в момента е силно казано, че правим нещо по къщата - всичко е съборено освен външните стени и стоим и чакаме разрешително и одобрение на проект от общината, а кога ще го дадат един Господ знае. Същевременно си мисля, да не вземе да падне и малкото отстанало от къщата от пороините дъждове... Хубавата градина замина на кино - всичко е зарито от строителни отпадъци, дано поне корените да се запазят на цветята.

Ганушке и аз да ти кажа за Дарито, след като гледах клипчето и си викам, аз ли не уча Анди на нищо, другите дечица вече какво знаят Laughing, а при нас само боц, дай ръчички и това е ...

Трейси и на мен Анди вчера ми заля лаптопа с малко вода и тотално блокира, но после като изсъхнаи се оправи.

Днес съм на лекар да видиме малката точка, че от Анди на моменти съвсем забравям, че съм бременна. Наистина първата бременност си е друго - четеш си книжки, ходиш на лекции, дето се казва посвещаваш се изцяло на бременността, сега ако не е повръщането да се присетя изобщо не остава време да мисля, че съм бременна.

# 699
  • Мнения: 1 807
Честито порастване на Саванка! Да расте весело и здраво детенце!
Честит рожден ден Аси! Бъди обичана и щастлива!
Дано не пропускам някого, че пак не мога да смогна да прочета всичко! Simple Smile

Моята пък госпожица вчера ми натопи телефона в пюрето си! Mr. Green Хич не ни върви значи с това пюре броколи, ориз и заек - преди известно време, точно с това пюре пак имаше гаф - тогава го изсипахме цялото в количката - сега пък телефона! Laughing

# 700
  • Мнения: 2 374
Честит Рожден Ден,Аси!
Нека животът ти бъде изпълнен само с положителни емоции и много радост от любимите ти същества!



Честити месечинки на Марти и Александра! Heart Eyes

Ганушо,аз също направо останах като гръмната като я видях Дари,браво на двете ви,браво! Hug Айде чакаме после да видим снимки на дупчени ушета  Grinning . Аз също смятам сега за лятото да вземам сандалки направо.

Мале сега видях,че Дани,в лудницата ме е вкарала направо  Joy  Кво ли си викате,изчезна таз,най-вероятно ще да е у Курило  Laughing  Hug

Захирка,така е,първата бременност си е друго нещо.Да не говорим,че сега на теб пък почти не ти остава време покрай Андреа,много е мъничка все още,а когато живот и здраве бебенце се роди тя тамън ще е във вихъра си,стабилно проходила,опитваща се да говори и т.н.,трудничко ще ти е,но и това ще мине,само всичко да бъде наред. Hug  А аз забравих да те питам имаш ли предпочитания какво да бъде бебето,искаш ли сега едно момченце? Grinning

# 701
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Честит рожден ден, Лили! Бъди жива и здрава и много обичана. Весел празник!!! newsm59

Честити месечинки на порасналите дечица!

# 702
  • София
  • Мнения: 22
Честит рожден ден, Аси! Ако има нещо по- важно от здравето, нещо по- ценно любовта и по- желано от щастието нека бъде твое! Желая ти незабравими мигове и усмивки с твоето малко слънчице  Hug bdbaloni

Честити месечинки на Марти и Александра! Да са здрави, весели и усмихнати деца!

Захира, дано всичко е наред Peace. Като чета за гаденето и повръщането и се сещам за първите 4 месеца от моята бременност. Направо беше ад, имах чувството, че няма да спре никога  Sick. Много е гадно.

Ганушка и аз да ти кажа колко е сладка Дари Simple Smile И ние правим някакви опити да даваме боц, да показва колко голям ще стане, но общо взето ги прави нещата, когато е в настроение. Най- много му харесва да пляска с ръчички за браво Simple Smile
За обувките- взехме едни сандалки, по- затворени засега. Но по- нататъка ще му взема още едни вече по- изрязани и стабилни.
 

Преди говорехме фазата с писъците и викането. Ето едно клипче, да видите Алекс какъв глас вади http://www.facebook.com/profile.php?id=1583029246&v=app_2392950137

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 11:03 от mariellka

# 703
  • Мнения: 521
Честит рожден ден, АСИ. Пожелавам ти прекрасни мигоре със семейството, да си обичана и желана жена, щастлива и горда майка. Нека всички твои мечти станат реалност.

Ганушка, мила, извинявай много  Hug Hug Hug Hug Уж чета, ама на .... явно съм пропуснала. Хем се върнах да ти видя публикациите  Blush Blush Blush Blush какво съм чела незнам  Hug Hug Hug извинявай. Направо е страхотно видеото, невероятна е Дарито, браво на нея, страхотна е  Hug Hug Hug

Отивам пак до банката Sad

# 704
  • Мнения: 1 807
Знаех си, че съм пропуснала нещо! Извинявам се! Hug
Честито порастване и на Александра на МХристова!  bouquet
Да е жива и здрава и да ви радва много!

Сега прочетох и за едно видео на Ганушка - връщам се назад! Peace

Общи условия

Активация на акаунт