Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?- 15

  • 50 049
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
и в Пловдив няма току що проверих за ОББ става въпрос,а на мен ми ги превеждат последните месеци в петък,но се съмнявам утре да има и се надявам другия петък.Успех на всички,стискам палци

# 46
  • Мнения: 169
днес във Варна в социални , ходих да подавам малба и питах , кога ще има детски , казаха ми към края на месеца  :roll:25 -30

# 47
  • Мнения: 0
И утре ако няма - дано в понеделник. Напоследък на мен все в понеделник ми ги превеждат.
 понеделник е 24 май и е почивен ден

# 48
  • Мнения: 0
Преди малко говорих със социалния ми работник,та тя ми каза,че ще ги вземем  преди празника (имаме празник на града-Пазарджик,който е в събота),та до колкото може да се вярва.....  Praynig Peace; може би утре...

# 49
  • Мнения: 9
1 юни също е празник.Дано е имала предвид празника на града!

# 50
  • Мнения: 0
Дано имаме късмет преди 24 ти май.

# 51
  • Мнения: 8
 На 25 ще започне превеждането на паричките smile3515  до 30 ще бъде преведено на всякъде newsm75 newsm28 1ironing wash hangхайде сега да се залавяме да по домакинстваме

# 52
  • Мнения: 0
Мерве кой ти го каза това

# 53
  • Мнения: 19
Кой го е казал ли?Предполагат хората предполагаааааат и миналия месец едно мамче връзкарка в социалните звъняла детски на 30 ще има незнам си какво-на 22 имаше превод.Затова аз предлагам ако някой ги е взел да пише а останалите да предполагат на ум.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 223
и аз се моля утре да има  Praynig.Предния месец от социалните бяха казали че ще има след 26 април,а още на 22-23 ги получихме,дано почнат от утре преводите защото нямаме парички  Sad,че и вторник къдееее е чак Sad

# 55
  • Мнения: 0
Излиза че социалните са най- лъжливите служители на майка България. Засрамете се

# 56
  • Мнения: 0
Доуточнение: Миналият месец ми казаха че няма да има преди 30 ти а ги взех на 26

# 57
  • Мнения: 14
Доуточнение: Миналият месец ми казаха че няма да има преди 30 ти а ги взех на 26
късметлийки аз ги взех на 4ти май

# 58
  • Мнения: 19
Доуточнение: Миналият месец ми казаха че няма да има преди 30 ти а ги взех на 26
Да де и аз това имах предвид.

# 59
  • ВИДИН
  • Мнения: 13
е в видин за момента няма

Общи условия

Активация на акаунт