Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?- 15

  • 50 051
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
и аз съм от пловдив и мисля че  е рано  още ,другата седмица най вероятно ще има

# 31
  • София
  • Мнения: 1 126
София-Дружба - Пощенска банка има

София-Пощенска в моя квартал няма! Twisted Evil

# 32
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Пощенска-София има! Вчера ми бяха отразени в сайта на НОИ,а сега ги видях през банкирането.



НОИ не изплаща детските, Naughty изплаща ги Социалното министерство. НОИ плаща само болнични и обезщетения (майчинство),няма как да са отразени в сайта на НОИ.Днес ще се плаща майчинството(след порядъчно закъснение) Crossing Arms

П.П.Ха сега видях,че сте писали......ми то е така като не чета...."чукча не читател,чукча писател"!!!!!!

# 33
  • ВИДИН
  • Мнения: 13
а някой да знае нещо за видин

# 34
  • Мнения: 32
за варна някои да има инфо

# 35
  • Мнения: 8
и в Ловеч няма.

# 36
  • Мнения: 0
И в Пазарджик няма  Whistling ,но съм оптимист и мисля,че ако не днес ,то утре вече ще са по картите Praynig .Приятен и слънчев ден на всички  Wink

# 37
  • Мнения: 0
и във Велико Търново нямаше към 11 часа Cry

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Пощата - София няма ! Туко що се обадих по телефона.

# 39
  • Мнения: 14
и в Асеновград няма детски ,проверено  в 11 ч

# 40
  • Мнения: 75
за варна някои да има инфо
за варна какво може да се каже-ами НЯМА,проверих в 13,и нищо,другата седмица не се надявайте по-рано

# 41
  • София
  • Мнения: 964
  София  - пощенска банка  няма  в 13 ч.  Не знам това  снощи  ,че  в пощенска  - Дружба  има детски  слух ли  беше ?  Да не би  да е  някакъв друг превод  ,  а   не детски?   Ако  има  в пощенска   Дружба  би   трябвало  навсякъде  да  има ???  Освен това  не  виждам някой  друг да е писал ,че  някъде  има  детски?

# 42
  • Мнения: 2 957
ЦКБ Варна няма.Нито детски, нито майчински.

# 43
  • Мнения: 141
Днес не съм проверявала,но като ви чета и тук сигурно няма Sad
А защо ги бавят толкова,до есента ги превеждаха дори преди 15-то число Mr. Green

# 44
  • Мнения: 0
И утре ако няма - дано в понеделник. Напоследък на мен все в понеделник ми ги превеждат.

Общи условия

Активация на акаунт