Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?- 15

  • 50 055
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, и от мен.Организираме, представители от всички градове в гр.София на 1.06.2010год. За среща с Бойко Борисов,Тотю Младенов и Симеон Дянков.Майките, които искат по добро бъдеще за децата си нека се свържат на лични! http://www.bgpetition.com/za-decata-na-RB/index.html

# 16
  • Мнения: 413
София-Дружба - Пощенска банка има

Честито на печелившите smile3501
Съмнявам се, че на провинциалните-Пощенски банки ще има превод Naughty
Ха ,дано ме опровергаят и утре да ни зарадват Praynig

# 17
  • Мнения: 20
Според мен ще има детски другата седмица към края

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Аз вече три месеца ги получавам на последната дата на месеца, така че и сега чакам за 31  Sad

# 19
  • Мнения: 0
И аз съм на Пощенска банка но нямам. Дръпнати ми са само парите за месечно обслужване.

# 20
  • Мнения: 9 441
Пощенска Ловеч -нямаааа Naughty

# 21
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Добро утро и от мен-Пловдив ПИБ-няма засега,айде успех на всички,а на изтрещелите да ходят да се  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 1 187
Пощенска-София има! Вчера ми бяха отразени в сайта на НОИ,а сега ги видях през банкирането.

# 23
  • Мнения: 86
Пощенска-София има! Вчера ми бяха отразени в сайта на НОИ,а сега ги видях през банкирането.


4акай 4акай...говорим за детски не за май4ински!и аз в4ера си видях последните май4ински в сайта на НОИ!!!
Тук говорим за детски надбавки изплащани от социалните!

# 24
  • Мнения: 9
еееееееееее,фалшива тревога.Ама ,не бъркайте майчинството с детските,бе,хора!35 лв. майчинство ли вземате?Или пък 70?

# 25
  • Мнения: 1 187
Пощенска-София има! Вчера ми бяха отразени в сайта на НОИ,а сега ги видях през банкирането.


4акай 4акай...говорим за детски не за май4ински!и аз в4ера си видях последните май4ински в сайта на НОИ!!!
Тук говорим за детски надбавки изплащани от социалните!

Да,знам.. Аз и двете ги получавам на една карта..преди два дни имах преведена малка сума,днес е повече(надхвърля детските).Каквото и да е,започнали са да пускат преводи.Аз видя ли ги отразени в НОИ,до ден-два са ми в картата.

дименцето 35 взимам,но ми бяха преведени първоначално 56 лв.за двете деца а общата сума е по-малка от "голямото" майчинство. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 9
Пощенска-София има! Вчера ми бяха отразени в сайта на НОИ,а сега ги видях през банкирането.


4акай 4акай...говорим за детски не за май4ински!и аз в4ера си видях последните май4ински в сайта на НОИ!!!
Тук говорим за детски надбавки изплащани от социалните!

Да,знам.. Аз и двете ги получавам на една карта..преди два дни имах преведена малка сума,днес е повече(надхвърля детските).Каквото и да е,започнали са да пускат преводи.Аз видя ли ги отразени в НОИ,до ден-два са ми в картата.

дименцето 35 взимам,но ми бяха преведени първоначално 56 лв.за двете деца. Rolling Eyes


Но от НОИ превеждат майачинство,а детските от СП.Така,че като ги видиш в нои,това е майчинство!

# 27
  • Мнения: 1 187
Има и друг момент.Ако сега детето навършва годинка,може да с ати изплатили майчинството на 2 пъти<

Да,и аз така си помислих.. Май има някакво изравнение ли що ли,сумата хич не ми се връзва и ме обърква. ooooh!

# 28
  • Мнения: 9
Има и друг момент.Ако сега детето навършва годинка,може да с ати изплатили майчинството на 2 пъти<

Да,и аз така си помислих.. Май има някакво изравнение ли що ли,сумата хич не ми се връзва и ме обърква. ooooh!

Моята също ще навършва годинка и се чудя какво ще взема.Но,хайде спам,че ще ни бият!ДАно и детски преведат!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 709
В Пловдив още няма детски, но си мисля, че още е рано. Другата седмица може и да има.

Общи условия

Активация на акаунт