Дюкан отново ни зове - подготовка за море - 231

  • 31 627
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Много си прав Дон майката му е не в смъкването а в задържането и не може до безкрайност да правим Дюкан все пак и смият той го е казал.Да се надяваме да сме стриктни и в трета и в четвърта за да запазим постигнатото с много труд.

# 31
  • Мнения: 7
Здравейте!  Laughing
Честит да е на всички ни най-българският празник!  Hug
ttedkata, търсих те на снимките, а само красиви ученички видях ... а една в черно рокле така приличаше на теб  Hug Браво!
Аз днес влизам в трета фаза на 75.500 кг., хапнах резенче ябълка, парче (към три залъка) хляб с малко сиренце и това ще да е за днес. Ще увеличавам количествата постепенно, ще следя кантара и ще докладвам. Искам още веднъж да ви благодаря за страхотната подкрепа, без която никога, ама никога нямаше да стигна дотук! Обичам ви!  Hug

# 32
  • Мнения: 63

... Имам чувството че 90% от хората тук не разбират че проблема не е в смъкването на килограми а в задържането им после. 

Колко пъти смятате че можете да сваляте, качвате, пак да сваляте и после пак да качвате ... едва ли е безкрай....
Не знам дали са 90%, но има нещо вярно.
Дюкан е описал какво се случва в организма по време на отслабване. Плашещо е! Затова голямата битка трябва да е в запазването на новото тегло  Peace
Мис Марпъл, честито и успех    bouquet    Не се съмнявам, че ще се справиш, ти можеш  Hug

# 33
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Някой случайно да е наясно как стои въпросът с тофуто в трета фаза? Може ли да се консумира, по колко пъти и в какъв грамаж?

# 34
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Честит ви най-светлият, най-българският и най-хубавият празник!   bouquet

Дон-чо е прав, лесно се сваля, трудно се задържа. Онзи ден щерката беше абитуриентка и два дни празнуваме (по български на маса) и виждам колко съм променила отношението си към храненето, но и колко още има да внимавам и се контролирам. Позволих си много нережимности като четвъртофазник и днес кантарът веднага отчете един килограм отгоре. Веднага взимам мерки. Виждам колко е важно човек да внимава и да се мери редовно, за да не изпусне фронта.  Peace

Мис Марпъл, честит старт на трета   bouquet и да задържиш постигнатото с лекота! Hug

# 35
  • Мнения: 5 001

Вещи, Мастърче, Тедката (ако не бъркам), честит празник, момичета!   bouquet
Честит 24.05 на всички българи     bouquet
Брях! Разби ме  Hug Hug Hug Hug...Мерси много за поздравленията!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ И НАЙ-ВЕЧЕ НА КОЛЕГИТЕ!!!!

Кви хипопотами,кви чудесии,.....Нищо не разбраФ! Чакам обяснения на ЛС,че умрях от любопитство  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Русе
  • Мнения: 3
Честит празник момичета

ttedkata страхотна си, ти и роклята също
Вещи... темичката е прекрасна  newsm10
miss Marple  честита 3-та и успех    love001

# 37
  • Варна
  • Мнения: 276
Марпълче, успех с третата, миличко! ама не се и съмнявам, че ще се справиш без проблеми, с много търпение и стриктност! обичам те! Hug Hug Hug

Тумбе, Криска, Весинка, благодаря от сърце за хубавите думи и куража! ще се справя и тоя път надявам се с ваша помощ! Hug Hug Hug Hug

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
Честит празник на всички   bouquet
Честита трета на Мис Мърпъл, дано да успееш да задържиш постигнатото до тук и още минуси в трета   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 272
Добро утро,
Така е - ние абитуриентите спиме до късно  Laughing Благодаря на всички за суперлативите по мой адрес. Така се захласнах, че забравих да уважа кантарев, но вече подхапнах и днес ще го пропусна.Това се случва на моя милост за първи път от 02.01.2010г, но надявам се за последен.
Относно снимките на първа - мисля да се пробвам таз година с втория стайлинг, а не с водолазен костюм.
Честит празник на всички! Честит празник специално на вас КОЛЕГИ!
Искам точно в този ден да споделя с вас какво щастие за мен е да съм УЧИТЕЛ. Често съм обвинявана за това, че съм млада и съм в училище. На няколко пъти съм получавала репликата - тя щом на тези години е в училище, явно не може да прави друго. Безкрайно наранена от тях всеки ден се старая да докажа, че не е така. Не на тях а на себе си. Най-прекрасния момент в една цяла учебна година е точно този празник. Месец май е месеца на равносметките. И никога нищо не е било по - ценно за мен от едно детско благодаря, и една детска усмивка. Дори когато съм се тресяла от нерви за това, че някой го мързи или се опитва да мине между капките, точно в тези дни ,покрай най-светлия празник на БЪЛГАРЩИНАТА ,когато виждам какво съм направила от буцата пластелин която е дошла при мен в началото на септември си казвам - ИМА СМИСЪЛ ОТ ТОВА КОЕТО ПРАВЯ.

http://liternet.bg/publish6/dzh_shlatyr/uchitel.htm
Съжалявам за отклонението но имах нужда да го излея, а ви чуствам достатъчно близки за да го споделя с вас.

Rinusha  - да биолог съм  Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 15:34 от ttedkata

# 40
  • Мнения: X
ttedkata, поклон

4естит празник на вси4ки просветители
  bouquet


Мис Мърпъл
, стискам палци да успееш

# 41
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Дидранад,честита ти абитуриентка,да ти е жива и здрава и много да те радва!!!
Тедката,така е права си!Честит празник!!!  bouquet

# 42
  • Мнения: 56
Хоп и аз в новата темичка!:)))

Честит празник на всички!

Благодаря ви от сърце за топлото посрещане и съветите.
Тази пуста вода я недолюбвам, но ще се науча да я пия. Да видим кой по-инат. Wink

ttedkata, страхотно изглеждаш!
miss Marple
, шапка ти свалям! Сигурна съм, че ще се справиш и с 3-та.

Миналата година с този режим свалих 13кг., но прескочих 3-та и си лепнах 7-8 за няколко месеца.
Сега се надявам да ги сваля и задържа. Винаги когато мога ще влизам тук, защото много ме мотивирате.

Хубав ден и много усмивки!

# 43
  • Измир
  • Мнения: 645
ЧестИт празнИк!   bouquet

Тедката, Изглеждаш прекрасно! Радвам се, че Има учИтелИ мИслещИ като теб И се надявам да стават все повече   bouquet.

МИс Марпъл, звучИш уверено. Смело напед, тИ сИ знаеш кое е най_доброто за теб  Hug.

Аз днес съм 61.600, но няма да сменям лИнИйката, докато не гИ вИдя 3 пореднИ дена  Simple Smile. Иначе започнах да се зачИтам на първа странИчка за Трета фаза И не мИ е ясно далИ трябва да се продължИ с трИцИте?
Сега да вИ споделя И още нещо. Усещам, че мИ се Иска (от суета лИ не знам) да карам до 58 кг. Калкулаторът мИ даде 60 кг, но аз зададох даннИ от последнИте 5 годИнИ, през коИто ИлИ бях бременна ИлИ кърмех  Crazy Забелязах, че много момИчета се подлъгват така, но ако задържам 5 дена подред сИ обещавам да мИна в трета. ПредИ да забременея с първото дете съм поддържала 55_56 кг, но мИ се струва, че това е нереална цел сега.

И едИн въпрос _ някой забелязал лИ е да му ИзбИват пъпкИ по лИцето И тялото? ДорИ И в пубертета не съм Имала акне, а сега се сдобИх с целИ 2 пъпкИ на лИцето И 2_3 по краката. ДалИ не е от Изхвърлянето на токсИнИте  newsm78?

# 44
  • Мнения: 833
здравейте сладури Hug Hug Hug
Хайде 3 страничка -3кг newsm68,голямо задържане ,голямо чудо става при  мен ,един ден минус,на другият ден някакъв гаден плюс и така вече около 10дни newsm78 #Cussing out 
МИс Марпъл успех с трета  bouquet

ttedkata, страхотно изглеждаш! smile3501
Лека и отслабваща вечер

Общи условия

Активация на акаунт