Дюкан отново ни зове - подготовка за море - 231

  • 31 622
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 167
olgarita, аз съм с проблемна кожа и пъпки по лицето. Но откакто съм на режима акнето поутихна /пъпчиците понамаляха, но не са изчезнали съвсем/.
Личицето ми изглежда по-добре сега.
При теб предполагам, че е от изчистване на организма.

# 46
  • Мнения: 6
Здравейте и честит празник на всички!
Нова съм тук, но ви следя постоянно. Започнах диетата преди 12 дена и имам свалени 2,5 кг. (8 дни първа фаза и после 4/3). Спазвам всичко абсолютно точно и четейки вашите резултати, виждам, че сваляте повече килограми ... Дали е имало и други, които са започнали да свалят по-бавно? Или просто това не е моята диета ...?
Имам доста за сваляне - висока съм 178 см. и стартирах с 97,5 кг., а в момента съм 95 кг. Така че не е, защото имам да свалям малко (де да беше така ...)

Поздрави и успех на всички!

# 47
  • Мнения: 19
linaaa с теб явно ще си правим компания  Hug аз съм с режима вече 13 (каръшки  Cry ) ден , свалила съм 4 кг като започнах с 97.Не е голяма разликата но все пак обърни внимание на храните които приемаш - от нещо може да сваляш от друго да задържаш ... А и как си с течностите ?Аз в началото пиех по 2л , сега от 3-4 дена се хващам че стигам 3л но явно си е необходимо.
Аз вече се чувствам по добре - болката изчезна но все пак ми е притеснено.Дори се хванах че мисля да спирам режима но уж държа фронта все още   ooooh!

# 48
  • Мнения: 6
k_remi, k_remi, ще си страдаме заедно  Simple Smile Пия най-малко 2 л. на ден ... Сега съм решила да намаля млечните, за да видя дали нещо ще се промени.
Няма да се отказваме! Поне 2 месеца ще се пробваме, а после ще видим ... Надявам се, че "специалните" ни организми ще отреагират на усилията  Wink. Аз съм голям инат и дори това задържане ме амбицира още повече! Ще ги преборя тия килограми! ... или ще изхвърля кантара!   Laughing

# 49
  • Мнения: 74
Здравейте, мили момичета!
Честит празник на всички и особено на учителите и тези, които се занимават с наука и култура! Аз самата много исках да преподавам, но не ми разрешиха, защото не съм минала педагогическите изпити. А пък съм изчела доста литература по методика на преподаването, но ... това не се брои. Така че - шапка ви свалям, учители!
Колкото до храненето след успешното сваляне на килограмите - много е важно вътрешното осъзнаване на вредните храни. Ама осъзнаване до степен, при която наистина да ти се отще да ги ядеш. Откакто започнах да се занимавам с темата анти-ГМО, изчетох огромно количество информация. Покрай темата от хладилника ни изчезнаха всички кренвирши, салами и други продукти, съдържащи соя и Е-та. Започнах да правя на малката бисквити, вместо да й купувам. Искам да се науча да правя шунка (ако някоя от кулинарките знае как се прави - моля да ми пусне рецепта!). Само ми седи големия страх - какво ще правя със сладкото. Подсладителите наистина са вредни и сега си ги употребявам, защото е временно. Но после? Не знам как ще ограничавам захарта. Но степ-чета и подобни неща - не повече от два пъти годишно. Овкусявам с канела, нес-кафе, ромова есенция (все не мога да намеря шоколадова). Това действително е много важно!
В сряда става един месец, откакто съм с вас, ще си го отпразнувам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 0
 k_remi и linnaa,и аз сам във вашето полложение smile3518
     24 ден ми е днес,а от 74те кг съм свалила само 5кг,но няма отказване!
    ще си помагаме и ще се подкрепяме взаимно,за това сме тук! newsm10 smile3525
  

   korhi68,благодаря за помоща! smile3525

# 51
  • Мнения: 139
Честит празник момичета и най вече учителското ни присъствие!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Тедката, освен че си се вталила неузнаваемо, искам да ти кажа, (ти си го знаеш де), че да си учител е толкова сериозна и отговорна задача, че даже се удивих, как е възможно някой да подметне такова нещо  newsm78 Не обръщай внимание на никакви такива злобни изказвания и продължавай гордо да си работиш професията  Hug
Марпълче Hug честита и успешна трета  Hug
Тумбенцееее Hug Hug Hug олигавих компа с тоз дюнер...ам сега съм в трета и то на П...ама само да дойде ПЗ-то и ще ям, ще ям...малиии, обожавам дюнер  eat Пък рулцето си го спретнах и си облизахме пръстите със систъра.Мале, такъв трепач...няма такова нещо...само да ти кажа, че става и с изварата на Олимпус.Вчера отивам в Била и гледам -извара...търся цедено мляко, нъц...викам си, тя Тумбето се е объркала и е имала предвид извара Олимпус  Laughing Разбих я с две с.л.мляко и тогава сложих степчето.Ей го на рулцето в целия му блясък
http://kris70.multiply.com/photos/album/7#photo=74
Впрочем днес намерих цедено мляко в Кауфланд Mr. GreenДовечера пак ще джуркам рулце.
Аз свалих точно 1 кг за една семица. Ай дано и другата да е така  Laughing
От мен много гушлячета за който иска  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Едит:Тумбееее, пу първа кипра на йеденето  hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 56
Tumba_lumba, и аз преди малко правих вълшебното ти руло. Възхитително е и го препоръчвам на всички сладокусни като мен  Mr. Green
Днес ми е първи П след ПЗ дните и все ми се въртят в главата едни доматки, ама няма Simple Smile))

Хубава вечер на всички!

# 53
  • Мнения: X
Здравейте и честит празник на всички!
Нова съм тук, но ви следя постоянно. Започнах диетата преди 12 дена и имам свалени 2,5 кг. (8 дни първа фаза и после 4/3). Спазвам всичко абсолютно точно и четейки вашите резултати, виждам, че сваляте повече килограми ... Дали е имало и други, които са започнали да свалят по-бавно? Или просто това не е моята диета ...?
Имам доста за сваляне - висока съм 178 см. и стартирах с 97,5 кг., а в момента съм 95 кг. Така че не е, защото имам да свалям малко (де да беше така ...)

Поздрави и успех на всички!
Точно щях да се оплаквам и аз... След 5 ударни дни, днес ми е първи П/З ден. Абсолютно стриктна съм. Имах килограм и половина свалени първите 3 дена, но сега е само половин. Как се върна това кило обратно, не знам. Пия вода, карам колело поне час дневно, не прекалявам с млечните... и аз имам много за сваляне и аз се надявах на по-сериозно сваляне. Като че ли има малко намаляване в обиколките, поне според дрехите. Жалко че не се измерих при стартиране на диетата.
Няма да се отчайвам, ще карам като съм почнала. Дано темпа на сваляне се засили, че килата в повече страшно ми тежат.

# 54
  • Мнения: 36
Честит празник!!! Искам да ви попитам дали мога да си готвя във всякакви комбинации разрешените продукти, защото си имам рецепти, които са идеални дори и модифицирани спрямо режима. От днес съм на втори режим и с голям кеф си готвя прясно зеле с пилешки гърдички и доматки. И естествено си го позагорях .... без мазнинка е така  Grinning Една рецепта за кюфтенца с доматен сос си харесах за утре.  Сетих се да попитам и за морковите, мога ли да слагам в манджите и салатите и по колко?
А днес нямам никакъв апетит и само се наливам с вода ама явно нещо кръвното не ми е в ред, но сега зеле ще хапна.

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 20:00 от alex222

# 55
  • Мнения: 5
Здравейте момичета и честит празник!
Записвам се да ви следя. При мен всичко е наред, карам си линийката и си чакам..
Отивам да си направя пица за закуска, дано ми се получи.
Хубава вечер на всички  Hug
alex222 откъде ги гледаш тези репцепти?

# 56
  • Мнения: 2
Здравейте момичета които казвате ,че не смъквате бързо така е в началото защото се топят мазнинките а те както знаем не тежат ,но са доста обемни ,но за сметка на това пък намаляват мерките за това е хубаво не само да се теглите и да се ядосвате на кантара а и  да си мерите всеки ден мерчиците аз дори си ги записвам всеки ден .Освен това в книгата авторът е посочил схемата 5/5 като най ефикасна за смъкване на повече килограми,също не се препоръчва силов спорт в 1-ва и 2-ра фаза на режима а само разходки защото със спорта ще си превърнете сланинките в мускули които доста тежат.Режимът работи при едни по-бързо при други по-бавно ,но работи и то успешно стига човек да има воля и желание да постигне нещо.При всеки организъм темпото на свалянето е индивидуално така че не се плашете после нещата тръгват по-бързичко на долу.Пожелавам ви успех и силна воля да успеете да махнете тези килограми които със сигурност ви тежат (от собствен опит)  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 36
Петинка, рецептите са си неща, които си готвя попринцип, но сега ги съобразявам с позволените продукти. Аз за това питам дали може така.

# 58
  • Мнения: 56
Петинка, ето тук има много рецепти и все изпитани : http://dukanskirecepti.wordpress.com/

# 59
  • Мнения: 225
алекс 222 - по принцип може, та нали така са създадени всички дюкански рецепти  Simple Smile
Достатъчно е да съобразяваш наистина режимни продукти в гозбите си. Ако нещо те съмнява, питай в темата, винаги ще се намери някой да ти даде съвет, и като се получи една супер вкусотия, пусни и на нас готованковцитееееее  smile3508
моркови може, но по малко само в ПЗ

Аз съм страшно доволна, че има такива творци на кулинарното изкуство като Мис Марпъл, Мастерчето, Тумба лумба и други разни стари дюкеси, които вече не пишат   bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

Общи условия

Активация на акаунт