Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Не знам за хормоните,но главата ме цепи ужасно и започвам да се съмнявам,че е от времето.Нищо ми нямаше сутринта и само що излязохме на детската площадка и се започна.Задуха вятър,изви се буря,запраска проливен дъжд и ни пръсна.Главата веднага започна да ме боли 10 мин след излизането ми на въздух.Много е задушно вън,тежко и неприятно,а иначе не е студено.
Лоша година ! И времето не е в ред,не само ние хората.

Изчистих си балкона и съм готова за грил сезона.Всички стайни светя ги изнесох на терасата,масички,столчета,грил,фритюрник са в бойна готовност.Птици и дългоушко също са вън.Живот !  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 750
Днес майка ми получи мнооого цветя. Даже и аз намазах  Laughing И учениците й подарили много хубав подарък - сърчице на Сваровски и дебитна карта (заредена)  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 41
          Момичета,благодаря ви за картичките и хубавите пожелания!  Hug
   Ето и да похапнете виртуално за мое здраве :


                        
  
   Ето и да се подсладите:
 

# 18
  • Мнения: 108
  bouquet

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 12:19 от бяла лястовица

# 19
  • Мнения: 41
  Абе,то това за даскалите е вярно, само че и главоболията с днешните деца и родители хич не са им малко, така че не са за завиждане.

# 20
  • Мнения: 39
Малеее аз пък съм като пребита. От сутринта като ми стана лошо, чак сега станах от леглото. Толкова ми е слабо, че едвам гледам.

# 21
  • Мнения: 108
Не е лесно да се работи с деца и това не е професия за всеки.
Казах предното нещо на майтап.

# 22
  • Мнения: 38
Честит 24 май!
Честит рожден ден и на Радостислава!Нека бъде жива и здрава и семейството да и носи много усмивки и щастливи мигове!Весел празник!

# 23
  • Мнения: 108
 Peace

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 12:19 от бяла лястовица

# 24
  • Мнения: 39
Оффф де да беше от това ура щях да викам. Сега ми мина малко. Дремнах следобед с дребния и ми стана по добре. Дано утре ми е добре че в офиса ще е лудница а като не се чуствам добре и полудявам.

# 25
  • Мнения: 108
А ние следобед се посветихме на детски фест в нашия квартал.Хубаво беше,но дъждът пак изведнъж заваля и ни понамокри.Поскрихме се на по бира/сок и после пак замятахме крачоли.Детето се вози на въртележка,язди пони,яде захарен памук.Помотахме се и се прибрахме. Peace
И на мен ми се пооправи главата,но ми е много изморено и мисля след малко да си лягам.

# 26
  • Мнения: 39
Добро утро мами. Аз за разлика от вчера днес пращя от енергия. И много се радвам.
Ей по едно кафе за разбуждане

# 27
  • Мнения: 113
Добро утро и от мен!  Hug
Честит рожден ден на патерици на Ради, много здраве, обич, целувки и късмет!
Много хубава нова тема , браво!
И това заглавие ми харесва повече  Thinking
Слушам ви , времето е объркало много от вас.... Ами като казват, че цяло лято ще е така, м? ooooh! Само с повече жега щяло да е  Sick не понасям жегата!!! Повече харесвам зимата пред горещините  Rolling Eyes
Аз и вчера бях на работа. Уж да ходя на центъра да гледам малкия, че имали демонстрация, ама пак баба и дядо се вредиха  Tired ще има  bash
largefairy, радвам се, че ти е минало толкова бързо! Болен, в първия работен ден в натоварен офис - мнооого кофти ситуация....
И друг въпрос - преведоха ли ви детски?  Thinking

# 28
  • Мнения: 108
Добро утро,дами !

От мен остава освен да пусна порцията плодове за деня,а кафето го имате вече от Фейката.


Последна редакция: вт, 25 май 2010, 12:20 от бяла лястовица

# 29
  • Мнения: 52
Да се запиша и аз в тази хубава и оптамастична тема.Дано да видя навреме,ако си оговорите среша,че ми се идва много.Пишете ме и мен в списъка.Вчера ходихме на Плевен и за първи път за около 3 часа бях без деца  newsm44 .Починах си добре и заредена с нови сили ходихме на имен ден на чичо и там майка и татко ми доведоха децата.Прибрахме се в 12 часа.Добре,че Алекс стана без проблеми за градина.
Отивам да обличам Хриси и да отлитаме на вън,ако мога по-късно ще се включа пак.
Галка,не са превели още детските! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт