Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Да,Феята може да пусне анкета към темата с примерни дати кога да се срещнете и всеки може да гласува кога е най-удобно. Wink
И мен темата много ме кефи и ми действа много оптимистично.А аз сега похапвам диня и се настройвам за работа - ха ха.дано настройването не трае само до обяд,че ще ми се приспи тогава. ooooh!Майтап !

# 31
  • Мнения: 113
Дами, аз все питам ама  Whistling
Какви хобита имате? Аз само залитам насам -натам  Joy
Пъзели, гоблени, цветя, рибки, животни, мъже?

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 11:31 от мама Галка

# 32
  • Мнения: 108
Галке,редя пъзели с каката всеки ден,играем на настолни игри с нея.Общо взето следобедите и вечерите са ми посветени на нея.Иначе обичам да готвя и да си декорирам дома.
Обичам пикник сред природата и да ходя на кино.
Но най обичам да харча пари и да ходя на шопинг Blush.

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 12:07 от бяла лястовица

# 33
  • Мнения: 89
Веси, любопитни винаги ще има и отърване няма от тях. Mr. GreenДано поне не са завистливи #2gunfire
За детските надбавки още не съм гледала, но те все в края на месеца идват.Добре, че не разчитам на тях, а и те са толкова много, че незнам как да ги похарча. #Cussing out

# 34
  • Мнения: 52
Ами аз да си признай,нямам никакво време за хобита,но обичам да чета книги.много,да редя пъзели,но само с Алекс,което не ми дава възможност да редя това което аз искам и с много елементи (когато се роди Алекс,ми беше много скучно и си бях купила пъзели с по 2000-3000 части),обичам да си правя разни неща от хартия,тел и лепило.
А на мен не са ми превели още и майчинството  #Cussing out #2gunfire ,колкото и да не разчитам на детските,като няма и майчинство... #Crazy

# 35
  • Мнения: 108
Другарки,няма ви Naughty. Аз шетам с пълна пара.Направих вечерята,подредих масата и чакам съпружето най-после да се прибере,че да седнем като бели хора на масата.Даже и бирата му е отворена и влята в чашата.И после ми кажете,че не съм примерна съпруга Mr. Green.
Детето ми е пълна отмяна,с мене бърка кайма за кюфтаци,подава ми картофи-супер димакиня Wink.
Айде гутен апетит на всички,че съм зверски гладна и едва дочаквам. Flutter

Току що ми се обадиха от лабораторията,защото предната седмица ми взимаха кръв при док.И се оказа,че имам лиспва на желязо.Разгеле ! Вече знам защо от седмица насам съм със страшното главоболие,умора и отпуснатост.От утре започвам да вземам желязо всяка сутрин. Peace
Дано да има ефект !  Praynig

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 20:34 от бяла лястовица

# 36
  • Мнения: 39
Еее дано това да е бил проблема. Да не се мъчиш повече. Аз до сега правих панирани месца на мъжо и сега седнах да видя накъде сте кво сте.

# 37
  • Мнения: 38
Здравейте и от нас!Ние от скитане по улиците не може да се завъртим тук. Mr. Green Утре ще идва пак ортопед да види Габи,та да видим какво ще каже.Направо онемях като каза,че вече взима 40 лева,а само преди 2-3 месеца беше 30 лева.Вдигат само цените в тази криза,но заплати не дават.Пълен кошмар. #Cussing out Поне днес са ми превели майчинството.На Веси пожелавам скоро да и минат неразположенията и да е в кондиция. Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: 39
ЕИйй добро утро бре. Къде се скрихте всички значи.Хмм...
По въпроса за хобитата. Основното да карам колело-когато позволява времето. Другото да рисувам-има едни такива неща - рисуване по номера. Много са интересни. Картинката е очертана и са номерирани секторите с кой цвят да се попълнят. С акрилни бои се прави и е доста занимателно.
Другото ми хоби е дългите разходки в гората. И компютърните игри. И мъжо само мрънка за последното.
Сега ще пусна и анкетка кога да ни бъде срещата най-накрая.....

# 39
  • Мнения: 89
Аз ли невиждам анкетата, гледам само нова тема newsm78
Видях,видях  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 39
Абеее забърках се просто. Като за първи път, анкетата е към тази тама. В последния момент видях откъде да я пусна анкетата към тази тема.Извинете за което.

# 41
  • Мнения: 89
аз гласувах  Peace

# 42
  • Мнения: 108
Аз да гласувам ли?  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 39
Че кво ти пречи. Току виж си долетяла от немско....

# 44
  • Мнения: 108
Другарки,бая тежка нощ изкарах - главоболие без край ooooh!.Сега таман се връщам от аптеката и от утре започвам по една таблетка желязце на ден.Офф,ще се побъркам.Попрочетох из нета,че липсата на желязо при бременните води до силно главоболие,умора.Та такива ти му работи.То едва ли веднага ще подейства,но дано от юни да се пооправя,че с това само лежане откачам вече.Да не говорим,че цяла нощ дежурих  в тоалетната.Ако не отида ме притиска долу и хептен не мога да заспя.Каката и тя нещо не можа да спи спокойно и ни гостува в спалнята.Разказвах приказки до 3 и половина ooooh!.
Също сънувах баба Cry.Толкова истински беше сънят,че даже се усетих по едно време как говоря на сън,но с почти затворена уста и фъфлеща.Какво ли може да значи това? Исках да я държа за ръцете,а тя все повече ми се изплъзваше.Накрая си тръгна през вратата с едно малко момченце (около годинка) на ръце и ми каза лека нощ Whistling.И аз се чух в просъница как се опитвам да кажа лека нощ,а не ми идва глас. Rolling Eyes

Толкова неща ми се иска да свърша,а не мога.Направо не ми е до нищо.Пак ще му спя явно и това е. Tired

Общи условия

Активация на акаунт