фейсбук

  • 282 707
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 77
А имате ли проблеми с качването на клипове? Откакто съм с новия профил но няколко пъти се опитвам да кача клип от ви бокс, но не мога.

Вчера не успях да споделя клип, но току що пробвах и стана!  Peace Пак ще да е някой бъг...  Tired

# 166
  • Мнения: 2
А имате ли проблеми с качването на клипове? Откакто съм с новия профил но няколко пъти се опитвам да кача клип от ви бокс, но не мога.

Вчера не успях да споделя клип, но току що пробвах и стана!  Peace Пак ще да е някой бъг...  Tired
И аз днес имах проблеми, но сега се получава.

# 167
  • София
  • Мнения: 1 845
Някой може ли да ми помогне защо не мога да се логна? Изписва ми Please Update Your Name on Facebook, след което ми дава Invalid name newsm78 Какъв е проблемът не мога да разбера?

ПП Разбрах  Confused

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 13:42 от tanini

# 168
  • Мнения: X
Аз продължавам да имам проблеми с линковете към определени страници. След като натисна " публикувайте връзка" ми изписва " обяснете нещо за тази връзка" или нещо подобно, цитирам по памет. Накрая все пак, не ми публикува връзката.

# 169
  • Мнения: 11 607
Мога ли да попитам тук - защо не мога да отворя фейсбука си от едния компютър у дома. И двата компютъра са с един и същ интернет. На единия имам ФБ без никакви проблеми, а на другия - ми се отварят почти всички сайтове, без ФБ и Фотобукета. Трих бисквити, трих ненужни неща от диска, рестартирах, но не и не....Смених 4 браузера - мозила, хром, опера, експлорер, но......Понякога за около 1 мин. има ФБ и забива...Едно безкрайно зареждане на сайта е само...Приемам идеи.....

# 170
  • Мнения: 0
Някой ще ми каже ли дали има опция да се забранят коментарите под някоя снимка или албум? Rolling Eyes

# 171
  • Мнения: 1 446
Някой ще ми каже ли дали има опция да се забранят коментарите под някоя снимка или албум? Rolling Eyes

Можеш да ги триеш така или иначе. А иначе можеш да я скриеш от определени хора.

# 172
  • Мнения: X
Системата им за сигурност е комична. Какво като мога да огранича стената си, информацията, снимките...Та нали всеки коментар на приятел под моя снимка, автоматично дава право на неговите приятели да прочетат коментара и да разгледат целия албум. С новия профил е още "по- разголващо". Преди поне върху стената излизаха последните действия на приятелите ни, но съобщението гласеше например " Иван писа на Стената на Мария", докато сега  репликите са направо цитирани върху стените на приятелите на Иван.

# 173
  • Мнения: 77
...Та нали всеки коментар на приятел под моя снимка, автоматично дава право на неговите приятели да прочетат коментара и да разгледат целия албум....

Подчертаното е невярно! Може да се види само снимката, но не и целия албум! Разбира се, ако настройките на албума са правилно направени!  Peace

# 174
  • Мнения: X
Ама не става дума за моите настройки. Няма как да разбера дали на мен са ми гледали албумите, но аз редовно разглеждам тези на хора, които не са ми в списъка с приятели Embarassed...Достатъчно ми е само мой приятел да е коментирал една-единствена снимка от този албум. Проверявала съм, иначе снимките са им заключени. Може ли толкова хора да са все с неправилни настройки? newsm78

# 175
  • Мнения: 11 607
Може ли толкова хора да са все с неправилни настройки? newsm78

Може да, малко хора все още обръщат внимание на сигурността си. Аз и съм успявала, и не съм успявала да видя чужди снимки.....Според зависи....

# 176
  • Мнения: 77
Да, може, повечето хора, колкото и да се правят на отворени, нямат представа как да боравят с това чудо Интернет и в частност фейсбук!

Конкретно за снимките - днес видях, че една приятелка е тагната на някакво парти, но неможах да разгледам другите снимки(освен двете с таг). Явно непознатия за мен човек е с правилните настройки!

Отделно има хора Z, които си мислят, че са "заключени", но ако станеш приятел на техен приятел виждаш всичко на въпросния Z. (аз така следя една жена  Embarassed ).

Има опции, дори да не ти се виждат приятелите, но много малко хора го знаят! Може да излизаш или не в търсачките и разни подобни!

# 177
  • Мнения: X
Да не ти излиза името в търсачките знам как става, но това да не ти  се виждат приятелите-не, ще ме светнете ли? Grinning

# 178
  • Мнения: 77
Да не ти излиза името в търсачките знам как става, но това да не ти  се виждат приятелите-не, ще ме светнете ли? Grinning

Ще ми дадеш ли 2 мин време .....  Grinning


EDIT: Разгледай снимките:

Стъпка 1
Стъпка 2
Стъпка 3
Стъпка 4

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 22:08 от Viktoria®

# 179
  • Мнения: 347
Я и аз да питам тук. Знаете ли дали има начин някой да се вмъкне в нечий списък с приятели. Накратко. Преди няколко дни забелязах странна личност в приятелите си. Изтрих го. Проверих дали съм го изтрила. След два дни пак беше в приятелите ми. Изтрих го. Проверих дали е изтрит. След известно време пак. Изтрих го и от два дена не се е случвало. Имам конкретен заподозрян, който евентуално може да се крие зад този профил и малко ме хвана параноята. Иначе известия на пощата за добавен приятел нито веднъж не съм получила. Паролите на пощата и ФБ за различни и са сложни. За непознати почти нищо от профила ми не се вижда. Сега махнах и възможността да ме добавят, освен приятели на приятели, махнах си списъка с приятели и сложих да не излизам в търсачките. Кофти ми е, че може някой приятел да не може да ме намери, ама докато не се оправя с тоя случай май така ще го оставя. Може и да е някакъв бъг на ФБ, покрай новите профили или да има някакъв бъг, от който въпросният човек да се възползва. Идеи?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт