"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 488
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 563
Аз съм си избрала мъж, който мисли с главата си, не с онази си работа. Казвам не на секс и той знае, че имам по-ниско либидо от неговото и не ми се прави. Случвало се е да се навия без да ми се иска, повече от любов към него и от надежда, че пък като започнем, може и да ми се прииска (и ми се е приисквало, и още как).

Не бих изтърпяла да ме онождат когато си поискат, като някакво животно.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 335
Ай стига, па вие, ма! Мъжемразки!
Докато живеехме в онзи квартал всеки път като срещнехме въпросните съседи майка ми се хилеше и изчервяваше като младо момиче. Знаете ли колко е хубаво да виждаш всекиднево тези малки радости в очите на мама?

# 17
  • Мнения: 322
Ако наистина нямам желание, милото остава на сухо  Whistling Не съм секс кукла, все пак.

# 18
  • Мнения: 2 175
Ами..аз не отказвам.. Embarassed Heart Eyes

Друг е въпросът, че Милуто винаги ме сканира и не се налага да се правя на маймуна..Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Колежките ти,които мислят така,на каква възраст са?Може би,ако ми го споделя някоя жена над 50г. по бих и се вързала на приказките.
Мен ме прави на маймуна само малката маймуна от подписа ми.И то здравата.... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 569
Аз съм си избрала мъж, който мисли с главата си, не с онази си работа. Казвам не на секс и той знае, че имам по-ниско либидо от неговото и не ми се прави. Случвало се е да се навия без да ми се иска, повече от любов към него и от надежда, че пък като започнем, може и да ми се прииска (и ми се е приисквало, и още как).
и аз съм така



Спомням си една тема за свекървите от преди години.
Една съфорумка обясняваше как свекърва й й давала съвети да си ляга по нощница и без гащи, за да може мъжа по всяко време "да се облекчи".

Чувала съм и други бабини деветини: "Може хляб да месиш и ръцете ти да са нацапани с тесто, ама мъжът като те поиска - вдигаш ръцете (и полата сигурно) и му даваш"  Joy
Ееех, как са ги възпитавали нашите баби... жалка картинка.  Tired
...и накрая 5-6 дечица  ooooh! Tired

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Колежките ти,които мислят така,на каква възраст са?Може би,ако ми го споделя някоя жена над 50г. по бих и се вързала на приказките.
Мен ме прави на маймуна само малката маймуна от подписа ми.И то здравата.... Mr. Green
Едната е колкото мен - 35 години, другата е малко над 40. Затова се облещих, като ги чух какви ги приказват. Млади жени, а с такива изостанали разбирания - все едно бабки.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 335
Това е щото, доколкото съм те чела, на тебе доста си ти се иска.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 914
La Sombra
 изказването им е показател на самочувствие.

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не те разбрах, Звездичка. Тоест, ниско самочувствие, нали?

# 25
  • Мнения: 2 175
Това е щото, доколкото съм те чела, на тебе доста си ти се иска.  Mr. Green
ми кво да правя - след 35 нещо хормоните се разкачаха като луди..Wink)

# 26
  • Мнения: 1 844
Не ми се налага да отказвам,защото когато мъжът ми види,че не съм на кеф въобще и не ме тормози за секс. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 448
Ей тука яко е двойния стандарт. Мъж на жена никога не трябва да отказва.    Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Жал ми е за такива жени. И най-ве4е за това, 4е те самите не осъзнават колко им е ниско ка4еството на живот Rolling Eyes Нямам предвид конкретно секса, а въобще цялото това изопа4ено схващане за любовта като робия Sick

# 29
  • Мнения: 543
Ей тука яко е двойния стандарт. Мъж на жена никога не трябва да отказва.    Naughty

Особено ако е чужда

Общи условия

Активация на акаунт