"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 483
  • 159
  •   1
Отговори
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Заради децата или нещо друго. Това изказване е на моя колежка, с която и с още няколко момичета тия дни си говорехме по женски за секс, мъже, контрацептиви и т.н. Та нейното схващане е, че на мъжа си секс не бива да отказваш, независимо дали на теб ти се иска или не. Иначе много лесно щял да си намери любовница и да зареже семейството и децата. Докато мигах на парцали и се опитвах да асимилирам казаното от нея, друга хвърли следващата бомба - това си били физиологични нужди на мъжете, които жените трябвало да задоволяват по всяко време, за да си седели мъжете при тях. От което вече се отказах да споря и се замислих само аз ли съм такова невиждано и нечувано същество, което не се интересува само от желанията на мъжа си, а и от своите. Та това ми прилича кажи-речи на изнасилване - нямам желание, не ми е до секс по някаква причина, но трябва да правя, за да угодя на мъжа си. Никога не ми е било проблем да кажа на мъжа си в прав текст, че просто нямам желание и не ми се прави секс точно в тоя момент. Не се оправдавам с главоболие, умора или друго - просто му казвам, че не искам и това е. Пък не съм имала проблеми с него. Не разбирам защо, ако не ми се иска, трябва "да се правя на маймуна".
Да питам и мъжете - ако виждате, че жената няма желание, настоявате ли? И ако тя кандиса въпреки явното си нежелание, само за да ви угоди, как се чувствате, все още ли имате желание да правите секс с нея?

# 1
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 500
Колежките ти не са в час. Мисля, че мнението им е породено от собствената им ниска самооценка. Изобщо не смятам, че трябва да се правя на маймуна в една връзка, а и по принцип де.
От друга страна, понякога апетитът идва с яденето, но това е друго.
 

# 2
  • Мнения: 372
Не, не трябва. Всичко зависи от желанието на двамата в дадения момент.
Правила съм компромиси, понякога, дори и да не ми се прави нищо на момента, зависи той как постави въпроса - така да се каже влизала съм в положение  Laughing  Смятам, че той също ми е влизал в положение. Честно казано никога не съм съжалявала, обикновено апетита идва с яденето  Mr. Green 
Но ако наистина не ми е до това, си казвам и толкова. Имам разбран мъж  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 011
Не ми се е налагало изобщо да се  правя на маймуна заради подобно нещо. Когато не съм била в настроение за секс съпругът ми не е настоявал. Същото важи и в обратния вариант!
 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 10 334
Не, не трябва да пускаш задължително мъжа в гащите си. Не трябва и да го чакаш с приготвена вечеря вечер, нито да му пазиш тишина неделя сутрин, докато печеш банички за закуска, гледаш бебето и се чудиш как да пуснеш безшумно прахосмукачка и да окосиш тревата, за да поспи още малко любимият.
Е..м ти и мъжа, дето ще си тръгне заради подобни нещица. Или дето ще му се прави секс с жена, на която очевидно й е неприятно в момента.  Sick

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
То е вярно, че апетитът идва с яденето, но това не значи, че човек винаги има желание - случва се понякога да няма и това е напълно в реда на нещата. От друга страна, ако на мъжа до мен не му пука дали искам или не, и настоява на своето, би ме навело на мисълта, че последното нещо, за което той мисли, съм аз и моето удоволствие.

# 6
  • Мнения: 1 128
Аз мисля, че единственият човек пред който мога да се правя, и се правя, на маймуна е детето ми.
А за мъжа и секса,ами случвало ми се е да не ми се прави нищо, но все пак да правя секс, заради него, но това беше само с бившия ми мъж. Аз бременна - никакво желание, той с голямо... та така. Взех си поуки от грешките, които допснах, сега вече не поставям себе си и желанията си под тези на партньора ми. Но не подценявам и неговите!!!

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз бременна - никакво желание, той с голямо... та така.
И това не е рядкост, а според мен е направо отвратително. Познато семейство се разделиха така - тя бременна, гади й се, лошо й, няма желание. Мъжът й я обвинил, че се лигавела и използвала бременността, за да се оправдава и наистина си беше хванал любовница.

# 8
  • Мнения: 593
Спомням си една тема за свекървите от преди години.
Една съфорумка обясняваше как свекърва й й давала съвети да си ляга по нощница и без гащи, за да може мъжа по всяко време "да се облекчи".

Чувала съм и други бабини деветини: "Може хляб да месиш и ръцете ти да са нацапани с тесто, ама мъжът като те поиска - вдигаш ръцете (и полата сигурно) и му даваш"  Joy
Ееех, как са ги възпитавали нашите баби... жалка картинка.  Tired

По темата, мисля, че на един мъж няма да му достави особено удоволствие да "оправя" жена, която в момента не е в настроение за секс.
Добре, че повечето днешни мъже разбират това, та не ни се налага да се правим на маймуни.

# 9
  • Мнения: 2 011
Аз бременна - никакво желание, той с голямо... та така.
И това не е рядкост, а според мен е направо отвратително. Познато семейство се разделиха така - тя бременна, гади й се, лошо й, няма желание. Мъжът й я обвинил, че се лигавела и използвала бременността, за да се оправдава и наистина си беше хванал любовница.
Да ,  наистина е отвратително .... Но съм чувала това от жени !  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 128
Аз бременна - никакво желание, той с голямо... та така.
И това не е рядкост, а според мен е направо отвратително. Познато семейство се разделиха така - тя бременна, гади й се, лошо й, няма желание. Мъжът й я обвинил, че се лигавела и използвала бременността, за да се оправдава и наистина си беше хванал любовница.

La Sombra, не знам дали е имал любовници, а и честно казано изобщо вече не ме вълнува, но наистина е ужасно. За мен това си беше тормоз!

# 11
  • София
  • Мнения: 10 334
"Може хляб да месиш и ръцете ти да са нацапани с тесто, ама мъжът като те поиска - вдигаш ръцете (и полата сигурно) и му даваш"  Joy
Майка ми и вуйчо ми и  досега си спомнят с умиление милата съседска картинка (видяна през прозореца, без пердета, разбира се) как мъжът със свалени гащи до коленете и щръкнал...щик... се тътри подир  жена си, която мие чинии, а тя го пляска със сапунени ръце през...щика...да я остави на мира.  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 593

Майка ми и вуйчо ми и  досега си спомнят с умиление милата съседска картинка (видяна през прозореца, без пердета, разбира се) как мъжът със свалени гащи до коленете и щръкнал...щик... се тътри подир  жена си, която мие чинии, а тя го пляска със сапунени ръце през...щика...да я остави на мира.  Heart Eyes

НО-МИ-НА-ЦИ-Я!  newsm18

(Не знам за какво, ама заслужава награда Може би  нещо от типа "Нетърпелив щик" или "Винаги готов")

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 17:33 от cybercat

# 13
  • Мнения: 2 448
Глупости! Ще ме заплашва с намирането на любовница? Ами ОК. Мисля, че за една жена да си хване любовник е далеч по лесно.   Wink

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Майка ми и вуйчо ми и  досега си спомнят с умиление милата съседска картинка (видяна през прозореца, без пердета, разбира се) как мъжът със свалени гащи до коленете и щръкнал...щик... се тътри подир  жена си, която мие чинии, а тя го пляска със сапунени ръце през...щика...да я остави на мира.  Heart Eyes

НО-МИ-НА-ЦИ-Я!  newsm18

(Не знам за какво, ама заслужава награда Може би  нещо от типа "Златен щик" или "Нетърпелив щик")
Награда, а?! Хубавичко бих го наградила аз ... като му строша някоя чиния в главата, като не разбира от дума.  Twisted Evil

# 15
  • Мнения: 2 563
Аз съм си избрала мъж, който мисли с главата си, не с онази си работа. Казвам не на секс и той знае, че имам по-ниско либидо от неговото и не ми се прави. Случвало се е да се навия без да ми се иска, повече от любов към него и от надежда, че пък като започнем, може и да ми се прииска (и ми се е приисквало, и още как).

Не бих изтърпяла да ме онождат когато си поискат, като някакво животно.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 334
Ай стига, па вие, ма! Мъжемразки!
Докато живеехме в онзи квартал всеки път като срещнехме въпросните съседи майка ми се хилеше и изчервяваше като младо момиче. Знаете ли колко е хубаво да виждаш всекиднево тези малки радости в очите на мама?

# 17
  • Мнения: 322
Ако наистина нямам желание, милото остава на сухо  Whistling Не съм секс кукла, все пак.

# 18
  • Мнения: 2 175
Ами..аз не отказвам.. Embarassed Heart Eyes

Друг е въпросът, че Милуто винаги ме сканира и не се налага да се правя на маймуна..Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Колежките ти,които мислят така,на каква възраст са?Може би,ако ми го споделя някоя жена над 50г. по бих и се вързала на приказките.
Мен ме прави на маймуна само малката маймуна от подписа ми.И то здравата.... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 569
Аз съм си избрала мъж, който мисли с главата си, не с онази си работа. Казвам не на секс и той знае, че имам по-ниско либидо от неговото и не ми се прави. Случвало се е да се навия без да ми се иска, повече от любов към него и от надежда, че пък като започнем, може и да ми се прииска (и ми се е приисквало, и още как).
и аз съм така



Спомням си една тема за свекървите от преди години.
Една съфорумка обясняваше как свекърва й й давала съвети да си ляга по нощница и без гащи, за да може мъжа по всяко време "да се облекчи".

Чувала съм и други бабини деветини: "Може хляб да месиш и ръцете ти да са нацапани с тесто, ама мъжът като те поиска - вдигаш ръцете (и полата сигурно) и му даваш"  Joy
Ееех, как са ги възпитавали нашите баби... жалка картинка.  Tired
...и накрая 5-6 дечица  ooooh! Tired

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Колежките ти,които мислят така,на каква възраст са?Може би,ако ми го споделя някоя жена над 50г. по бих и се вързала на приказките.
Мен ме прави на маймуна само малката маймуна от подписа ми.И то здравата.... Mr. Green
Едната е колкото мен - 35 години, другата е малко над 40. Затова се облещих, като ги чух какви ги приказват. Млади жени, а с такива изостанали разбирания - все едно бабки.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 334
Това е щото, доколкото съм те чела, на тебе доста си ти се иска.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 914
La Sombra
 изказването им е показател на самочувствие.

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не те разбрах, Звездичка. Тоест, ниско самочувствие, нали?

# 25
  • Мнения: 2 175
Това е щото, доколкото съм те чела, на тебе доста си ти се иска.  Mr. Green
ми кво да правя - след 35 нещо хормоните се разкачаха като луди..Wink)

# 26
  • Мнения: 1 844
Не ми се налага да отказвам,защото когато мъжът ми види,че не съм на кеф въобще и не ме тормози за секс. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 448
Ей тука яко е двойния стандарт. Мъж на жена никога не трябва да отказва.    Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Жал ми е за такива жени. И най-ве4е за това, 4е те самите не осъзнават колко им е ниско ка4еството на живот Rolling Eyes Нямам предвид конкретно секса, а въобще цялото това изопа4ено схващане за любовта като робия Sick

# 29
  • Мнения: 543
Ей тука яко е двойния стандарт. Мъж на жена никога не трябва да отказва.    Naughty

Особено ако е чужда

# 30
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам дали са за съжаление или за "набиване на канчетата". Много грозно ми се струва това, мъжът ти да те ползва като инструмент за задоволяване когато му скимне и ти да се съгласяваш с това заради това или онова. Ама пък преди време се изкефих на една приятелка, мъжът на която я заплашил, че тръгва да си търси любовница, защото не му била давала от месец и половина. Само да уточня, че тогава тя беше в болница заради здравословен проблем и й трябваше доста време да се възстанови. И като я заплашил, тя му изкарала куфара, отворила му вратата и му рекла: "Айде, прав ти път и повече не се връщай." Ха познайте дали е тръгнал да търси.

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Липсата на секс наистина може драсти4но да влоши отношенията между двама души. Ама какво се обясняват, не знам...Като си стигнал дотам, 4е да търсиш секс навън, какво има да заплашваш - отиваш, вършиш си работата и си трайкаш. Тия, дето заплашват, си остават май само със заплашването Laughing

# 32
  • Мнения: 581
 Аз съм винаги готова, защото мъжът ми е толкова неустоим, че за 10 години съм му отказвала може би 5 пъти. Изключвам дните, когато съм в цикъл, тогава му е забранено да ме пипа.

# 33
  • Мнения: 59
Аз също съм на принципа,по добре му дай,защото после ми излиза през носа.Два дни поне,в къщи не се търпи.И вече ми е като навик,но и чесно си признавам,няма случай да съм съжалявала след това. Joy
Замисляйки се,май не ми остава време, аз да си поискам. Thinking

# 34
  • Мнения: 2 161
Естествено,че секс не се отказва.Понякога не ми се правят тренировки,но после си казвам:ей,добре,че не пропуснах днес!Или пък вчера не ядох череши и после умрях от яд,когато свършиха.Аз не изпитвам страх,че ще ми изневери,все пак се познавам.Но защо да не си доставя удоволствие?И защо на него да не доставя удоволствие?Прави ли ме маймуна това,че искам и давам?Дори и да ме прави-не ми пука,защото се чувствам перфектно.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 532
Аз в момента се правя на свещена крава.
Правя секс, само когато аз поискам и не ми се спи.

# 36
  • Мнения: 6 887
Да питам и мъжете - ако виждате, че жената няма желание, настоявате ли? И ако тя кандиса въпреки явното си нежелание, само за да ви угоди, как се чувствате, все още ли имате желание да правите секс с нея?


За инцидентни случаи ли говорим?

# 37
  • Мнения: 2 457
Освен ако твоите приятелки не са арабки, не разбирам разсъжденията им...Гадно ми е че има такива жени  Sick

# 38
  • Мнения: 364
Аз не използвам крайностите винаги и никога... Случвало ми се е, ако не ми се прави секс, да му направя на него хубаво. И от това пък на мен ми става хубаво.. И всички сме доволни  Mr. Green

Аз не винаги правя секс с цел кулминация.. Понякога се случва ей така.. И пак ми е гот.

# 39
  • Мнения: X
И аз му отказвам, и той на мен, ако категорично в момента на единия от двамата не му е до това.
Не мога да се преструвам, всичко отива по дяволите и си разваляме и двамата настроението.

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да питам и мъжете - ако виждате, че жената няма желание, настоявате ли? И ако тя кандиса въпреки явното си нежелание, само за да ви угоди, как се чувствате, все още ли имате желание да правите секс с нея?


За инцидентни случаи ли говорим?
Ами липсата на желание при мен например е инцидентна, за другите жени не знам. Но мисля, за себе си, разбира се, че ако само няколко пъти го направя без желание, за да угодя на мъжа си, после много трудно би се зародило спонтанно желание.
Алексче, и при нас е така. Предпочитам да откажа или да ми откажат, вместо да се насилваме и накрая да се стигне до пълен провал с всичките му екстри.

# 41
  • Мнения: X

... и накрая да се стигне до пълен провал с всичките му екстри.
...последван от въпроса: "Добре де, що просто не каза, че не ти се прави нищо?!"  Laughing

# 42
  • Мнения: 6 887
Ми така няма проблем.

# 43
  • Мнения: 1 287
Желанието за секс е като желанието за всичко останало-няма ли го, не се получава.
Правила съм секс, когато не съм имала желание, после винаги сeксът е бил неудовлетворителен.
От отсрещната страна очаквам разбиране, ако такова ми бъде отказано, значи не съм се спряла на подходящия човек.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 17:14 от zila1

# 44
  • Мнения: 364
А само при мен ли апетитът идва с яденето?

# 45
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
А само при мен ли апетитът идва с яденето?

М не, не е само при теб, аз лично се възбуждам по време на самия секс - в първата част  Mr. Green- целувки, натискане и т.н. а, бе дет се вика и една усмивка ми е достатъчна понякога  Laughing.
Само като си седя, няма как да ми се прииска. Въпреки, че и аз като Магаренцето толкова съм се разпасала след 35-те, че.....явно е нещо с хормоните, ама пак трябва си някой да ги запали...
А специално за маймуните - просто няма как да стане -  ако ме е взел заради секса - щях да си вървя с  тарифата...Така, де!
Случвало се е  удоволствието да е единствено за него, но го е разбирал и оценявал - и пак решението за това е било изцяло мое - дали, защо и как!

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 21:05 от Wild_rabbit

# 46
  • Мнения: 372
Ако не съм болна обикновено и на мен ми идва апетита  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 8 999
Хе, че аз ако се водя по желанието на мъжа си, ще трябва да откликвам сутрин, на обяд и вечер, а понякога и за следобедна закуска. Ама не съм толкова даянлива. Един хубав секс ми държи няколко дни и хич не ми се мисли за интимности през това време.
Та затова в нашето семейство, сексът зависи изцяло от моето желание, а не от неговото. Той мерак винаги има, ама рядко се получава всеки ден.
А веднъж като кажа "НЕ", никакъв апетит не ми идва, а даже напротив - колкото повече настоява, толкова по-отвратно ми става. Затова миличкият си знае и не врънка.
Колкото за изневерите - е, ако съм се минала в живота и съм се свързала с чак толкова елементарен мъж, за когото бракът ни се основава само на секса, то да си бия в стената главата е малко. Да съм мислила преди.

# 48
  • Мнения: 4 651
Не познавам мъже, които искат секс на ден по два пъти. Къде ги намирате?
Та за секса - колкото повече, толква повече. Защо трябва да е нещо, което мъжът иска, а жената не дава - не разбирам....

# 49
  • Мнения: 7 914
Не те разбрах, Звездичка. Тоест, ниско самочувствие, нали?

Да. Несигурност дори.
Въпросът е , че реши ли партньорът да изневерява, едва ли ще го спре това, че  му пускат винаги в брачното ложе.

# 50
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Не те разбрах, Звездичка. Тоест, ниско самочувствие, нали?

Да. Несигурност дори.
Въпросът е , че реши ли партньорът да изневерява, едва ли ще го спре това, че  му пускат винаги в брачното ложе.

Ама то това си е класика Mr. Green, Мойта много лесно се дава, ще търся по непрестъпна... Joy

# 51
  • Мнения: 7 914
Как беше пословицата?
 Чуждата кокошка, патка се вижда. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 569
Как беше пословицата?
 Чуждата кокошка, патка се вижда. Mr. Green
не  Naughty
На всекиму според нуждата,а на мене-чуждата.

# 53
  • Мнения: 7 914
Как беше пословицата?
 Чуждата кокошка, патка се вижда. Mr. Green
не  Naughty
На всекиму според нуждата,а на мене-чуждата.

Ама от моята се тръгва. Whistling


# 54
  • Мнения: 1 749
Не познавам мъже, които искат секс на ден по два пъти. Къде ги намирате?
Та за секса - колкото повече, толква повече. Защо трябва да е нещо, което мъжът иска, а жената не дава - не разбирам....


Ами така се получава,защото често жената се натоварва повече психически .Поне аз така си го обяснявам .Когато бЕхме студенти и нямахме проблеми ,можехме по цели дни да не ходим на лекции и ...да се усамотяваме в квартирата.А ся...деца,работа,домакинстване...На мен лично ми се отрази чувствително.Особено докато се аклиматизирам.

Приятно съм изненадана от множеството теми за секса напоследък.Това на пролетните цъфтежи ли се дължи?

# 55
  • Мнения: 212
Не знам,не разбирам.
Аз винаги имам желание,но дори и примерно,да ме "боли главата",точно след 3 минути съм забравила какво е главоболие и се настройвам на съвсем друга вълна от вечните проблеми и сиво ежедневие.
Не разбирам наистина ако обичаш някого едно как ще го накараш на сила да прави секс или по-скоро-как ще правиш секс с него,само защото той иска.
Явно в това отношение съм голям оптимист,но лично за мен няма случай,в който "Не съм в настроение"....

# 56
  • Мнения: 9
Спомням си една тема за свекървите от преди години.
Една съфорумка обясняваше как свекърва й й давала съвети да си ляга по нощница и без гащи, за да може мъжа по всяко време "да се облекчи".

Чувала съм и други бабини деветини: "Може хляб да месиш и ръцете ти да са нацапани с тесто, ама мъжът като те поиска - вдигаш ръцете (и полата сигурно) и му даваш"  Joy
Ееех, как са ги възпитавали нашите баби... жалка картинка.  Tired

По темата, мисля, че на един мъж няма да му достави особено удоволствие да "оправя" жена, която в момента не е в настроение за секс.
Добре, че повечето днешни мъже разбират това, та не ни се налага да се правим на маймуни.

Ами че това си е често срещана мъжка сексуална фантазия - да си оправиш жената докато домаикинства. И кво излиза?  newsm78 След 60 години сексуална революция и 40 години домашно порно, нашите баби отпреди това са били по- в час със сексуалните фантазии на дядовците ни! И са знаели как да се правят желани, когато им се е искало, ама е било нередно сами да си поискат ...

# 57
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
antibody, да не мислиш, че това е само мъжка фантазия?!  Crossing Arms
Съмнявам се, че бабите са знаели какво искат и как да го поискат - водещо при тях е било подчинението - "господарят" иска, значи трябва да стане. Много се е интересувал някой от тяхното удоволствие, мъжете са гледали те да се "облекчат". За съжаление и днес съществуват такива мъже, както подочувам оттук-оттам.
Всъщност домакинстващият мъж е приятна гледка за жените, още повече, ако е "облечен" подобаващо. http://www.postimage.org/image.php?v=TssvEHS

# 58
  • Мнения: 1 749
antibody, да не мислиш, че това е само мъжка фантазия?!  Crossing Arms
Съмнявам се, че бабите са знаели какво искат и как да го поискат - водещо при тях е било подчинението - "господарят" иска, значи трябва да стане. Много се е интересувал някой от тяхното удоволствие, мъжете са гледали те да се "облекчат". За съжаление и днес съществуват такива мъже, както подочувам оттук-оттам.
Всъщност домакинстващият мъж е приятна гледка за жените, още повече, ако е "облечен" подобаващо. http://www.postimage.org/image.php?v=TssvEHS
Вие сте садистки.Добре,че не съм си пила второто кафе,че този "image" щеше да ми дойде малко в повече.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз не се правя " на маймуна". ако има желание, то трябва да бъде и от двете страни.

# 60
  • Мнения: 1 174
Мислено си представям ситуация, в която мъж ми да си проси: "Айде, де, дай ми ... кво щ`ти стане ..." и т.н.
Ами чак отврат ми става  Sick
При мен трябва повод - нещо приятно, което мъжът ми е казал, хубав филм, някоя картинка в главати ми, например обичам да го наблюдавам докато спи и тогава ми се промъкват разни мисли в главата...
Ако пък той поеме инициативата, трябва ми време да се настроя на неговата вълна, но обикновено инициативата  е в мен.
Броени пъти се е случвало да откажа, защото много ми се спи, защото ми е уморено, нещо ми е криво и т.н.
Никога не съм правила секс по задължение, най - малкото е страшно унизително и за двама ни.
Имало е орален секс само за единия обаче, без да се чувства другия длъжен да отговори по същия начин.
Ако това се брои за правене на маймуна  Thinking

Колкото за жените в миналото, абе прочетете някой разказ на Елин Пелин примерно - Ветрената мелница, пък после ще си говорим за това какво са знаели бабите ни и какво не  Wink

# 61
  • Мнения: 1 907
Ох, и ние вчера за това си говорихме с колежката  Laughing За симулирането на оргазъм  Laughing
Тя твърди същото като твоята колежка- че ако откажеш да правиш секс, или не демонстрираш явен оргазъм, моментално мъжОТО си намира друга   Naughty  Rolling Eyes разговорът ни приключи до там, не виждам какво повече мога да кажа. Щом мъжете се задържат с преструвки и артистични умения, явно не ми е писано да задържа някой мъж  Laughing Много важно Laughing

# 62
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ми какво можеш да кажеш, аз направо онемях и се зачудих дали повредата не е в моя телевизор. Ама явно не е. Като си знам каква съм крива, когато нямам мерак, остава само и оргазъм да демонстрирам. Как пък не - да не съм порнозвезда. И то само за да накарам мъжа да се чувства велик и мъжествен, нищо, че е направил едно голямо нищо.

# 63
  • Мнения: 0
Много грозно ми се струва това, мъжът ти да те ползва като инструмент за задоволяване когато му скимне и ти да се съгласяваш с това заради това или онова.

Също толкова грозно е да се използува секса за разменна монета за постигане на това или онова но не виждам жените които го правят да ги е еня.. Whistling

По темата: Мъж отказва секс ако жената не го е  възбудила ... щото си е направо работа ..  Жена отказва секс горе долу по същата причина - липса на възбуда ..
Докато са по-младички и по-харесвани жените не оценяват секса защото в общи линии им го предлагат достатъчно често .. виж позастареят ли .. това е друга ракия  Grinning Лошото е че тогава и да се натискате и да се контите и да се облизвате .... у..о го нема  Whistling

Хубаво ще ви е всеки път когато поискате да ви се дава ... няма да е лошо да се замислите за това следващия път когато решите да откажете  .... макар че едва ли ще го направите.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 300
Хубаво ще ви е всеки път когато поискате да ви се дава ... няма да е лошо да се замислите за това следващия път когато решите да откажете  .... макар че едва ли ще го направите.

Тц, хич няма да ми е хубаво "да ми се дава", ако на мъжа ми не му се прави секс, не знам защо така реши - предполагам от своята си камбанарийка - хубаво е на Немо всеки път да му се дава  Laughing

# 65
  • Мнения: 211
Как няма да му стоя диван чип-раз със свалени гащи,като му стане да сядам.

# 66
  • Мнения: 0
хубаво е на Немо всеки път да му се дава  Laughing

Мдааа ! Ще го кажа на жената  Peace 

Реално погледнато тук се дискутира ситуациата когато не си изморен или нещо друго - нали ..... щото да си кажа право аз като се прибера каталясал ... и целия Магаданс барабар с адреналинките да ми дойдат ... ше ги отрежа  Mr. Green 

Пък и кой ли ще ми повЕрва после че съм ги минал  Crossing Arms язък ми за труда  Whistling

# 67
  • Мнения: 1 749
Немо,не знам какво удоволствие би ти донесъл един секс "насила" ,започнат и правен с нежелание от жената,в който тя симулира оргазъм .Или на теб ти стига само едното ръчкане?

# 68
  • Мнения: X
Абе,какви са тия вашите мъже?   newsm78
Като че ли се познавате от вчера...
При нас в началото беше така,с искане и даване...докато започнем да усещаме кога другия има или няма настроение за секс...то това се усеща,по погледите,по закачките,по настроението...
Като ме вижда ,че ми е криво,или уморено,или съм тъжна...изобщо и не поставя въпроса .То е ясно,че последното,за което мисля в момента, е секс...
Мисля,че аз също усещам кога е преуморен,или просто няма желание...е, не се хвърлям отгоре му...   Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 17 300

Реално погледнато тук се дискутира ситуациата когато не си изморен или нещо друго - нали .....

Ами не, точно това се дискутира - да си изморен или нещо друго и да запретнеш полата въпреки това  Mr. Green

# 70
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Немо, за пореден път си оправда титлата. Когато не ми е кеф, не мисля ни за предишния път, ни за следващия. Макар че съм застаряваща, както ти се изрази - на цели 35, се чувствам в правото си да отказвам, когато не ми се прави нищо. И изобщо не мисля и не се страхувам от одъртяване, любовници и т.н. Не съм от тия, дето ще седнат да се преструват и да се насилват, за да угодят на мъжа си. В порнофилмите почти винаги жените са хищни и алчни за още и още, ама понеже ги снимат мъже, това се очаква. Нищо, че действителността е съвсем различна.

# 71
  • Мнения: 0
В порнофилмите почти винаги жените са хищни и алчни за още и още, ама понеже ги снимат мъже

Цък  Naughty защото им плащат  Grinning една жена види ли повечко пари .... забравя и за главоболие и за умора  Mr. Green

Бърди - това е от първия пост ..
 
Никога не ми е било проблем да кажа на мъжа си в прав текст, че просто нямам желание и не ми се прави секс точно в тоя момент. Не се оправдавам с главоболие, умора или друго - просто му казвам, че не искам и това е. Пък не съм имала проблеми с него. Не разбирам защо, ако не ми се иска, трябва "да се правя на маймуна".
Да питам и мъжете - ако виждате, че жената няма желание, настоявате ли? И ако тя кандиса въпреки явното си нежелание, само за да ви угоди, как се чувствате, все още ли имате желание да правите секс с нея?

Ако авторката е уморена защо ще се оправдава  newsm78  казва че е уморена и толкова ... оправданието е за тези, които са виновни ... т.е. нещо като лъжа  Whistling за това сметнах че темата е за отказ от секс при иначе добро състояние  Peace

# 72
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
В порнофилмите почти винаги жените са хищни и алчни за още и още, ама понеже ги снимат мъже

Цък  Naughty защото им плащат  Grinning една жена види ли повечко пари .... забравя и за главоболие и за умора  Mr. Green




Така е, оправдаването, ако всъщност ти няма нищо, е донякъде вид лъжа, за да се измъкнеш, когато не ти се ще. И за да не обидиш човека до себе си. Последното, мисля, е водещото основание при повечето жени, които се оправдават, а всъщност просто не им се иска. Но не става въпрос само за умора - може и в идеално състояние да си, и пак да нямаш винаги желание. Но пък аз не смятам, че мъжът ми е толкова крехък, че да не може да преглътне едно "Не искам сега", затова си му го казвам в прав текст. Същото очаквам и от него - напълно нормално е да няма желание понякога и отказът му не би ме засегнал. Както би ме засегнало това, че се е насилил един вид, за да ми угоди и да не се обидя. Точно на това бих се обидила.
П.П. Почвам да си мисля, че имаш сериозен проблем с парите.
На мъжете също им плащат.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 13:42 от La Sombra

# 73
  • Мнения: 593
.. виж позастареят ли .. това е друга ракия  Grinning Лошото е че тогава и да се натискате и да се контите и да се облизвате .... у..о го нема  Whistling


"Ееех, едно време бабата като ме погалеше по косата, ми се изправяше щика, а сега като ме погали по щика, ми се изправя косата."  Whistling

# 74
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
.. виж позастареят ли .. това е друга ракия  Grinning Лошото е че тогава и да се натискате и да се контите и да се облизвате .... у..о го нема  Whistling


"Ееех, едно време бабата като ме погалеше по косата, ми се изправяше щика, а сега като ме погали по щика, ми се изправя косата."  Whistling
hahaha Joy Joy

# 75
  • Мнения: 924
 Joy Joy Joy
Апетита идва с яденето стига сте се правили на ощипани госпожици...........................
 hahaha

# 76
  • София
  • Мнения: 1 176
Случва се да нямам желание, да съм уморена или просто да ми се прави друго. До момент, настроение е.
Предпочитам по жестове и поглед да се разберем, пред това да изричаме реплики под формата на въпрос и после да следва отказ.


# 77
  • Мнения: X
Струва ми се, а и то така е формулирано в темата, че никак не ги радва това, че се правят на маймуни и няма да им е приятно да са сами в тази си роля. Всичко е такова, каквото си го направиш. Те че са маймунясали е ясно, но няма смисъл да тръгваш по обратния път на еволюцията, само защото някоя маймуна е решила да изкове закон: "Не отказвай секс на ближния си." Laughing

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 19:47 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 417
Аз пък не разбирам ,що за човек трябва да е този дето въпреки,че вижда явното нежелание на жена си да настоява за секс?!Ще изпита ли удоволствие???????!!!

# 79
  • Мнения: 1 907
Случва се да нямам желание, да съм уморена или просто да ми се прави друго. До момент, настроение е.
Предпочитам по жестове и поглед да се разберем, пред това да изричаме реплики под формата на въпрос и после да следва отказ.


Да! То и какви ли реплики може да има  Laughing

-Аре, ма, м?
-Ай стига, бе, спи ми са!


 Много възбуждащо!
Колкото и да съм приказлива, при подобни щения предпочитам невербална реч- и за наличието на ищах и за липсата на такъв  Crazy

# 80
  • Мнения: 2 448
Аз пък не разбирам ,що за човек трябва да е този дето въпреки,че вижда явното нежелание на жена си да настоява за секс?!Ще изпита ли удоволствие???????!!!
Ще изпита разбира  се.  Laughing Мъжете си имат нужда понякога просто да се отъркат. Не, че не смятат, че секс с жена от която са желани в момента не е по хубаво, ама пък да няма да се отказват от другото. Нищо не пречи да опитат по най лесния на съпротивление начин, пък ако мине.

# 81
  • Мнения: 95
Сомбри - Много добра темичка Hug

На мен не ми се е налагало да отказвам, защото наистина някак си се "надушваме". Но при никакви положения не бих правила секс, ако наистина не ми се прави!
 Нали се сещате, че когато сте женени или сте заедно от дълго време мъжете така или иначе ще се усетят (познаваме си се)... Едва ли някой би се изкефил ако знае, че жена му, приятелката му и т.н. прави секс с нежелание!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 176
-Аре, ма, м?
-Ай стига, бе, спи ми са!


Току що разбрах, че има и по-лошо от това да си задавате въпроси за желанията преди секс. Да чуеш горното.   Laughing
Аре, ма е много секси, да. Подканящо такова.

# 83
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Току що разбрах, че има и по-лошо от това да си задавате въпроси за желанията преди секс. Да чуеш горното.   Laughing
Аре, ма е много секси, да. Подканящо такова.
Мдааа. Толкова е примамващо, че би ми подействало, както червеното платно действа на бик. Ама далеч не в сексуално отношение, а в едно такова разярено-побойническо.  box

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Току що разбрах, че има и по-лошо от това да си задавате въпроси за желанията преди секс. Да чуеш горното.   Laughing
Аре, ма е много секси, да. Подканящо такова.
Мдааа. Толкова е примамващо, че би ми подействало, както червеното платно действа на бик. Ама далеч не в сексуално отношение, а в едно такова разярено-побойническо.  box
И възбуждащо такова да му фраснеш един за "милото"обръщение... Laughing
Не бих правила ако желанието не е двустранно.Получавам и разбиране,което само може да ме радва.Ама рядко се случва да не желая Wink

# 85
  • Мнения: 195
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

# 86
  • София
  • Мнения: 17 300
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

# 87
  • Мнения: 593
Аз пък не разбирам ,що за човек трябва да е този дето въпреки,че вижда явното нежелание на жена си да настоява за секс?!Ще изпита ли удоволствие???????!!!
Ще изпита разбира  се.  Laughing Мъжете си имат нужда понякога просто да се отъркат. Не, че не смятат, че секс с жена от която са желани в момента не е по хубаво, ама пък да няма да се отказват от другото. Нищо не пречи да опитат по най лесния на съпротивление начин, пък ако мине.

Ооох, pasinet, ти направо уби всичко детско в мен!  ooooh!
А ми беше толкова хубаво да вярвам, че все пак мъжете не са такива прасета. 

# 88
  • Мнения: 195
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

Не е глупост  , а си е абсолютна истина. То дори жените имаме нужда от разнообразие , а какво остава за помияри като мъжете.

# 89
  • Мнения: 0
а какво остава за помияри като мъжете.

Не забравяйте че модераторите все пак са мъже ....  Peace нЕкак си неудобно ще им стане   да го прочетат Laughing

# 90
  • Мнения: 593
voltarena
1-во, говори от първо лице единствено число и не слагай всички под един знаменател
2-ро, не си по темата
3-то (и най-опасното в случая) започваш тема, която ще доведе до излишни спорове и спам, а от там неминуемо ще се стигне до ключ.   topicclosed

Съобразявай се малко, дe! Да не си от вчера в bg-mamma?

# 91
  • Мнения: 195
а какво остава за помияри като мъжете.

Не забравяйте че модераторите все пак са мъже ....  Peace нЕкак си неудобно ще им стане   да го прочетат Laughing

Точно такава е думата за 95 % от мъжете в България. Малко грубо се изразих , но си е така. Не започвам нова тема. Просто исках да кажа , че не си заслужава жените да се омаймуняваме и да правим секс когато не ни е особенно до това. Ако даваш редовно и даже качествен секс на мъжа в един момент той пак ще кривне в страни. Това е положението.

# 92
  • Мнения: 372
 Voltarena : Това е положението.

Верно ли ??  При мен пък не е това положението    smile3534   newsm47

А, да, мисля Cybercat писа вече, да не обобщавате, моля Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 448
Ооох, pasinet, ти направо уби всичко детско в мен!  ooooh!
А ми беше толкова хубаво да вярвам, че все пак мъжете не са такива прасета. 

E, истината е такава болезнена.  Laughing Всички обичаме хубавия театър и те се стараят в повечето случаи да го играят, ние пък се правим, че им вярваме и така. Не е чак такава драмата.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 0
Ако даваш редовно и даже качествен секс на мъжа в един момент той пак ще кривне в страни. Това е положението.

Не смятам да те убеждавам в обратното, но все пак се замисли че мъжете изневеряват с други жени ... ваши посестрими ... с вашите мисли с вашите чувства ... които може би си имат и мъже ... Калинки разни там изпитали тръпка към някой мачо ... не е ли по-разумно да обвиняваш тези които дават .. баницата ... то искането си е вродено  Peace

# 95
  • Мнения: 97
Всеки си има собствена формула и кара по нея. Това му е хубаво на живота. Всички сме различни.

# 96
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 500
Аз не мога да разбера защо трябва да се обобщава?! Всички мъже са помияри ми звучи малко като всички жени са к**ви. Нито едното, нито другото е вярно. И се сещам за приказката, че гроздето е кисело защото е високо: само защото някоя жена не е срещала читав мъж-това съвсем не означава, че такива не съществуват.

# 97
  • Мнения: 1 907
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

Не е глупост  , а си е абсолютна истина. То дори жените имаме нужда от разнообразие , а какво остава за помияри като мъжете.


 Shocked Съжалявам, че са те убедили в това нещо!

# 98
  • Мнения: 195
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

Не е глупост  , а си е абсолютна истина. То дори жените имаме нужда от разнообразие , а какво остава за помияри като мъжете.


 Shocked Съжалявам, че са те убедили в това нещо!

Никой не ме е убеждавал. Сама достигнах до този извод. Не само от личен опит , но и доста съм се нагледала на всякакви чудесии.

# 99
  • Мнения: 593
Едно си баба знае, едно си бае.
И още нещо - докато вярваш, че всички мъже са помияри, ще попадаш само на такива.  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 1 595
Едно си баба знае, едно си бае.
И още нещо - докато вярваш, че всички мъже са помияри, ще попадаш само на такива.  Peace

Много ясно. И отделно - точно ти пък, voltarena, имаш егати опита. Била си само с един мъж, и то от различна култура, бит и ценности. И сега си мнооого опитна.

# 101
  • Мнения: 593

Много ясно. И отделно - точно ти пък, voltarena, имаш егати опита. Била си само с един мъж, и то от различна култура, бит и ценности. И сега си мнооого опитна.

 ooooh! ooooh! ooooh! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479950.msg14415888#msg14415888

# 102
# 103
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ей ся стана мазало. Искам да помоля да не превръщаме темата в безсмислен спор, гарниран с недотам красиви и любезни епитети, защото почти чувам вече как дрънчи катинарът на Татти.
Що се отнася до поставянето на всички мъже или жени под един знаменател, не е правилно. Не смятам, че даването или недаването на секс е причина за изневяра. То си е до мъж - който си е кръшкач, ще си кръшка, независимо какво и колко получава вкъщи. Който не е - няма.

# 104
  • Мнения: 1 749
Shocked Shocked Shocked
Ясно.Волти,ти как така говориш за мъже,като не си срещала такъв всъщност?

# 105
  • Мнения: 1 128
Ей ся стана мазало...
Що се отнася до поставянето на всички мъже или жени под един знаменател, не е правилно. Не смятам, че даването или недаването на секс е причина за изневяра. То си е до мъж - който си е кръшкач, ще си кръшка, независимо какво и колко получава вкъщи. Който не е - няма.

Ей това е самата истина.
Никой не е застрахован, че поне веднъж в живота си няма да попадне на "помияр", бил той мъж или жена, но такива обобщения, са ми повече от безумни.

# 106
  • Мнения: 195
Какво само ме нападате. Леле , какво ли толкова казах. Край ! Подчертавам , че не съдя само по своя опит. В работата ми гаджетата и съпрузите на колежките ми са от " култура , бит и ценности " каквито на вас ви допадат. И какво не се оплакват само тези колежки , който не са обвързани. Поднових контактите си с бивши съученички , някои от които са семейни. И при тях положението е същото. Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях. Наистина малко попрекалих с това си изказване за помиярите . Съжалявам , ако съм обидила някой.

# 107
  • Мнения: X
Какво само ме нападате. Леле , какво ли толкова казах. Край ! Подчертавам , че не съдя само по своя опит. В работата ми гаджетата и съпрузите на колежките ми са от " култура , бит и ценности " каквито на вас ви допадат. И какво не се оплакват само тези колежки , който не са обвързани. Поднових контактите си с бивши съученички , някои от които са семейни. И при тях положението е същото. Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях. Наистина малко попрекалих с това си изказване за помиярите . Съжалявам , ако съм обидила някой.

Жалко е ,че само на 23 години така си се обезверила ...и имаш такова отношение към мъжете.
Само ще ти кажа,че каквото отношение даваш,такова и ще получаваш!Ако разбираш...   Simple Smile
Има наистина стойностни мъже...но те предпочитат доверието .

# 108
  • Мнения: 1 907
Ако на едно дете денонощно му повтаряш, че е лошо, не става за нищо и т.н., то несъмнено ще се обезвери и ще се превърне в такова...мъжете са като деца.
voltarena , пожелавам ти да срещнеш мъжа, който да те накара да разбереш, че грешиш с изводите си Hug

# 109
  • Мнения: 364
Волтарена, аз не съм писала в другата ти тема, но дълго време я четях.
Всъщност много съжалявам, че ти се е случило такова нещо. Нищо чудно, че пишеш такива неща тук.
И съветите на съфорумките четох.. И това беше и причината да не пиша. Доста прецакана история..

# 110
  • Мнения: 0
Волтарена, не си обидила никого, как можа да си го помислиш?...Продължавай в същия дух..

# 111
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е стига де! Волтарена, Волтарена! Волтови дъги ми изскачат пред очите вече. Каза каквото мисли, извини се, какво толкова?

# 112
  • Мнения: 364
Е стига де! Волтарена, Волтарена! Волтови дъги ми изскачат пред очите вече. Каза каквото мисли, извини се, какво толкова?

А ние нямаме ли право да кажем какво мислим? Ако е така, да спирам да пиша..
Омръзна ми от доброволна модерация. Сори.

# 113
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Опитвам се да спра залитането на темата в съвсем различна насока от естеството й, за да не бъде заключена. Ако това се приема за "доброволна модерация", така да бъде. Има си тема на Волтарена, освен това се извини.

# 114
  • Мнения: 4 569
Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях.
Защо мислиш че всеки мъж е изневеряващ?  Rolling Eyes Не вярваш че има верни ли?

# 115
  • Мнения: 195
Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях.
Защо мислиш че всеки мъж е изневеряващ?  Rolling Eyes Не вярваш че има верни ли?


Убедена съм , че няма верни и никой не може да ме разубеди. Това важи и за жените.

# 116
  • Мнения: 364
Опитвам се да спра залитането на темата в съвсем различна насока от естеството й, за да не бъде заключена. Ако това се приема за "доброволна модерация", така да бъде. Има си тема на Волтарена, освен това се извини.

След като е писала в тази тема, нормално е реакциите да са тук. Какво толкова е станало?
Хайде, пишете си на спокойствие.. Няма да пречим. Stop

# 117
  • Мнения: 1 425
Въпроса е да има баланс. Ако единия от партньорите иска много секс, а другия не иска или не дава - за мен това е сериозно разминаване на сексуалното желание. И съвсем нормална причина за изневяра или направо за нова връзка.

# 118
  • Мнения: 1 287
Това звучи крайно и несериозно.  Wink

# 119
  • Мнения: 1 749
Ще видиш дали е крайно или несериозно,когато останеш "на сухо" няколко месеца или секса е незадоволяващ и дразнещ.С бивше гадже бях в такава ситуация(недостатъчен + незадоволяващ) .

# 120
  • Мнения: 1 425
Това звучи крайно и несериозно.  Wink
Седи няколко месеца без секс щото мъжа не бил на кеф и после пак ела да си поговорим.

# 121
  • Мнения: 1 287
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 1 749
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Дай количествено пояснение на "по-асексуален".Колко точно "асексуален"? Laughing

# 123
  • Мнения: 1 425
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Аз затова казах че трябва да има баланс. Ако има малка разлика в потребностите - може да се кара така. Но ако е голяма - за мен е причина. Разбира се всеки има право на мнение.
А иначе всеки човек избира в кой филм да играе. Шом играе - значи филма го урежда. Но това че урежда един не значи че урежда всички.

# 124
  • Мнения: 1 287
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Дай количествено пояснение на "по-асексуален".Колко точно "асексуален"? Laughing
Хубаво, де. Не се закачай с мен.  Laughing
Не толкова сексуален.

# 125
  • Мнения: 1 287
Аз затова казах че трябва да има баланс. Ако има малка разлика в потребностите - може да се кара така. Но ако е голяма - за мен е причина. Разбира се всеки има право на мнение.
А иначе всеки човек избира в кой филм да играе. Шом играе - значи филма го урежда. Но това че урежда един не значи че урежда всички.
Понякога нещата не опират само до потребностите, обаче.
Понякога просто привличането намалява.
А за моя филм си знам аз.

# 126
  • Мнения: 1 425
И у кого е намаляло привличането?

# 127
  • Мнения: 1 749
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Дай количествено пояснение на "по-асексуален".Колко точно "асексуален"? Laughing
Хубаво, де. Не се закачай с мен.  Laughing
Не толкова сексуален.
Не,аз сериозно питам.Ако за една жена на две седмици веднъж е нормално,то за мен (изключают някои мои периоди) е просто.. хм.. изнервящо .

# 128
  • Мнения: 1 287
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 593
Ще видиш дали е крайно или несериозно,когато останеш "на сухо" няколко месеца или секса е незадоволяващ и дразнещ.С бивше гадже бях в такава ситуация(недостатъчен + незадоволяващ) .

Е, той затова ти е бивш.  Peace

И аз имах един такъв някога, но към днешна дата момчето е щастливо женено. Явно на жена му й стига.

# 130
  • Мнения: 1 749
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green
Laughing
Ще задам тоя въпрос на колежките му,които толкова му налитат.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green
Laughing
Ще задам тоя въпрос на колежките му,които толкова му налитат.

Joy Joy JoyАха,бих им счупила ръчичките....на мойто да налитат!Я суз,кучета бясни... Laughing
Сега сериозно-в началото с моя мъж,бяхме като разгонени-нормално.Първите 2г  беше като секс маратон.После детето се роди и оттогава и двамата ако има нещо си го казваме директно.Правила съм секс неведнъж без да го искам в момента....ами не се получава.Просто ми личи,не мога да се престоря чак дотам....Имоичкия после ми казва ''Добре де,защо не каза''?И е прав.Вече спрях с експериментите и правя секс,само когато го искам-средно 3 пъти седмично,мисля че са достатъчни.
Същото важи и за него-ако той е изморен и не му се ''занимава'' ми го казва и край.

# 132
  • Мнения: 0
Убедена съм , че няма верни и никой не може да ме разубеди. Това важи и за жените.

че защо ревете тогава  newsm78

Понякога нещата не опират само до потребностите, обаче.
Понякога просто привличането намалява.

Викат му рутина ... и не е причина за липса т.е. отказ от секс  Peace

# 133
  • Мнения: 1 749
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green
Laughing
Ще задам тоя въпрос на колежките му,които толкова му налитат.

Joy Joy JoyАха,бих им счупила ръчичките....на мойто да налитат!Я суз,кучета бясни... Laughing
Сега сериозно-в началото с моя мъж,бяхме като разгонени-нормално.Първите 2г  беше като секс маратон.После детето се роди и оттогава и двамата ако има нещо си го казваме директно.Правила съм секс неведнъж без да го искам в момента....ами не се получава.Просто ми личи,не мога да се престоря чак дотам....Имоичкия после ми казва ''Добре де,защо не каза''?И е прав.Вече спрях с експериментите и правя секс,само когато го искам-средно 3 пъти седмично,мисля че са достатъчни.
Същото важи и за него-ако той е изморен и не му се ''занимава'' ми го казва и край.
"Суз" ,вика. hahaha
Не чупя ръчички-чакам в сенките. Mr. Green До ся резултата е : една върло обидена,която не му говори,две-три само шушукащи  и няколко все още опитващи се,за които вървят залаганията.
Аз съм букмейкъра. Mr. Green

# 134
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това звучи крайно и несериозно.  Wink
Седи няколко месеца без секс щото мъжа не бил на кеф и после пак ела да си поговорим.
А, ама това може ли да се случи реално? Мъж да не иска секс няколко месеца?! За жена съм по-склонна да повярвам, ама за мъж ... Дет се вика, и на собствения си гръб да го изпитам, пак ще ми е трудно да повярвам.

# 135
  • Мнения: 211
Това звучи крайно и несериозно.  Wink
Седи няколко месеца без секс щото мъжа не бил на кеф и после пак ела да си поговорим.
А, ама това може ли да се случи реално? Мъж да не иска секс няколко месеца?! За жена съм по-склонна да повярвам, ама за мъж ... Дет се вика, и на собствения си гръб да го изпитам, пак ще ми е трудно да повярвам.
Може,как да не може!И това съм го изживяла Mr. Green

# 136
  • Мнения: X
Това звучи крайно и несериозно.  Wink
Седи няколко месеца без секс щото мъжа не бил на кеф и после пак ела да си поговорим.
А, ама това може ли да се случи реално? Мъж да не иска секс няколко месеца?! За жена съм по-склонна да повярвам, ама за мъж ... Дет се вика, и на собствения си гръб да го изпитам, пак ще ми е трудно да повярвам.
Може,как да не може!И това съм го изживяла Mr. Green
Не може!
Или е бил болен от нещо ,без да знае...
Или си е получавал секса другаде...

# 137
  • Мнения: 2 448

Не може!
Или е бил болен от нещо ,без да знае...
Или си е получавал секса другаде...


Може да е бил пристрастен към дясната си ръка.  Laughing

# 138
  • Мнения: 211
Всичко комплексно,работа 14-16 часа на ден,аз току що родила ,или беше на работа или хъркаше на дивана,и това мина и замина,със сериозни последствия.

# 139
  • Мнения: 4 569
Всъщност домакинстващият мъж е приятна гледка за жените, още повече, ако е "облечен" подобаващо. http://www.postimage.org/image.php?v=TssvEHS
може и така или така   Crazy Party

# 140
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Всъщност домакинстващият мъж е приятна гледка за жените, още повече, ако е "облечен" подобаващо. http://www.postimage.org/image.php?v=TssvEHS
може и така или така   Crazy Party
smile3521 smile3508 А нека мъжовете се обличат по-честичко така, да видим ще им отказват ли.

# 141
  • Мнения: X
Всъщност домакинстващият мъж е приятна гледка за жените, още повече, ако е "облечен" подобаващо. http://www.postimage.org/image.php?v=TssvEHS
може и така или така   Crazy Party

Втория става,ама първия ...според мен Азис ще го хареса повече...   Mr. Green   

# 142
  • Мнения: 372
Втория става,ама първия ...според мен Азис ще го хареса повече...   Mr. Green   
Точно !

# 143
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ееее, кат махне розовкото, бива.

# 144
  • Мнения: 1 749
Всъщност домакинстващият мъж е приятна гледка за жените, още повече, ако е "облечен" подобаващо. http://www.postimage.org/image.php?v=TssvEHS
може и така или така  Crazy Party

Втория става,ама първия ...според мен Азис ще го хареса повече...   Mr. Green    
Ай ся и претенции....Аз си почивам само като го гледам.

# 145
  • Мнения: X
Е,ако така ще ми чисти къщата всеки ден,става!
Ама други тръпки не предизвиква у мен...  Grinning

# 146
  • Мнения: 924
Що бе розовото много му отива, направо да го схрускаш smile3508

# 147
  • Мнения: 593

Втория става,ама първия ...според мен Азис ще го хареса повече...   Mr. Green   

Aз мисля, че и той ще хареса повече Азис.  Joy Joy Joy

# 148
  • Мнения: X
Що бе розовото много му отива, направо да го схрускаш smile3508
Ами ,отстъпвам ти го....само го пращай отвреме-навреме да ми изчисти у дома!     Mr. Green   

# 149
  • Мнения: 924
Ще си побъбрим с него по женски май  Joy Joy Joy и все пак това розовкото  newsm08
Мъжкото в мен ли се обажда hahaha

# 150
  • Мнения: 1 749
Хайде да не е розово :
http://deesinbox.com/wp-content/uploads/2007/11/perfect_man_4.jpg
И все пак искаме да си остане Мъж :
http://snubben.files.wordpress.com/2008/05/man-at-work-posters.jpg

Много петъчно го подкарах,начи.

# 151
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Китана, първият доста време беше аватар на всеобщия форумски "любимец" Борис.   Mr. Green Иначе е готин де.
П.П. Дайте да пишем малко и по темата, че ...

# 152
  • Мнения: 1 749
Китана, първият доста време беше аватар на всеобщия форумски "любимец" Борис.   Mr. Green Иначе е готин де.
П.П. Дайте да пишем малко и по темата, че ...
На Борис аватара не гладеше ли?
Наистина,кажете нещо по темата,щото...

# 153
  • Мнения: 4 569
Хайде да не е розово :
http://deesinbox.com/wp-content/uploads/2007/11/perfect_man_4.jpg
И все пак искаме да си остане Мъж :
http://snubben.files.wordpress.com/2008/05/man-at-work-posters.jpg

Много петъчно го подкарах,начи.
 Peace може ли и двамата?

Торта искате ли? http://img203.imageshack.us/i/birthday63.gif/

# 154
  • Мнения: 4 734
Не мисля, че правенето на "маймуна" може да помогне на някоя жена.... Просто няма смисъл, защото ако мъжа й си науми нещо /изневяра или подобни простотии/  той ще го направи, независимо от нейното нежелание... Тук въпроса опира до човека, до това отношенията в семейството на какво се базират и как се поддържат с годините... Когато има уважение  и  любов - има и доверие и е малко вероятно да има изневяра, независимо, че понякога се налага мъжа или жената да "останат на сухо"... Не може постоянно да живееш в страх дали си "най-добрата жена" и дали мъжа ти няма да те остави или замени с друга.... Това се превръща в един кошмар.... Жената трябва да има самочувствие и да не се поддава на манипулации от страна на мъжа си.... А да не говорим за заплахи от рода "ако не ми дадеш секс, отивам при друга".  Просто когато се стигне до там, всичко според мен в тази двойка е приключило.... А на такива мъже бих им отговорила "Който не ме харесва, значи няма вкус...."  #2gunfire

# 155
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ейййй, па вие! Такъв хубав отказ си бях приготвила за довечера, а сега ми се дояде торта.  Crossing Arms
Лунна, много си права. Ама жалкото е, че много жени мислят, че само те трябва да полагат усилия, за да запазят хармонията в семейството. От мъжката страна не виждам чак толкоз да са се загрижили повечето за това.

# 156
  • Мнения: 1 287
Понякога нещата не опират само до потребностите, обаче.
Понякога просто привличането намалява.
Викат му рутина ... и не е причина за липса т.е. отказ от секс  Peace
Причина е, и още как.

# 157
  • Мнения: 924
А мъжете дали се правят на маймуни  newsm78

# 158
  • Мнения: 1 287
А мъжете дали се правят на маймуни  newsm78
Сигурно, в един свят, който ги обгрижва от глава до пети.  Wink

# 159
  • София
  • Мнения: 38 532
Ох, таман се похвалих, че давам когато искам и две нощи ММ ме напада и не мога да му откажа, а пък не ми се щеше чак толкова. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт