"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 508
  • 159
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 924
 Joy Joy Joy
Апетита идва с яденето стига сте се правили на ощипани госпожици...........................
 hahaha

# 76
  • София
  • Мнения: 1 176
Случва се да нямам желание, да съм уморена или просто да ми се прави друго. До момент, настроение е.
Предпочитам по жестове и поглед да се разберем, пред това да изричаме реплики под формата на въпрос и после да следва отказ.


# 77
  • Мнения: X
Струва ми се, а и то така е формулирано в темата, че никак не ги радва това, че се правят на маймуни и няма да им е приятно да са сами в тази си роля. Всичко е такова, каквото си го направиш. Те че са маймунясали е ясно, но няма смисъл да тръгваш по обратния път на еволюцията, само защото някоя маймуна е решила да изкове закон: "Не отказвай секс на ближния си." Laughing

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 19:47 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 417
Аз пък не разбирам ,що за човек трябва да е този дето въпреки,че вижда явното нежелание на жена си да настоява за секс?!Ще изпита ли удоволствие???????!!!

# 79
  • Мнения: 1 908
Случва се да нямам желание, да съм уморена или просто да ми се прави друго. До момент, настроение е.
Предпочитам по жестове и поглед да се разберем, пред това да изричаме реплики под формата на въпрос и после да следва отказ.


Да! То и какви ли реплики може да има  Laughing

-Аре, ма, м?
-Ай стига, бе, спи ми са!


 Много възбуждащо!
Колкото и да съм приказлива, при подобни щения предпочитам невербална реч- и за наличието на ищах и за липсата на такъв  Crazy

# 80
  • Мнения: 2 448
Аз пък не разбирам ,що за човек трябва да е този дето въпреки,че вижда явното нежелание на жена си да настоява за секс?!Ще изпита ли удоволствие???????!!!
Ще изпита разбира  се.  Laughing Мъжете си имат нужда понякога просто да се отъркат. Не, че не смятат, че секс с жена от която са желани в момента не е по хубаво, ама пък да няма да се отказват от другото. Нищо не пречи да опитат по най лесния на съпротивление начин, пък ако мине.

# 81
  • Мнения: 95
Сомбри - Много добра темичка Hug

На мен не ми се е налагало да отказвам, защото наистина някак си се "надушваме". Но при никакви положения не бих правила секс, ако наистина не ми се прави!
 Нали се сещате, че когато сте женени или сте заедно от дълго време мъжете така или иначе ще се усетят (познаваме си се)... Едва ли някой би се изкефил ако знае, че жена му, приятелката му и т.н. прави секс с нежелание!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 176
-Аре, ма, м?
-Ай стига, бе, спи ми са!


Току що разбрах, че има и по-лошо от това да си задавате въпроси за желанията преди секс. Да чуеш горното.   Laughing
Аре, ма е много секси, да. Подканящо такова.

# 83
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Току що разбрах, че има и по-лошо от това да си задавате въпроси за желанията преди секс. Да чуеш горното.   Laughing
Аре, ма е много секси, да. Подканящо такова.
Мдааа. Толкова е примамващо, че би ми подействало, както червеното платно действа на бик. Ама далеч не в сексуално отношение, а в едно такова разярено-побойническо.  box

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Току що разбрах, че има и по-лошо от това да си задавате въпроси за желанията преди секс. Да чуеш горното.   Laughing
Аре, ма е много секси, да. Подканящо такова.
Мдааа. Толкова е примамващо, че би ми подействало, както червеното платно действа на бик. Ама далеч не в сексуално отношение, а в едно такова разярено-побойническо.  box
И възбуждащо такова да му фраснеш един за "милото"обръщение... Laughing
Не бих правила ако желанието не е двустранно.Получавам и разбиране,което само може да ме радва.Ама рядко се случва да не желая Wink

# 85
  • Мнения: 195
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

# 86
  • София
  • Мнения: 17 322
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

# 87
  • Мнения: 593
Аз пък не разбирам ,що за човек трябва да е този дето въпреки,че вижда явното нежелание на жена си да настоява за секс?!Ще изпита ли удоволствие???????!!!
Ще изпита разбира  се.  Laughing Мъжете си имат нужда понякога просто да се отъркат. Не, че не смятат, че секс с жена от която са желани в момента не е по хубаво, ама пък да няма да се отказват от другото. Нищо не пречи да опитат по най лесния на съпротивление начин, пък ако мине.

Ооох, pasinet, ти направо уби всичко детско в мен!  ooooh!
А ми беше толкова хубаво да вярвам, че все пак мъжете не са такива прасета. 

# 88
  • Мнения: 195
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

Не е глупост  , а си е абсолютна истина. То дори жените имаме нужда от разнообразие , а какво остава за помияри като мъжете.

# 89
  • Мнения: 0
а какво остава за помияри като мъжете.

Не забравяйте че модераторите все пак са мъже ....  Peace нЕкак си неудобно ще им стане   да го прочетат Laughing

Общи условия

Активация на акаунт